Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#38001 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mirza_15 wrote: 30/10/2022 17:35
gold'n'brown wrote: 30/10/2022 17:32 Ovaj Mulalic bolji od svih desnih bekova zajedno u ovoj sezoni.
Odličan mali, a tek druga utakmica. Bit će sigurno i grešaka, ali odluke, tehnika... :thumbup:
Ma neka skrivi i gol,dečko ima fudbalsku inteligenciju, brz je i zna ubaciti, ali ne napamet. Sta znači što ga Obuća poznaje iz mlađih kategorija i što je dečku dao šansu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38002 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

E hebite se.
svi u napad
Posts: 2277
Joined: 14/10/2012 14:40

#38003 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Hvala Dino. Gledao preko bhliga al stalno stopa a sad prenose Siroki Zrinjski. Evo vidim opet dobismo gol. Pa imal iko da zna nesto odigrati u odbrani. Mozel i jedna tekma bez primljenog gola. Sramota
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#38004 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

mirza_15 wrote: 30/10/2022 17:41 E hebite se.
Ne valja nam Bodul ima zato kome valja.Kakav pas za Hebiba. :roll:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38005 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Dinostula wrote: 30/10/2022 17:47
mirza_15 wrote: 30/10/2022 17:41 E hebite se.
Ne valja nam Bodul ima zato kome valja.Kakav pas za Hebiba. :roll:
I Hebib odlična povratna na prvu, a nekakav Alić nije promašio loptu kao Varešanović nego ju je zakucao u čošak. Ali ako Dal bude imao još 3,4 sam s golmanom možda zabije jedan.
Last edited by mirza_15 on 30/10/2022 17:50, edited 1 time in total.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#38006 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

dva najlosija a najvise se forsiraju to su Tomasevic i Dzafic(sve i jednu koju je opucao u zadnjih 10 tekmi su isle daleko preko gola)
a i malom Varesanovicu treba dobar psiholog
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#38007 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Bilo bi ok da nismo primili gol. :-) Sad se valja patiti da se postigne drugi. Sta fulismo na pocetku. :lol:

Kako ono nije penal majku mu.
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#38008 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 30/10/2022 17:47
mirza_15 wrote: 30/10/2022 17:41 E hebite se.
Ne valja nam Bodul ima zato kome valja.Kakav pas za Hebiba. :roll:
Majstor je on sa loptom, to je svima jasno, ali ima nesto sto ne valja. Previse se zajebava, opusten, isto kao da je neka humanitarna utakmica u pitanju.

Neka je otisao, ne treba plakati za njim.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38009 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Logovan wrote: 30/10/2022 17:53 Bilo bi ok da nismo primili gol. :-) Sad se valja patiti da se postigne drugi. Sta fulismo na pocetku. :lol:

Kako ono nije penal majku mu.
I ja mislim da je ovo penal. Evo prebacio sada na real u poluvremenu i svirnu sudija prnal za gironu, asensio branio lice rukom i još ga prvo pogodila u tijelo pa u ruku. Čini mi se onda da je i ono penal.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#38010 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Ne mozes jbg po tri zicera po poluvremenu promasivati i ocekivati pozitivan rezultat. Ne ide jbt ga!
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38011 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Nije bio ofside. Već druga odluka na našu štetu.
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#38012 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Maloprije kontru zaustavi zbog zutog. Ja ovog Tomasevica ne mogu gledati koliko je loš i beskrvan. Izvedi ga Emire.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38013 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Uzasan je Tomasevic, a ima tu jos kandidata. Suljic, Avramovski, Dzafic, sve je to po meni za izmjene.

Edit: pa Emire kakve su to izmjene, sto izvadi malog Mulalica???
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38014 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

vicious wrote: 30/10/2022 18:19 Uzasan je Tomasevic, a ima tu jos kandidata. Suljic, Avramovski, Dzafic, sve je to po meni za izmjene.
Ne bih se složio za Avramovskog. Imao je dva loša pasa direktno u noge igrača Igmana i za njihovu šansu. Ali uzme loptu na našoj polovini, iskontroliše je u duelu i proslijedi dalje. Nije loš.

P.S. Evo ga. Sada je izgleda bio ofsajd.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22745
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#38015 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

The man, the myth, the legend, Mahmic :D
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38016 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote: 30/10/2022 18:22
vicious wrote: 30/10/2022 18:19 Uzasan je Tomasevic, a ima tu jos kandidata. Suljic, Avramovski, Dzafic, sve je to po meni za izmjene.
Ne bih se složio za Avramovskog. Imao je dva loša pasa direktno u noge igrača Igmana i za njihovu šansu. Ali uzme loptu na našoj polovini, iskontroliše je u duelu i proslijedi dalje. Nije loš.

P.S. Evo ga. Sada je izgleda bio ofsajd.
Ma nije zbog tih gresaka, nego previše usporava igru za moj ukus. Nije mi ovo uloga za njega, bolji mi je kad igra vise naprijed.

Cini mi se sa je Hamza bio u ofsajdu kad mu je upućena lopta
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#38017 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ej, Đanija ne stize loptu do auta.Jbt mislim da sam ja brzi od njega.
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#38018 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Hajmo jos malo izdrzati....
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#38019 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sabrija govno jedno,pa penal konjino korumpirana. Ali je Andrej kao Gatuso iz najboljih dana, kakva utakmica, jos ga ubiše cijelu utakmicu.
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#38020 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Andrej, to je taj momak :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#38021 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Uh gola :D

Pobjeda!!!!! :thumbup:

A sad u auto i lagano nazad, konacno sretniji nakon Zenice.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38022 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Jel ga ono Mustafic špicem zabi :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38023 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Dobro smo iskontrolisali drugo poluvrijeme za razliku od prvog. Nije bilo puno problema u defanzivi.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#38024 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

vicious wrote: 30/10/2022 18:57 Jel ga ono Mustafic špicem zabi :D
I to krvnicki bez puno razmisljanja.CItam komentare po netu koliko god se hraka Dzafic lik je igracina u odnosu na Suljica.Suljic i Varesanovic davno jos zasluzili klupu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38025 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kako je sve bilo u jednom trenutku, tabela i ne izgleda tako loše (bodovno je sve u nekoliko bodova).
Post Reply