Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Tbra wrote: ↑07/11/2022 19:37
Savjet za malo auto, benzin, iskljucivo za gradsku vožnju, sa sto manjom potrošnjom do 8500 KM?
Seat Ibiza IV 1.2 / Škoda Fabia 1.2
Opel Corsa D 1.2 XER >2011
Ibiza/Fabija 1.2 mislim da imaju najbolju potrošnju za zaj budžet od 8500 KM, iako nisam baš siguran u pouzdanost i kvalitet ovih fauveovih atmo troklipaša. S tim što je Ibiza meni puno ljepši auto sa iznenađujuće i dalje svježim dizajnom za jedno auto iz 2008. godine.
Dok s druge strane, 1.2 XER u Corsi D je dokazan, unaprijeđen i pouzdan Opelov benzinac. Blago veća potrošnja, ali ništa strašno. Moji su uzeli takvu jednu Corsu ljetos i nije to nikakva bauk potrošnja.
Inace, auto je za suprugu. Gledali smo C1, 107, Aygo, Twingo...oni su joj simpatični. Vrijedi li uopšte gledati ove najmanje ili je preporuka ipak za ove malo veće sto mi preporučujete?
Seat Ibiza IV 1.2 / Škoda Fabia 1.2
Opel Corsa D 1.2 XER >2011
Ibiza/Fabija 1.2 mislim da imaju najbolju potrošnju za zaj budžet od 8500 KM, iako nisam baš siguran u pouzdanost i kvalitet ovih fauveovih atmo troklipaša. S tim što je Ibiza meni puno ljepši auto sa iznenađujuće i dalje svježim dizajnom za jedno auto iz 2008. godine.
Dok s druge strane, 1.2 XER u Corsi D je dokazan, unaprijeđen i pouzdan Opelov benzinac. Blago veća potrošnja, ali ništa strašno. Moji su uzeli takvu jednu Corsu ljetos i nije to nikakva bauk potrošnja.
Inace, auto je za suprugu. Gledali smo C1, 107, Aygo, Twingo...oni su joj simpatični. Vrijedi li uopšte gledati ove najmanje ili je preporuka ipak za ove malo veće sto mi preporučujete?
Ne znam kakve su cijene, meni je Twingo top, bio je jedan GT Line plavi na prodaju baš sa 1.2 benzincem. Jako simpa auto za grada.
A bio i jedan RS Gordini, al’ puno skuplji. To je već priča za sebe auto
Neki dan sjednem samo da preparkiran jedan VW Up
Majko moja, kakav je ono sepet od auta. Da nisam znao koje je auto prije sjedanja, rekao bih da se radi o nekom kinezu ili u najboljem slucaju najtanjoj Daciji. Unutra je dno dna.
Ja sam kod neke zene vidio unutrašnjost ovog auta, znaci ogulilo se sve sto se moglo oguliti. Ne znam da li je to neki izolovan slučaj ili se svaki oguli. Za motor i pouzdanost ne znam nista.
PS Većinski forum se ponaša kao većina današnjih kupaca. Bitno je da ima LED farove, Full HD monitore, Android, LED lajsne... Ispod može biti 1.2 TFSI, svakako ćeš voziti do 120 km/h, može ići polukruta osovina...
Last edited by ElRe on 10/11/2022 06:11, edited 1 time in total.
EFD22 wrote: ↑09/11/2022 23:06
Kod moje stare je facelift. Nije se ništa ogulilo, niti pokazuje znakove korištenja. Doduše malo je prešla pravo.
A eto i taj s oglasa nema ništa unutra oguljeno koliko vidim.
Zavisi sve kako je paženo auto.
A ovaj 1.2 fire je super motorić.
Ako ko od ekipe zna na šta treba obratiti pažnju nek napiše. Kod mene nije dovoljno prešao da pričam o manama nekim.
Fiat 1.2 Fire je motor skoro bez mane uz redovno održavanje. Kad počne da slini ulje provjeriti dihtung glave motora. Za današnje standarde možda troši 1l više u gradu od VVTi, TFSI, THP motora, ali na njemu nema šta da se pokvari.
Seat Ibiza IV 1.2 / Škoda Fabia 1.2
Opel Corsa D 1.2 XER >2011
Ibiza/Fabija 1.2 mislim da imaju najbolju potrošnju za zaj budžet od 8500 KM, iako nisam baš siguran u pouzdanost i kvalitet ovih fauveovih atmo troklipaša. S tim što je Ibiza meni puno ljepši auto sa iznenađujuće i dalje svježim dizajnom za jedno auto iz 2008. godine.
Dok s druge strane, 1.2 XER u Corsi D je dokazan, unaprijeđen i pouzdan Opelov benzinac. Blago veća potrošnja, ali ništa strašno. Moji su uzeli takvu jednu Corsu ljetos i nije to nikakva bauk potrošnja.
Inace, auto je za suprugu. Gledali smo C1, 107, Aygo, Twingo...oni su joj simpatični. Vrijedi li uopšte gledati ove najmanje ili je preporuka ipak za ove malo veće sto mi preporučujete?
Moj savjet: uzmi auto za koje ima karoserijskih dijelova na otpadu.
EFD22 wrote: ↑09/11/2022 23:06
Kod moje stare je facelift. Nije se ništa ogulilo, niti pokazuje znakove korištenja. Doduše malo je prešla pravo.
A eto i taj s oglasa nema ništa unutra oguljeno koliko vidim.
Zavisi sve kako je paženo auto.
A ovaj 1.2 fire je super motorić.
Ako ko od ekipe zna na šta treba obratiti pažnju nek napiše. Kod mene nije dovoljno prešao da pričam o manama nekim.
Fiat 1.2 Fire je motor skoro bez mane uz redovno održavanje. Kad počne da slini ulje provjeriti dihtung glave motora. Za današnje standarde možda troši 1l više u gradu od VVTi, TFSI, THP motora, ali na njemu nema šta da se pokvari.
Gradska potrošnja je uvijek diskutabilna. Sve zavisi od ruta i vremena kada se vozi po gradu.
Do mora i nazad troši manje od 5 litara, informacija iz prve ruke
Motor nije interferentan, dakle pri eventualnom pucanju zubčastog remena ništa se neče polomiti. Vrlo zahvalan motor.
I, unutra se ništa ne "guli". Ako se "guli" taj je prešao 400.000 km
Bilo je onih 500 sa bijelom unutrašnjosti, koji su nakon 100k izgledali kao da su presli pola miliona. Rodica je imala 500 Sport sa 1.4 motorom i 100 KS, vozila ga je nekih 10ak godina i 250k km. Auto je bio unutra crn, ma ni najmanji tragovi korištenja unutra se na njemu nisu vidjeli. Jedini problem su bile bobine koje je 2x mijenjala.
Me_again wrote: ↑10/11/2022 09:25
Motor nije interferentan, dakle pri eventualnom pucanju zubčastog remena ništa se neče polomiti. Vrlo zahvalan motor.
I, unutra se ništa ne "guli". Ako se "guli" taj je prešao 400.000 km
Ako je išta valjalo kod italijanskih automobila to su motori i mjenjači. Naravno, bilo je i kod njih promašaja tipa 1.4 12V, 0.9 TwinAir, dizni (Bosch i Mareli) na Euro V i VI 1.3 Mjetu, ali ostali motori su u pravilu bez većih ulaganja prelazili ozbiljne kilometraže.
Raja treba mi neko malo auto za jednu pocetnicu do 5-6 hiljada, gledam svasta ovih dana ako netko ima neki primjerak da je naletio neka podjeli bio bih zahvalan