Ma neka skrivi i gol,dečko ima fudbalsku inteligenciju, brz je i zna ubaciti, ali ne napamet. Sta znači što ga Obuća poznaje iz mlađih kategorija i što je dečku dao šansu.mirza_15 wrote: ↑30/10/2022 17:35Odličan mali, a tek druga utakmica. Bit će sigurno i grešaka, ali odluke, tehnika...gold'n'brown wrote: ↑30/10/2022 17:32 Ovaj Mulalic bolji od svih desnih bekova zajedno u ovoj sezoni.![]()
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38001 Re: Utakmice.
-
svi u napad
- Posts: 2277
- Joined: 14/10/2012 14:40
#38003 Re: Utakmice.
Hvala Dino. Gledao preko bhliga al stalno stopa a sad prenose Siroki Zrinjski. Evo vidim opet dobismo gol. Pa imal iko da zna nesto odigrati u odbrani. Mozel i jedna tekma bez primljenog gola. Sramota
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38005 Re: Utakmice.
I Hebib odlična povratna na prvu, a nekakav Alić nije promašio loptu kao Varešanović nego ju je zakucao u čošak. Ali ako Dal bude imao još 3,4 sam s golmanom možda zabije jedan.
Last edited by mirza_15 on 30/10/2022 17:50, edited 1 time in total.
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#38006 Re: Utakmice.
dva najlosija a najvise se forsiraju to su Tomasevic i Dzafic(sve i jednu koju je opucao u zadnjih 10 tekmi su isle daleko preko gola)
a i malom Varesanovicu treba dobar psiholog
a i malom Varesanovicu treba dobar psiholog
- Logovan
- Posts: 102736
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38007 Re: Utakmice.
Bilo bi ok da nismo primili gol.
Sad se valja patiti da se postigne drugi. Sta fulismo na pocetku.
Kako ono nije penal majku mu.
Kako ono nije penal majku mu.
- Logovan
- Posts: 102736
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38008 Re: Utakmice.
Majstor je on sa loptom, to je svima jasno, ali ima nesto sto ne valja. Previse se zajebava, opusten, isto kao da je neka humanitarna utakmica u pitanju.
Neka je otisao, ne treba plakati za njim.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38009 Re: Utakmice.
I ja mislim da je ovo penal. Evo prebacio sada na real u poluvremenu i svirnu sudija prnal za gironu, asensio branio lice rukom i još ga prvo pogodila u tijelo pa u ruku. Čini mi se onda da je i ono penal.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#38010 Re: Utakmice.
Ne mozes jbg po tri zicera po poluvremenu promasivati i ocekivati pozitivan rezultat. Ne ide jbt ga!
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38011 Re: Utakmice.
Nije bio ofside. Već druga odluka na našu štetu.
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38012 Re: Utakmice.
Maloprije kontru zaustavi zbog zutog. Ja ovog Tomasevica ne mogu gledati koliko je loš i beskrvan. Izvedi ga Emire.
- vicious
- Posts: 7656
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38013 Re: Utakmice.
Uzasan je Tomasevic, a ima tu jos kandidata. Suljic, Avramovski, Dzafic, sve je to po meni za izmjene.
Edit: pa Emire kakve su to izmjene, sto izvadi malog Mulalica???
Edit: pa Emire kakve su to izmjene, sto izvadi malog Mulalica???
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38014 Re: Utakmice.
Ne bih se složio za Avramovskog. Imao je dva loša pasa direktno u noge igrača Igmana i za njihovu šansu. Ali uzme loptu na našoj polovini, iskontroliše je u duelu i proslijedi dalje. Nije loš.
P.S. Evo ga. Sada je izgleda bio ofsajd.
- GandalfSivi
- Posts: 22749
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38015 Re: Utakmice.
The man, the myth, the legend, Mahmic 
- vicious
- Posts: 7656
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38016 Re: Utakmice.
Ma nije zbog tih gresaka, nego previše usporava igru za moj ukus. Nije mi ovo uloga za njega, bolji mi je kad igra vise naprijed.
Cini mi se sa je Hamza bio u ofsajdu kad mu je upućena lopta
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38017 Re: Utakmice.
Ej, Đanija ne stize loptu do auta.Jbt mislim da sam ja brzi od njega.
- Logovan
- Posts: 102736
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38018 Re: Utakmice.
Hajmo jos malo izdrzati....
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38019 Re: Utakmice.
Sabrija govno jedno,pa penal konjino korumpirana. Ali je Andrej kao Gatuso iz najboljih dana, kakva utakmica, jos ga ubiše cijelu utakmicu.
-
last mohicans
- Posts: 18189
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38020 Re: Utakmice.
Andrej, to je taj momak 
- Logovan
- Posts: 102736
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38021 Re: Utakmice.
Uh gola
Pobjeda!!!!!
A sad u auto i lagano nazad, konacno sretniji nakon Zenice.
Pobjeda!!!!!
A sad u auto i lagano nazad, konacno sretniji nakon Zenice.
- vicious
- Posts: 7656
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38022 Re: Utakmice.
Jel ga ono Mustafic špicem zabi 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38023 Re: Utakmice.
Dobro smo iskontrolisali drugo poluvrijeme za razliku od prvog. Nije bilo puno problema u defanzivi.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38025 Re: Utakmice.
Kako je sve bilo u jednom trenutku, tabela i ne izgleda tako loše (bodovno je sve u nekoliko bodova).
