Bakir nas je prebrojao.. Bosna do stambola..sime_cipol wrote: ↑26/07/2022 21:56Ako do toga dodje, stranci ce zavrtati usi i reci potpisi ovdje i opet ce Bosnjaci ispasti donji.
Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#4376 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
-
CrveniKuk
- Posts: 3361
- Joined: 22/04/2022 21:54
#4377 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Ako je tako,zašto bi se onda brinuli. Idemo sebi skratiti muke tako sto ćemo otići iz ove zemlje.sime_cipol wrote: ↑26/07/2022 21:56Ako do toga dodje, stranci ce zavrtati usi i reci potpisi ovdje i opet ce Bosnjaci ispasti donji.
-
planinar60
- Posts: 272
- Joined: 05/06/2022 16:24
#4378 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Trebalo nas je pobiti po dogovoru tudjman-milosevic , na to miislis?
Uveden ti embargo, zlocinci se spremali bar godinu dana ranije, i jedni i drugi, i ti si trebao prepoznati trenutak a gubis grad po grad, i kad pocnes nesto i osvajati zaustave te licemjerni zapadnjaci, sta se tu ima prepoznavat???
Bacaj je Putine, kad letimo mi neka lete svi.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#4379 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nema ništa od radikalizacije, mali se malo zabrojo.LSD wrote: ↑26/07/2022 21:17Milion bošnjaka živi van BiH, pobjeglo što u ratu što nakon rata, ali bošnjaci ce se radikaliziratipa što se nisu radikalizirali i otišli razjebati četnike koji su se svake godine postorjavali u Višegradu ? jok, lakše minderašima poručivati iz Sarajeva
i ne znam šta to konkretno znaci radikalizacija ? da cemo više po kafama ogovarati srbe i hrvate ko kakve tetke, dudlati šiše
, manje ici u hrvatsku na more, manje kupovati robe iz srbije, manje slušati Cecu i Stoju...jel to ta radikalizcija
odlicno.
Drug, nisu bošnje materijal za neke radikalizacije, da se ne lažemonarod ljenčina, ublehaša i sitnih šićara... njima je maksimum radikalizacije Defter hefte i Sanjin Musa.
https://avaz.ba/vijesti/bih/760833/izet ... ali-smo-se
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#4381 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Bosnjo prica o građanskoj drzavi a 30 god glasa za SDA na drzavnom nivou.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#4382 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Najgore je sto smo podjeljeni. Nema zajednistva. Svako za sebe, za svoje foteljice.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4383 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Da
To je bas debilno
Nama bosancima/bosnjacima treba jedna BRP
Bosanska Radikalna Stranka
Od ove SDA, Srpske Demagogijske Akcije, nemamo nista
To je bas debilno
Nama bosancima/bosnjacima treba jedna BRP
Bosanska Radikalna Stranka
Od ove SDA, Srpske Demagogijske Akcije, nemamo nista
-
Caki1
- Posts: 1
- Joined: 26/07/2022 21:05
#4384 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu!
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu!
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#4385 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Šta je ovo krenuli svi botovi za Zahom u gazijski čin konzumacije opioida praškaste strukture
- Nespin
- Posts: 1887
- Joined: 26/03/2019 19:02
#4386 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:50, edited 1 time in total.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#4387 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Super, onda good luck sa SDA begovatom, bolje nismo ni zasluziliGargamel2 wrote: ↑26/07/2022 20:49Zašto se jedna nacionalna stranka ne može zalagati za građansku državu?detroit-mercy wrote: ↑26/07/2022 20:40
Ne mislim nista, tu si ti da mislis i da projeciras. Opet da ti nacrtam, ne mozes konstantno biralti nacionalnu stranku a zalagati se za gradjansku drzavu.
Bake likes this, garantovano jos koje desetljece na vlasti.
SDA je daleko od toga da je nacionalna stranka što bi i trebala biti
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
-
DonieBrasco
- Posts: 20112
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4391 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Nije valjda da treba Eufor da se rasporedi jer ce ispuniti zelje dokazanim neprijateljima BiH, a da ne ocekuje negodovanje ?N1 objavio sutra je vanredan sastanak Šmita, EUFORA i EU !
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#4392 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Caki1 wrote: ↑26/07/2022 22:43 Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu!![]()
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
Well, that escalated quickly
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#4393 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Mogu zamislit radikaliziranog ZahiraguLSD wrote: ↑26/07/2022 21:17Milion bošnjaka živi van BiH, pobjeglo što u ratu što nakon rata, ali bošnjaci ce se radikaliziratipa što se nisu radikalizirali i otišli razjebati četnike koji su se svake godine postorjavali u Višegradu ? jok, lakše minderašima poručivati iz Sarajeva
i ne znam šta to konkretno znaci radikalizacija ? da cemo više po kafama ogovarati srbe i hrvate ko kakve tetke, dudlati šiše
, manje ici u hrvatsku na more, manje kupovati robe iz srbije, manje slušati Cecu i Stoju...jel to ta radikalizcija
odlicno.
Drug, nisu bošnje materijal za neke radikalizacije, da se ne lažemonarod ljenčina, ublehaša i sitnih šićara... njima je maksimum radikalizacije Defter hefte i Sanjin Musa.
- kokakolas
- Posts: 1478
- Joined: 15/03/2008 21:35
#4394 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Jeli ovo suplja?DonieBrasco wrote: ↑26/07/2022 23:01Nije valjda da treba Eufor da se rasporedi jer ce ispuniti zelje dokazanim neprijateljima BiH, a da ne ocekuje negodovanje ?N1 objavio sutra je vanredan sastanak Šmita, EUFORA i EU !
- dembele
- Posts: 4220
- Joined: 19/06/2014 09:15
#4395 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Droog wrote: ↑26/07/2022 23:01Caki1 wrote: ↑26/07/2022 22:43 Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu!![]()
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
Well, that escalated quickly
-
DonieBrasco
- Posts: 20112
- Joined: 31/08/2016 16:09
#4396 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
https://ba.n1info.com/vijesti/sutra-van ... a-i-ohr-a/kokakolas wrote: ↑26/07/2022 23:04Jeli ovo suplja?DonieBrasco wrote: ↑26/07/2022 23:01
Nije valjda da treba Eufor da se rasporedi jer ce ispuniti zelje dokazanim neprijateljima BiH, a da ne ocekuje negodovanje ?
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#4397 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Embargo je uvedne prije, embargo nije uveden Bosnjacima, uveden je jos dok na pocetku sukoba u HRplaninar60 wrote: ↑26/07/2022 22:10Trebalo nas je pobiti po dogovoru tudjman-milosevic , na to miislis?
Uveden ti embargo, zlocinci se spremali bar godinu dana ranije, i jedni i drugi, i ti si trebao prepoznati trenutak a gubis grad po grad, i kad pocnes nesto i osvajati zaustave te licemjerni zapadnjaci, sta se tu ima prepoznavat???
Bacaj je Putine, kad letimo mi neka lete svi.
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#4398 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Sve si upravu osim ovog da smo lijencine i sta vec. Nismo buraz, samo smo oguglali na razna sranja. Pa jbt daj mi reci od 92 do danas, kad smo bili 2 dana rahat. Yebe dodo, yebe legitimni a onda ti ga pristavi "tvoj". Haj budi normalan.LSD wrote: ↑26/07/2022 21:17Milion bošnjaka živi van BiH, pobjeglo što u ratu što nakon rata, ali bošnjaci ce se radikaliziratipa što se nisu radikalizirali i otišli razjebati četnike koji su se svake godine postorjavali u Višegradu ? jok, lakše minderašima poručivati iz Sarajeva
i ne znam šta to konkretno znaci radikalizacija ? da cemo više po kafama ogovarati srbe i hrvate ko kakve tetke, dudlati šiše
, manje ici u hrvatsku na more, manje kupovati robe iz srbije, manje slušati Cecu i Stoju...jel to ta radikalizcija
odlicno.
Drug, nisu bošnje materijal za neke radikalizacije, da se ne lažemonarod ljenčina, ublehaša i sitnih šićara... njima je maksimum radikalizacije Defter hefte i Sanjin Musa.
-
detroit-mercy
- Posts: 16994
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
- kokakolas
- Posts: 1478
- Joined: 15/03/2008 21:35
#4400 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?
Vala ne mirise nikako… mogao bi ti biti u pravu
