Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83408
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10126 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Sad ce doci Haris ba i reci da je realno jer narod kupuje po toj cijeni :D
User avatar
sime_cipol
Posts: 23399
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#10127 Re: Cijene stanova All about

Post by sime_cipol »

Iza Jumba, gdje je zgrada Interspeda, Tibra pravi zgradu duzine 128 m. Sa dva kraja idu dva nebodera po 24 sprata, a izmedju nize zgrade.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83408
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10128 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

sime_cipol wrote: 30/08/2022 22:56 Iza Jumba, gdje je zgrada Interspeda, Tibra pravi zgradu duzine 128 m. Sa dva kraja idu dva nebodera po 24 sprata, a izmedju nize zgrade.
Od Merkatora do Koreje?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23399
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#10129 Re: Cijene stanova All about

Post by sime_cipol »

_BataZiv_0809 wrote: 30/08/2022 23:23
sime_cipol wrote: 30/08/2022 22:56 Iza Jumba, gdje je zgrada Interspeda, Tibra pravi zgradu duzine 128 m. Sa dva kraja idu dva nebodera po 24 sprata, a izmedju nize zgrade.
Od Merkatora do Koreje?
Tako je.
User avatar
madesa
Posts: 5558
Joined: 26/07/2013 02:37

#10130 Re: Cijene stanova All about

Post by madesa »

sime_cipol wrote: 30/08/2022 22:56 Iza Jumba, gdje je zgrada Interspeda, Tibra pravi zgradu duzine 128 m. Sa dva kraja idu dva nebodera po 24 sprata, a izmedju nize zgrade.
kvadrat ko da gledam 6 milja
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#10131 Re: Cijene stanova All about

Post by Karikaturist »

_BataZiv_0809 wrote: 30/08/2022 18:31 Sad ce doci Haris ba i reci da je realno jer narod kupuje po toj cijeni :D
Sve dom ima jedna budala koja ce to platiti - realno. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83408
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10132 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

sime_cipol wrote: 30/08/2022 23:49
_BataZiv_0809 wrote: 30/08/2022 23:23

Od Merkatora do Koreje?
Tako je.
Tu ce biti luda kuca sa sabracajem.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35284
Joined: 08/09/2005 20:08

#10133 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

Projekat na mjestu mljekare su zakocili dva puta. Jer...pita se narod.

Volio bih vidjeti ko i kada im je dao dozvolu za gradnju u pojasu pruge i u poslovnoj zoni.

P.S.
A da nema te novogradnje po visokim cijenama, sta mislite koliko bi bili stari stanovi?
Jedan od razloga sto cijene i jesu ovakve - nema novogradnje da zadovolji trziste.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#10134 Re: Cijene stanova All about

Post by Mustang1 »

Kupil iko stan ili samo prdite u prazno? :D Nekad se na forunu mogla dobiti pomoc a sad samo ismijavanja i prepucavanja.
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#10135 Re: Cijene stanova All about

Post by Truba »

nije pogodan trenutak za trošenje :D
User avatar
okanomalo
Posts: 1446
Joined: 09/01/2015 16:10

#10136 Re: Cijene stanova All about

Post by okanomalo »

Mustang1 wrote: 31/08/2022 12:26 Kupil iko stan ili samo prdite u prazno? :D Nekad se na forunu mogla dobiti pomoc a sad samo ismijavanja i prepucavanja.
Kupise moji podstanari. :D
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#10137 Re: Cijene stanova All about

Post by EasyMan »

Ja se bio nameracio, ali me cijene malo odbise. Evo nasao par stanova pa mozda uskoro krenem u rjesavanje ovoga ili eventualno do proljeca sacekam da skupim jos para. Malo me sad strah i velikog kredita, ali opet kontam rentao bi ovaj stan koji sad imam pa bi bar pola rate time vracao :)

btw odokativno, ako mi je rata oko 600-700KM i promjenjiva je kamatna stopa, koliko u praksi moze porasti mjesecna rata maksimalno? Recimo da je prosjecna kamata u prosjecnoj banci.
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#10138 Re: Cijene stanova All about

Post by NediM17 »

Sta semafor uradi od cov'eka. :mrgreen:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#10139 Re: Cijene stanova All about

Post by EasyMan »

NediM17 wrote: 31/08/2022 13:45 Sta semafor uradi od cov'eka. :mrgreen:
Daj deda da ti platim rucak da vise ne mezis :lol:
Azrail
Posts: 605
Joined: 11/11/2004 19:48

#10140 Re: Cijene stanova All about

Post by Azrail »

Chmoljo wrote: 28/08/2022 19:29 Meni su Hadzici super, osim strukture stanovnistva.

Pola ugodnog zivljenja je kada imas normalan komsiluk. Naravno, bude dobro, pa neko odseli, umre, dodju drugi koji nisu nornalni i imas belaj.

Ruku na srce, lokacija ne garantuje normalan komsiluk, ali mogucnost krkanluka je proprcionalno manja sa rastom cijene nekretnine.
A kriminalci najviše vole kupiti te skupe nekretnine na fancy lokacijama, pa eto opet krkanluka :D
User avatar
druzeljubiva
Posts: 297
Joined: 19/03/2008 13:03
Location: Sarajevo

#10141 Re: Cijene stanova All about

Post by druzeljubiva »

hhaarree wrote: 30/08/2022 13:55 Jel neko kupovao sta na novoj otoci nedavno, tj ove godine? Kako se krecu cijene po kvadratu? Vidim neko divljanje preko 4 hiljade, za stanove sa bas losom orijentacijom, uzas 'sredjeni' pa kontam jel realno to.
Kupila u aprilu ove godine. Cijena kvadrata 3.590 KM
Ljudi prodavali zbog kupovine nekretnine u Turskoj, pa im se zurilo
talijan97
Posts: 1599
Joined: 26/11/2019 18:18

#10142 Re: Cijene stanova All about

Post by talijan97 »

Kakva je starogradnja u Gradacackoj, vidim na OLX-u ih se par prodaje.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35284
Joined: 08/09/2005 20:08

#10143 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

hhaarree wrote: 30/08/2022 13:55 Jel neko kupovao sta na novoj otoci nedavno, tj ove godine? Kako se krecu cijene po kvadratu? Vidim neko divljanje preko 4 hiljade, za stanove sa bas losom orijentacijom, uzas 'sredjeni' pa kontam jel realno to.
Ja kad sam gledao kada je bilo 3000. I kupio bih da je bilo ono sto sam trazio.
talijan97 wrote: 31/08/2022 14:46 Kakva je starogradnja u Gradacackoj, vidim na OLX-u ih se par prodaje.
Koja? Niske zgrade, neboder? Odgovara li ti bez lifta?

Ona niskogradnja je na slican fazon ko one niskogradnje po Grbavici.
Last edited by Haris.ba on 31/08/2022 14:53, edited 1 time in total.
talijan97
Posts: 1599
Joined: 26/11/2019 18:18

#10144 Re: Cijene stanova All about

Post by talijan97 »

Haris.ba wrote: 31/08/2022 14:49
hhaarree wrote: 30/08/2022 13:55 Jel neko kupovao sta na novoj otoci nedavno, tj ove godine? Kako se krecu cijene po kvadratu? Vidim neko divljanje preko 4 hiljade, za stanove sa bas losom orijentacijom, uzas 'sredjeni' pa kontam jel realno to.
Ja kad sam gledao kada je bilo 3000. I kupio bih da je bilo ono sto sam trazio.
talijan97 wrote: 31/08/2022 14:46 Kakva je starogradnja u Gradacackoj, vidim na OLX-u ih se par prodaje.
Koja? Niske zgrade, neboder? Odgovara li ti bez lifta?
Ove niske bez lifta brate
User avatar
Haris.ba
Posts: 35284
Joined: 08/09/2005 20:08

#10145 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

talijan97 wrote: 31/08/2022 14:53 Ove niske bez lifta brate
Te su zgrade izgradjene krajem 60ih. Ne znam sta te zanima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83408
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10146 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Jbt 2 stana za rentanje mi ispred nosa odose od ponedjeljka
User avatar
Haris.ba
Posts: 35284
Joined: 08/09/2005 20:08

#10147 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

_BataZiv_0809 wrote: 31/08/2022 15:55 Jbt 2 stana za rentanje mi ispred nosa odose od ponedjeljka
Aham. Znaci slijedeci nivo igrice si. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83408
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#10148 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Haris.ba wrote: 31/08/2022 17:36
_BataZiv_0809 wrote: 31/08/2022 15:55 Jbt 2 stana za rentanje mi ispred nosa odose od ponedjeljka
Aham. Znaci slijedeci nivo igrice si. :D
Nisam ba. Moram ja rentat.
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#10149 Re: Cijene stanova All about

Post by amko761 »

Haha i ja sam pomislio, gledaj hadžije, ni manje ni više nego odmah dva stana. Ma ja jebo sirotinju koja kupuje jedan :lol:
Last edited by amko761 on 31/08/2022 18:29, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#10150 Re: Cijene stanova All about

Post by Mustang1 »

_BataZiv_0809 wrote: 31/08/2022 17:50
Haris.ba wrote: 31/08/2022 17:36

Aham. Znaci slijedeci nivo igrice si. :D
Nisam ba. Moram ja rentat.
Mozda sam i ja jedan od tih ufatio :D Moras non stop gledati bukvalno sve sto vrijedi sa ok cijenom za izdavanje ode u 10 minuta.
Post Reply