Mr.Sojic wrote: ↑19/08/2022 22:06
Officer Crabtree wrote: ↑19/08/2022 21:50
Fašisto, ko si ti da određuješ, veze nemaš.
Ti sebi dao za pravo da određuješ šta je neko, a pogotovo ima li neko pravo nešto da ne bude.
Toliku zatrovanost nacionalizmom nisam nigdje vidio.
Koji paćenik.
Nemoj da te provocira, banovat' ce te
Forumas je konsttrtrtutrtritvni
Ma razumijem, hvala ti, nije mi toliko ni stalo do foruma, al dokle to ide, to je nevjerojatno. U nekoj sobici sjedi i on neka vertikala koja određuje šta je neko, možeš li misliti tu ostraštenost.
Nema veze, preletio sam možda, al dobro znam osobu sa tog spiska, znam koliko se bori za običnog čovjeka obespravljenog, znam i zašto je Ostali i ima i razlog da bude, i ono došlo zatrovano ismijava nečiji odabir.
Žalosno u kakvo smo blato zapali, da čovjek pred vikend u 22 o tome razmišlja, pored svega u životu.