Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
artur morgan wrote: ↑08/11/2022 19:17
Kad ovaj sad model bude imao 10+ godina pitat cu te kakav ti je...ako ne zaboravim
Pitaj
Ali i nakon tih 10 godina će mi biti privlačniji prvi A5 od ovoga trenutno aktuelnog. Nije to samo do Audija već do sveopštih trenutnih trendova u auto industriji.
Seawolf wrote: ↑08/11/2022 19:19
Nevjerovatno je da na podforumu na kojem bi se trebali okupljati ljudi koji se kao razumiju u aute, toliko njih ocjenjuje i uspoređuje aute samo na osnovu njihovog izgleda.
Izvinite što moram tako reći, ali vidi se da više gledate aute, nego što ih vozite.
Da li bi kupio auto koje je tehnički odlično na svakom polju, ali te estetski nimalo ne privlači? Ja ne bih, meni je dizajn auta jedan od najbitnijih faktora, pored još dosta stvari.
Auto koje je tehnički odlično na svakom polju me veoma privlači.
Seawolf wrote: ↑08/11/2022 19:19
Nevjerovatno je da na podforumu na kojem bi se trebali okupljati ljudi koji se kao razumiju u aute, toliko njih ocjenjuje i uspoređuje aute samo na osnovu njihovog izgleda.
Izvinite što moram tako reći, ali vidi se da više gledate aute, nego što ih vozite.
Da li bi kupio auto koje je tehnički odlično na svakom polju, ali te estetski nimalo ne privlači? Ja ne bih, meni je dizajn auta jedan od najbitnijih faktora, pored još dosta stvari.
Uvijek
Dizajn zadnji, ne gledam ga dok ga vozim
Kad kaze ruzan mu karavan, kako znas da je ruzan sjedis i vozis
citroen xm wrote: ↑08/11/2022 19:34
Da li bi kupio auto koje je tehnički odlično na svakom polju, ali te estetski nimalo ne privlači? Ja ne bih, meni je dizajn auta jedan od najbitnijih faktora, pored još dosta stvari.
Uvijek
Dizajn zadnji, ne gledam ga dok ga vozim
Kad kaze ruzan mu karavan, kako znas da je ruzan sjedis i vozis
Isto sam govorio, sad vec drugi karavan po redu u posjedu.
Trazio lEmozinu ali nisam mogao naci sa karakteristikama koje sam htio.
Sta kupac zna sta su duple lafete, motor smješten središnje sprijeda, ZF 8HP mjenjac, raspored mase 50/50, multilink nazad, Q4 pogon, 2 kruga okretanja volana od/do, brake by wire... vazan je znak i sta ce komsiluk rec
sime_cipol wrote: ↑08/11/2022 22:30
Sta kupac zna sta su duple lafete, motor smješten središnje sprijeda, ZF 8HP mjenjac, raspored mase 50/50, multilink nazad, Q4 pogon, 2 kruga okretanja volana od/do, brake by wire... vazan je znak i sta ce komsiluk rec
E da.
Ja znam, al’ nemam para…
Al’ bit će, dok se kuća otplati, i za ovakvu ljepoticu mjesta pored nje. Dok se ostali budu vozali u usisivačima i fenovima na struju
sime_cipol wrote: ↑08/11/2022 22:30
Sta kupac zna sta su duple lafete, motor smješten središnje sprijeda, ZF 8HP mjenjac, raspored mase 50/50, multilink nazad, Q4 pogon, 2 kruga okretanja volana od/do, brake by wire... vazan je znak i sta ce komsiluk rec
Seawolf wrote: ↑08/11/2022 19:57
Auto koje je tehnički odlično na svakom polju me veoma privlači.
Privlači i mene, ali mora to pratiti i dobar dizajn. Zato sam i zavolio onaj Citroen koji je umro nekada prije 20+ godina. Imali su sve, možda ne najbolje u svakoj kategoriji, ali mix je bio savršen.
Recimo evo raja pominje Đuliju. Možda je onaj A5 tehnološki savršeniji od Đulije, meni je ona daleko bolje auto. Onaj A5 je jasno kao dan, kompletniji i bolji od starog A5, ja ga pored starog A5 ne bih ni pogledao pod uslovom da su slično očuvani i da se ne bavim preprodajom auta i mislim samo na novac.
_BataZiv_0809 wrote: ↑08/11/2022 20:39
Meni je AR 166 prefacelift teski pornic od auta