Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37976 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Logovan wrote: 23/10/2022 15:23 Bice ovo 0:1 :D
:izet: :D

Hvala Bogu na pobjedi, valjda se sada konačno malo dignemo. Fali samopouzdanja pravo puno. Nekakav strah, grč.

Šahinović, Mulalić, Avramovski, Čataković :thumbup: Posebno čestitke za Mulalića, solidno odigrao.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22737
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37977 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

vicious wrote: 23/10/2022 16:32
Dinostula wrote: 23/10/2022 16:25

Catakovic prvu tekmu odigrao tamo gdje treba da igra zato je i bio dobar.Zavaljen je bio na krilu 14 kola.
Ma ne znam, jest zabio taj gol ali da je bio nešto dobar, i nije vala.
Nije on meni ni pravi špic, možda nekakav poluspic ili tako nešto... ima šut i bolje se snalazi negdje oko linije 16 m nego unutra...
Catakovic imao danas vise (korisnih) prodora nego cijela ekipa u prvenstvu ukupno. Samo mu treba samopouzdanja kada puca, da je bio trening, danas bi imao hat trick…
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37978 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Valja sada protiv Igmana bodove izvući :mrgreen:

A poslije Igmana još 3 kola do pauze. Najgore što je derbi posljednje kolo. Na pauzi neka rade kako znaju i umiju da ovo poprave.
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37979 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Rutinski :D

Kakva razlika Catakovica na krilu i u spicu :lol:

Dudicu, sunce ti yebem debelo.
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37980 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Oznaka Tablica wrote: 23/10/2022 17:00 Rutinski :D

Kakva razlika Catakovica na krilu i u spicu :lol:

Dudicu, sunce ti yebem debelo.
Meni nikako ne ulazi u glavu zašto ga nikad nije stavio u napad, makar da je ovo uradio u 3-4 utakmice, ali jok niti jednom. Stavljao Mulahusejnovića u napad, stavljao Ahmetovića, stavljao Džafića, ali Čatakovića jok.

Bez Ikića protiv Igmana. Šteta, a možda je i dobro obzirom da momka ne ide baš u zadnje vrijeme.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#37981 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Solidna tekma, sobzirom na sve okolnosti. Prevelik strah kod fudbalera.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37982 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 23/10/2022 17:12
Oznaka Tablica wrote: 23/10/2022 17:00 Rutinski :D

Kakva razlika Catakovica na krilu i u spicu :lol:

Dudicu, sunce ti yebem debelo.
Meni nikako ne ulazi u glavu zašto ga nikad nije stavio u napad, makar da je ovo uradio u 3-4 utakmice, ali jok niti jednom. Stavljao Mulahusejnovića u napad, stavljao Ahmetovića, stavljao Džafića, ali Čatakovića jok.

Bez Ikića protiv Igmana. Šteta, a možda je i dobro obzirom da momka ne ide baš u zadnje vrijeme.
Zato sto nije ni znao sta koji igrac igra eto sto nije.Nije samo Ikic pao i mali Varesanovic je los u zadnje vrijeme.
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#37983 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

I pored pobjede lose. Pogotovo 1. poluvrijeme.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#37984 Re: Utakmice.

Post by Piaty »

Radar71 wrote: 23/10/2022 15:36
Piaty wrote: 23/10/2022 15:05 Ovo će najvjerovatnije završiti neriješeno ili će ga Posušje uvaliti. Može Posušje ostati i sa 9 igrača, nema to nikakvr veze kada su u pitanju igrači Sarajeva (ako njih neko uopće igračima može nazvati).
nemoj vise
Ma daj, majke ti. Jesi ti ozbiljan covjek?

Post je napisan u momentu kada je igra bila za k.... i tendencija da ga popusimo. I ispalo je da mi nismo nista bolje igrali ni u nastavku.

Ovo mi je drago zbog naseg Emira ali ova pobjeda, osim sto donosi 3 boda, ne znaci bas mnogo, da ne kazem nista.
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#37985 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Dinostula wrote: 23/10/2022 16:42
vicious wrote: 23/10/2022 16:32
Ma ne znam, jest zabio taj gol ali da je bio nešto dobar, i nije vala.
Nije on meni ni pravi špic, možda nekakav poluspic ili tako nešto... ima šut i bolje se snalazi negdje oko linije 16 m nego unutra...
Pa moze jos igrati poluspica i ofanzivnog veznog ali kad imamo Nardina i Ahmeta u poznim godinama ne vidim ko bi drugi mogao biti spic.Citava ekipa je van forme plus sto su neki zalutali tako da mu se nema sta zamjeriti trudio se da je bolje mogao reagovati u par navrata mogao je ali sta je tu je bitna su 3 boda.
Onu je majstorski primio i oslobodio se čuvara, u stilu Dzeke, samo da je još zabio. Rašid meni kao da je postio, nikakve energije ni snage, šut samo radi reda uputio. Kad igrač odskače kao kod kona Santos pa i Amoah,odmah se to vidi brale. Ovaj je jos jedan u nizu promašaja. Nije dovoljno da je igrač samo crn i da dobro trči. Ako me demantuje,nikakav problem da polizem.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#37986 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Dobili. Tacno ne znam kako se ponasati :mrgreen:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37987 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Vidjeli smo na derbiju koliko odskacu.... Vidjeli se nisu

Nije da smo mi nesto bolji, ali eto. Valjda bude nesto bolje
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37988 Re: Utakmice.

Post by Logovan »



Edvin Mulalić i Hamza Četković :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37989 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

SVI U ZENICU!

Image
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37990 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Logovan wrote: 27/10/2022 23:11 SVI U ZENICU!

Image
Pustiti Suljica da malo odspava
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37991 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Hajde Saraj'vo!!!!!

3:0 :izet:
svi u napad
Posts: 2277
Joined: 14/10/2012 14:40

#37992 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Link ako neko ima
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37993 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Avramovski. Valjda su posljedice duže pauze. Dva pasa igračima Igmana u noge za dvije njihove šanse. Malo pribranosti kod zadnjeg pasa i završnice i ovo može u prvom poluvremenu da se udupla i mirno uđe u drugo.
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#37994 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Falim te Boze, ali Dal promašuje nemoguće.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37995 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

svi u napad wrote: 30/10/2022 17:14 Link ako neko ima
Ima ovaj ali prekida stalno Stream offline

https://bhliga.com/match/football/10409620

Sad se presaltali na Zrinjski-Siroki
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#37996 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

Ovaj Mulalic bolji od svih desnih bekova zajedno u ovoj sezoni.
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#37997 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Mulalic u jednoj i po utakmici vise opasnih centaršuteva imao nego Tomasevic sve utakmice koje je odigrao. Kako veliki Duduk nije vidio ovog dečka, a doveo se poluinvalid Avdija :-)
Ova večeras igra podsjeca na one prve tri. Šteta sto još jednu nismo ugurali. Dal je hronično neprecizan, a Dzafic nije imao srece iako je odlično par puta opalio.
Last edited by last mohicans on 30/10/2022 17:36, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37998 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

gold'n'brown wrote: 30/10/2022 17:32 Ovaj Mulalic bolji od svih desnih bekova zajedno u ovoj sezoni.
Odličan mali, a tek druga utakmica. Bit će sigurno i grešaka, ali odluke, tehnika... :thumbup:
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#37999 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Opet taj projekt Dal :-)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#38000 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

last mohicans wrote: 30/10/2022 17:36 Opet taj projekt Dal :-)
Fakat danas u već drugoj gol situaciji smotano. Sada je čak i loptu promašio.
Post Reply