Normalno, die Bosniaken kommen, s vrljikama
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#4627 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5428
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#4628 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Niko nije vidio zvaničan prijedlog, sve su samo špekulacije i novinarske patke.Spit_fire wrote: ↑27/07/2022 17:22Ne znam brate...treba svakoga postovati i saslusati, ali ipak treba se postavit i granica dokle "necija prava idu"..duh_sa_sjekirom wrote: ↑27/07/2022 17:18
Moraju i tzv probih stranke ponuditi svoj prijedlog izmjena IZ i on mora biti maksimalistički, uz poštivanje Ustava i sudskih presuda. Tako lopticu prebaciti na hdz.
I hadezenjare idu maksimalistički.
Schmidt je pametan čovjek i zna da ne može jednu stranu u potpunosti odbaciti a drugi prihvatiti.
I tu negdje treba tražiti kompromis.
Jebiga, možda će se nešto morati i progutati ali tako je to u politici...
Znaci da se zanemari anti demokratski i anti civilizacijski aspekt ovog zakona, ovo je direktan udar na drzavu koji vodi u dodatno razjedinjavanje a mozda i potpunu separaciju..
Iskreno ako cemo logikom na ovakve stvari se Smit samo trebao glasno namsijat HdZu ako je OHR vec to za sta se predstavlja..jer ovo je obicna iznuda koja vodi u propast
Ovom frkom i protestima, ustvari je tzv probih ekipa stala na istu stranu kao i dodik. Neko ih je dobro nategao.
Dakle, ako vodiš neke pregovore oko nečega onda moraš imati svoj prijedlog, stav, minimalne i maksimalne zahtjeve, argumente itd a ne otići na pregovore ko svirač pa šta bude.
Sam naš Ustav je specifičan i nakaradan pa posljedično i sve ostalo
-
konami666
- Posts: 3697
- Joined: 11/05/2015 21:57
#4629 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Da li si ti normalan?90minut wrote: ↑27/07/2022 17:22Pa dobro ako ti to pricas i plašiš se svoje sjene u kutu svoje mracne sobe zašto pišeš da je to slucaj s vecinom?
Ima oruzja toga u ovoj drzavi jedino i ima, nego ti govorim opcenito prica kako su bošnjaci palestinci dok hrvati imaju unutar naše teritorije nekoliko enklava je komedija.
To može pisati samo neko ko se plaši svoje sjene.
Plašiš li se?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#4630 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.konami666 wrote: ↑27/07/2022 17:40Da li si ti normalan?90minut wrote: ↑27/07/2022 17:22
Pa dobro ako ti to pricas i plašiš se svoje sjene u kutu svoje mracne sobe zašto pišeš da je to slucaj s vecinom?
Ima oruzja toga u ovoj drzavi jedino i ima, nego ti govorim opcenito prica kako su bošnjaci palestinci dok hrvati imaju unutar naše teritorije nekoliko enklava je komedija.
To može pisati samo neko ko se plaši svoje sjene.
Plašiš li se?gdje si ti bio zadnjih 30 godina?
A ti?
Jesi li se borio ili si pobjegao iz države?
Ili su bio u podrumu pa i dalje se plašiš da ce ti neko opkoliti grad iako nemaju brojke da opkole ni 4 naš grad po velicini..
- drag_gost
- Posts: 6421
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4634 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

buahahaha mos mislit.
i kako se ovo sprovodi? i ko sprovodi?
-
konami666
- Posts: 3697
- Joined: 11/05/2015 21:57
#4635 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.90minut wrote: ↑27/07/2022 17:41Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.
A ti?
Jesi li se borio ili si pobjegao iz države?
Ili su bio u podrumu pa i dalje se plašiš da ce ti neko opkoliti grad iako nemaju brojke da opkole ni 4 naš grad po velicini..
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
-
CrveniKuk
- Posts: 3360
- Joined: 22/04/2022 21:54
#4636 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Malo,da prostiš,kakiš.konami666 wrote: ↑27/07/2022 17:51Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.90minut wrote: ↑27/07/2022 17:41
Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.
A ti?
Jesi li se borio ili si pobjegao iz države?
Ili su bio u podrumu pa i dalje se plašiš da ce ti neko opkoliti grad iako nemaju brojke da opkole ni 4 naš grad po velicini..
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#4637 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Selam i pomoć Bog dijasporackonami666 wrote: ↑27/07/2022 17:51Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.90minut wrote: ↑27/07/2022 17:41
Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.
A ti?
Jesi li se borio ili si pobjegao iz države?
Ili su bio u podrumu pa i dalje se plašiš da ce ti neko opkoliti grad iako nemaju brojke da opkole ni 4 naš grad po velicini..
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
Reported
- drag_gost
- Posts: 6421
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
- JohnnyS
- Posts: 17546
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4640 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Eto jeste kukali
Ne znam kako pojedince nije stid kukanja
Ne znam kako pojedince nije stid kukanja
-
konami666
- Posts: 3697
- Joined: 11/05/2015 21:57
#4641 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Pa koliko je omladine došlo na proteste sad? Barem se mladi mogu organizovati, ne moraju pratiti političke struje, oni koji su za građansku BiH. Kada su protesti u Bosni samo se penzioneri i partijski poltroni skupe. Ako pogledaš proteste bilo gdje vani uvijek ih omladina predvodi.CrveniKuk wrote: ↑27/07/2022 17:53Malo,da prostiš,kakiš.konami666 wrote: ↑27/07/2022 17:51
Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
-
konami666
- Posts: 3697
- Joined: 11/05/2015 21:57
#4642 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ne pratim?klaki wrote: ↑27/07/2022 17:54Selam i pomoć Bog dijasporackonami666 wrote: ↑27/07/2022 17:51
Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
Reported
-
Hakiz
- Posts: 48406
- Joined: 30/07/2015 20:01
#4643 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ja sam mislio doći.konami666 wrote: ↑27/07/2022 18:02Pa koliko je omladine došlo na proteste sad? Barem se mladi mogu organizovati, ne moraju pratiti političke struje, oni koji su za građansku BiH. Kada su protesti u Bosni samo se penzioneri i partijski poltroni skupe. Ako pogledaš proteste bilo gdje vani uvijek ih omladina predvodi.
Ali, kada sam vidio da niko ne obećava povećanja invalidnina 50-100 %, nisam imao razloga.
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
- JohnnyS
- Posts: 17546
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#4645 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ja sam već rekao da je šansa da se nešto promijeni u korelaciji s crnilom u upisima Donie Brasca. Što više kuka, manje su šanse da se išta promijeni
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#4646 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Prvo se kukalo na Incka jer nista ne radi sad se jos vise kuka na Shmita jer je napokon poceo da radi svoj posao,

-
Hakiz
- Posts: 48406
- Joined: 30/07/2015 20:01
-
konami666
- Posts: 3697
- Joined: 11/05/2015 21:57
#4648 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Hakiz wrote: ↑27/07/2022 18:04Ja sam mislio doći.konami666 wrote: ↑27/07/2022 18:02
Pa koliko je omladine došlo na proteste sad? Barem se mladi mogu organizovati, ne moraju pratiti političke struje, oni koji su za građansku BiH. Kada su protesti u Bosni samo se penzioneri i partijski poltroni skupe. Ako pogledaš proteste bilo gdje vani uvijek ih omladina predvodi.
Ali, kada sam vidio da niko ne obećava povećanja invalidnina 50-100 %, nisam imao razloga.
Eno ja sad uvrijedio a čitav pro bosanski blok spustio glavu dok Šmit se dere na njih i lupa Šakom od sto, to nije uvreda
Uživam ja u ljepotama ne samo EU nego čitave planete, ima dosta lijepih mjesta
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#4649 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Drago mi je za čuti
Neki isto mogu priuštiti, a bez da moraju pljuvati i napustiti državu ili učlaniti se u stranku
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#4650 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jesmol pobjedili?!

