Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#4626 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by L u c i f e r »

pinkman wrote: 27/07/2022 17:23 Prosli put press konferencija ispred zgrade, a sad u zgradi.

Pretpostavljam da ne zele rizikovati sigurnost.
Normalno, die Bosniaken kommen, s vrljikama

User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#4627 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Login77777 »

JohnnyS wrote: 27/07/2022 17:12
Officer Crabtree wrote: 27/07/2022 17:12 Zato što se zna kako se vraćaju nadležnosti.
Protestima?
U parlament BiH i vracaj. :thumbup:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5428
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#4628 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by duh_sa_sjekirom »

Spit_fire wrote: 27/07/2022 17:22
duh_sa_sjekirom wrote: 27/07/2022 17:18
Moraju i tzv probih stranke ponuditi svoj prijedlog izmjena IZ i on mora biti maksimalistički, uz poštivanje Ustava i sudskih presuda. Tako lopticu prebaciti na hdz.
I hadezenjare idu maksimalistički.

Schmidt je pametan čovjek i zna da ne može jednu stranu u potpunosti odbaciti a drugi prihvatiti.
I tu negdje treba tražiti kompromis.

Jebiga, možda će se nešto morati i progutati ali tako je to u politici...
Ne znam brate...treba svakoga postovati i saslusati, ali ipak treba se postavit i granica dokle "necija prava idu"..

Znaci da se zanemari anti demokratski i anti civilizacijski aspekt ovog zakona, ovo je direktan udar na drzavu koji vodi u dodatno razjedinjavanje a mozda i potpunu separaciju..

Iskreno ako cemo logikom na ovakve stvari se Smit samo trebao glasno namsijat HdZu ako je OHR vec to za sta se predstavlja..jer ovo je obicna iznuda koja vodi u propast
Niko nije vidio zvaničan prijedlog, sve su samo špekulacije i novinarske patke.
Ovom frkom i protestima, ustvari je tzv probih ekipa stala na istu stranu kao i dodik. Neko ih je dobro nategao.
Dakle, ako vodiš neke pregovore oko nečega onda moraš imati svoj prijedlog, stav, minimalne i maksimalne zahtjeve, argumente itd a ne otići na pregovore ko svirač pa šta bude.
Sam naš Ustav je specifičan i nakaradan pa posljedično i sve ostalo
konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#4629 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by konami666 »

90minut wrote: 27/07/2022 17:22
konami666 wrote: 27/07/2022 17:16

Sta da napadne, ko da napadne, sa čime? Nema nikakvog napadanja, ima samo srkanje kafe i slijeganje ramenima uz onu:”dobro je sam nek ne puca”.
Pa dobro ako ti to pricas i plašiš se svoje sjene u kutu svoje mracne sobe zašto pišeš da je to slucaj s vecinom?

Ima oruzja toga u ovoj drzavi jedino i ima, nego ti govorim opcenito prica kako su bošnjaci palestinci dok hrvati imaju unutar naše teritorije nekoliko enklava je komedija.
To može pisati samo neko ko se plaši svoje sjene.
Plašiš li se?
Da li si ti normalan? :D gdje si ti bio zadnjih 30 godina?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4630 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by 90minut »

konami666 wrote: 27/07/2022 17:40
90minut wrote: 27/07/2022 17:22

Pa dobro ako ti to pricas i plašiš se svoje sjene u kutu svoje mracne sobe zašto pišeš da je to slucaj s vecinom?

Ima oruzja toga u ovoj drzavi jedino i ima, nego ti govorim opcenito prica kako su bošnjaci palestinci dok hrvati imaju unutar naše teritorije nekoliko enklava je komedija.
To može pisati samo neko ko se plaši svoje sjene.
Plašiš li se?
Da li si ti normalan? :D gdje si ti bio zadnjih 30 godina?
Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.

A ti?
Jesi li se borio ili si pobjegao iz države?
Ili su bio u podrumu pa i dalje se plašiš da ce ti neko opkoliti grad iako nemaju brojke da opkole ni 4 naš grad po velicini..
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#4631 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by drag_gost »

90minut wrote: 27/07/2022 17:41
konami666 wrote: 27/07/2022 17:40

Da li si ti normalan? :D gdje si ti bio zadnjih 30 godina?
Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.
Jesi li i ti naoruzan?
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#4632 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by klaki »

drag_gost wrote: 27/07/2022 17:42
90minut wrote: 27/07/2022 17:41

Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.
Jesi li i ti naoruzan?
Patka
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4633 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by 90minut »

drag_gost wrote: 27/07/2022 17:42
90minut wrote: 27/07/2022 17:41

Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.
Jesi li i ti naoruzan?
Sipa prati brate

NE NISAM NEMAM NIKAKVO NELEAGNO ORUZJE IZVAN MOG STANA
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#4634 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by omar little »

Image


buahahaha mos mislit.

i kako se ovo sprovodi? i ko sprovodi?
konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#4635 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by konami666 »

90minut wrote: 27/07/2022 17:41
konami666 wrote: 27/07/2022 17:40

Da li si ti normalan? :D gdje si ti bio zadnjih 30 godina?
Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.

A ti?
Jesi li se borio ili si pobjegao iz države?
Ili su bio u podrumu pa i dalje se plašiš da ce ti neko opkoliti grad iako nemaju brojke da opkole ni 4 naš grad po velicini..
Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
CrveniKuk
Posts: 3360
Joined: 22/04/2022 21:54

#4636 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by CrveniKuk »

konami666 wrote: 27/07/2022 17:51
90minut wrote: 27/07/2022 17:41

Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.

A ti?
Jesi li se borio ili si pobjegao iz države?
Ili su bio u podrumu pa i dalje se plašiš da ce ti neko opkoliti grad iako nemaju brojke da opkole ni 4 naš grad po velicini..
Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
Malo,da prostiš,kakiš.
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#4637 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by klaki »

konami666 wrote: 27/07/2022 17:51
90minut wrote: 27/07/2022 17:41

Odrastao s novim generacijama koje znaju da su naoružane do zuba i da ih ima najviše u državi.

A ti?
Jesi li se borio ili si pobjegao iz države?
Ili su bio u podrumu pa i dalje se plašiš da ce ti neko opkoliti grad iako nemaju brojke da opkole ni 4 naš grad po velicini..
Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
Selam i pomoć Bog dijasporac
Reported
User avatar
drag_gost
Posts: 6421
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#4638 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by drag_gost »

90minut wrote: 27/07/2022 17:44
drag_gost wrote: 27/07/2022 17:42

Jesi li i ti naoruzan?
Sipa prati brate

NE NISAM NEMAM NIKAKVO NELEAGNO ORUZJE IZVAN MOG STANA
Prati te i stranka. :D
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4639 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by JohnnyS »

drag_gost wrote: 27/07/2022 17:59
90minut wrote: 27/07/2022 17:44

Sipa prati brate

NE NISAM NEMAM NIKAKVO NELEAGNO ORUZJE IZVAN MOG STANA
Prati te i stranka. :D

Jučer su prebrojali :D
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4640 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Truba »

Eto jeste kukali
Ne znam kako pojedince nije stid kukanja
konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#4641 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by konami666 »

CrveniKuk wrote: 27/07/2022 17:53
konami666 wrote: 27/07/2022 17:51

Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
Malo,da prostiš,kakiš.
Pa koliko je omladine došlo na proteste sad? Barem se mladi mogu organizovati, ne moraju pratiti političke struje, oni koji su za građansku BiH. Kada su protesti u Bosni samo se penzioneri i partijski poltroni skupe. Ako pogledaš proteste bilo gdje vani uvijek ih omladina predvodi.
konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#4642 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by konami666 »

klaki wrote: 27/07/2022 17:54
konami666 wrote: 27/07/2022 17:51

Ne, ja sam pobjegao iz protektorata 2010 godine, ne iz države. Nazivati Bosnu državom dok je tu visoki predstavnik i 49% RS je ludost.
A za Bosnu se niko ne bi borio da se opet zagovna. Zato i jesu tu visoki predstavnik i lobisti iz Hrvatske i Srbije kako bi završili ono sto su počeli 90-ih, ali sada mirnim putem (bas iz tog razloga sto se za Bosnu niko neće boriti).
Ali sda se bori za fildžan od kad je stariji izmetbegov potpisao dejton.
A to sto u Sarajevu svaka kockasta glava ima pištolj ne znaci da su Bošnjaci naoružani do zuba.
Selam i pomoć Bog dijasporac
Reported
Ne pratim?
Hakiz
Posts: 48406
Joined: 30/07/2015 20:01

#4643 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

konami666 wrote: 27/07/2022 18:02
CrveniKuk wrote: 27/07/2022 17:53
Malo,da prostiš,kakiš.
Pa koliko je omladine došlo na proteste sad? Barem se mladi mogu organizovati, ne moraju pratiti političke struje, oni koji su za građansku BiH. Kada su protesti u Bosni samo se penzioneri i partijski poltroni skupe. Ako pogledaš proteste bilo gdje vani uvijek ih omladina predvodi.
Ja sam mislio doći.

Ali, kada sam vidio da niko ne obećava povećanja invalidnina 50-100 %, nisam imao razloga.
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#4644 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by klaki »

konami666 wrote: 27/07/2022 18:03
klaki wrote: 27/07/2022 17:54

Selam i pomoć Bog dijasporac
Reported
Ne pratim?
Nemaš ti šta pratiti. Prestani mi vrijeđati državu i uživaj u ljepotama EU ili gdje si se već nastanio.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17546
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4645 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by JohnnyS »

Black swan wrote: 27/07/2022 18:02 Eto jeste kukali
Ne znam kako pojedince nije stid kukanja
Ja sam već rekao da je šansa da se nešto promijeni u korelaciji s crnilom u upisima Donie Brasca. Što više kuka, manje su šanse da se išta promijeni :D
plavi_E
Posts: 7613
Joined: 18/10/2021 19:47

#4646 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by plavi_E »

Prvo se kukalo na Incka jer nista ne radi sad se jos vise kuka na Shmita jer je napokon poceo da radi svoj posao,
:lol:
Hakiz
Posts: 48406
Joined: 30/07/2015 20:01

#4647 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hakiz »

plavi_E wrote: 27/07/2022 18:08 Prvo se kukalo na Incka jer nista ne radi sad se jos vise kuka na Shmita jer je napokon poceo da radi svoj posao,
:lol:
Al' fušeri :wink:
konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#4648 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by konami666 »

Hakiz wrote: 27/07/2022 18:04
konami666 wrote: 27/07/2022 18:02

Pa koliko je omladine došlo na proteste sad? Barem se mladi mogu organizovati, ne moraju pratiti političke struje, oni koji su za građansku BiH. Kada su protesti u Bosni samo se penzioneri i partijski poltroni skupe. Ako pogledaš proteste bilo gdje vani uvijek ih omladina predvodi.
Ja sam mislio doći.

Ali, kada sam vidio da niko ne obećava povećanja invalidnina 50-100 %, nisam imao razloga.
:D :thumbup:
klaki wrote: 27/07/2022 18:06
konami666 wrote: 27/07/2022 18:03

Ne pratim?
Nemaš ti šta pratiti. Prestani mi vrijeđati državu i uživaj u ljepotama EU ili gdje si se već nastanio.
Eno ja sad uvrijedio a čitav pro bosanski blok spustio glavu dok Šmit se dere na njih i lupa Šakom od sto, to nije uvreda :D
Uživam ja u ljepotama ne samo EU nego čitave planete, ima dosta lijepih mjesta :thumbup:
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#4649 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by klaki »

konami666 wrote: 27/07/2022 18:09 Eno ja sad uvrijedio a čitav pro bosanski blok spustio glavu dok Šmit se dere na njih i lupa Šakom od sto, to nije uvreda :D
Uživam ja u ljepotama ne samo EU nego čitave planete, ima dosta lijepih mjesta :thumbup:
Drago mi je za čuti

Neki isto mogu priuštiti, a bez da moraju pljuvati i napustiti državu ili učlaniti se u stranku :thumbup:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#4650 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Pitar sa Kariba »

Jesmol pobjedili?!


:mrgreen:
Locked