Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Locked
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#4376 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by laik1981 »

sime_cipol wrote: 26/07/2022 21:56
planinar60 wrote: 26/07/2022 21:53

Dobro, kad bi sad pristalo na to, koje ce biti granice???
Ako do toga dodje, stranci ce zavrtati usi i reci potpisi ovdje i opet ce Bosnjaci ispasti donji.
Bakir nas je prebrojao.. Bosna do stambola..
CrveniKuk
Posts: 3361
Joined: 22/04/2022 21:54

#4377 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by CrveniKuk »

sime_cipol wrote: 26/07/2022 21:56
planinar60 wrote: 26/07/2022 21:53

Dobro, kad bi sad pristalo na to, koje ce biti granice???
Ako do toga dodje, stranci ce zavrtati usi i reci potpisi ovdje i opet ce Bosnjaci ispasti donji.
Ako je tako,zašto bi se onda brinuli. Idemo sebi skratiti muke tako sto ćemo otići iz ove zemlje.
planinar60
Posts: 272
Joined: 05/06/2022 16:24

#4378 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by planinar60 »

plavi_E wrote: 26/07/2022 21:12 Nagradjeni su oni koji su prepoznali trenutak i spremili se za promjene tog doba. Nepripremljene i slabe niko ne nagradjuje. U najboljem slucaju spasva od totalne propasti.
Trebalo nas je pobiti po dogovoru tudjman-milosevic , na to miislis?
Uveden ti embargo, zlocinci se spremali bar godinu dana ranije, i jedni i drugi, i ti si trebao prepoznati trenutak a gubis grad po grad, i kad pocnes nesto i osvajati zaustave te licemjerni zapadnjaci, sta se tu ima prepoznavat???

Bacaj je Putine, kad letimo mi neka lete svi.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#4379 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Ricken »

LSD wrote: 26/07/2022 21:17
black64 wrote: 26/07/2022 21:03

neće dati, ali bojim se da se ovim što se trenutno dešava započinje proces radikalizacije Bošnjaka
Milion bošnjaka živi van BiH, pobjeglo što u ratu što nakon rata, ali bošnjaci ce se radikalizirati :lol: pa što se nisu radikalizirali i otišli razjebati četnike koji su se svake godine postorjavali u Višegradu ? jok, lakše minderašima poručivati iz Sarajeva :lol: i ne znam šta to konkretno znaci radikalizacija ? da cemo više po kafama ogovarati srbe i hrvate ko kakve tetke, dudlati šiše :nargila: , manje ici u hrvatsku na more, manje kupovati robe iz srbije, manje slušati Cecu i Stoju...jel to ta radikalizcija :-) odlicno.
Drug, nisu bošnje materijal za neke radikalizacije, da se ne lažemo ;-) narod ljenčina, ublehaša i sitnih šićara... njima je maksimum radikalizacije Defter hefte i Sanjin Musa.
Nema ništa od radikalizacije, mali se malo zabrojo.

https://avaz.ba/vijesti/bih/760833/izet ... ali-smo-se
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4380 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

Dr. Kuca wrote: 26/07/2022 20:42 Bolje da se krenulo sa mobilizacijom i naoruzavanjem, umjesto od protesta.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#4381 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Ludzak »

Bosnjo prica o građanskoj drzavi a 30 god glasa za SDA na drzavnom nivou.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#4382 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Dr. Kuca »

Najgore je sto smo podjeljeni. Nema zajednistva. Svako za sebe, za svoje foteljice.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4383 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Hajvan »

Da
To je bas debilno
Nama bosancima/bosnjacima treba jedna BRP
Bosanska Radikalna Stranka

Od ove SDA, Srpske Demagogijske Akcije, nemamo nista
Caki1
Posts: 1
Joined: 26/07/2022 21:05

#4384 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Caki1 »

Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu! :izet:
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#4385 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Osim_13 »

Šta je ovo krenuli svi botovi za Zahom u gazijski čin konzumacije opioida praškaste strukture
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#4386 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 06/09/2022 13:50, edited 1 time in total.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#4387 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

Gargamel2 wrote: 26/07/2022 20:49
detroit-mercy wrote: 26/07/2022 20:40
Ne mislim nista, tu si ti da mislis i da projeciras. Opet da ti nacrtam, ne mozes konstantno biralti nacionalnu stranku a zalagati se za gradjansku drzavu.
Bake likes this, garantovano jos koje desetljece na vlasti :mrgreen:.
Zašto se jedna nacionalna stranka ne može zalagati za građansku državu?
SDA je daleko od toga da je nacionalna stranka što bi i trebala biti
Super, onda good luck sa SDA begovatom, bolje nismo ni zasluzili :skoljka:.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#4388 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

black64 wrote: 26/07/2022 21:03
LSD wrote: 26/07/2022 21:01

E takvu ce ti sigurno dati :lol: :-)
neće dati, ali bojim se da se ovim što se trenutno dešava započinje proces radikalizacije Bošnjaka
Radikalizacija u Njemacku :mrgreen:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7124
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#4389 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by skrbavi-admin »

Hajvan wrote: 26/07/2022 22:16
Dr. Kuca wrote: 26/07/2022 20:42 Bolje da se krenulo sa mobilizacijom i naoruzavanjem, umjesto od protesta.
:thumbup: :thumbup:
:thumbup:
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#4390 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

plavi_E wrote: 26/07/2022 21:06 Pa sta ima lose u nacionalnoj radikalizaciji Bosnjaka. Albanci su nacionalno mozda najradikalniji narod u regionu pa im ne ide losije nego Bosnjacima.
Albanci su whole different level za nas. Mi cemo tu biti za jedno 150-200 godina.
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4391 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

N1 objavio sutra je vanredan sastanak Šmita, EUFORA i EU !
Nije valjda da treba Eufor da se rasporedi jer ce ispuniti zelje dokazanim neprijateljima BiH, a da ne ocekuje negodovanje ?
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#4392 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Droog »

Caki1 wrote: 26/07/2022 22:43 Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu! :izet:
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!

:shock:

Well, that escalated quickly
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#4393 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

LSD wrote: 26/07/2022 21:17
black64 wrote: 26/07/2022 21:03

neće dati, ali bojim se da se ovim što se trenutno dešava započinje proces radikalizacije Bošnjaka
Milion bošnjaka živi van BiH, pobjeglo što u ratu što nakon rata, ali bošnjaci ce se radikalizirati :lol: pa što se nisu radikalizirali i otišli razjebati četnike koji su se svake godine postorjavali u Višegradu ? jok, lakše minderašima poručivati iz Sarajeva :lol: i ne znam šta to konkretno znaci radikalizacija ? da cemo više po kafama ogovarati srbe i hrvate ko kakve tetke, dudlati šiše :nargila: , manje ici u hrvatsku na more, manje kupovati robe iz srbije, manje slušati Cecu i Stoju...jel to ta radikalizcija :-) odlicno.
Drug, nisu bošnje materijal za neke radikalizacije, da se ne lažemo ;-) narod ljenčina, ublehaša i sitnih šićara... njima je maksimum radikalizacije Defter hefte i Sanjin Musa.
Mogu zamislit radikaliziranog Zahiragu :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
kokakolas
Posts: 1478
Joined: 15/03/2008 21:35

#4394 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by kokakolas »

DonieBrasco wrote: 26/07/2022 23:01
N1 objavio sutra je vanredan sastanak Šmita, EUFORA i EU !
Nije valjda da treba Eufor da se rasporedi jer ce ispuniti zelje dokazanim neprijateljima BiH, a da ne ocekuje negodovanje ?
Jeli ovo suplja?
User avatar
dembele
Posts: 4220
Joined: 19/06/2014 09:15

#4395 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by dembele »

Droog wrote: 26/07/2022 23:01
Caki1 wrote: 26/07/2022 22:43 Svi kurvini sinovi su izašli na čistinu u ova dva dana.
Od medija koji su pravili šprdnju od protesta, njihovih analitičara, do autonomaške kopiladi kojima je smetalo obraćanje Predsjednika Države.
Majku vam jebem neće vam pomoći ni 100 Sattlera i Escobara koji su vas Dritanizirali štipkajući vas za guzicu! :izet:
Ovaj forum je u funkciji iste te kopiladi koji bi mamu svoju prodali za grant.
Ko god iskoči iz vagona gdje je normalizovano nazivati Bošnjake balijama, pljuvati po državi i promovirati hrvatsko-srpsku agendu biva banovan.
Sjeme vam se zatralo petokolonoško-liberalno!

:shock:

Well, that escalated quickly
DonieBrasco
Posts: 20112
Joined: 31/08/2016 16:09

#4396 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by DonieBrasco »

kokakolas wrote: 26/07/2022 23:04
DonieBrasco wrote: 26/07/2022 23:01

Nije valjda da treba Eufor da se rasporedi jer ce ispuniti zelje dokazanim neprijateljima BiH, a da ne ocekuje negodovanje ?
Jeli ovo suplja?
https://ba.n1info.com/vijesti/sutra-van ... a-i-ohr-a/
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#4397 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

planinar60 wrote: 26/07/2022 22:10
plavi_E wrote: 26/07/2022 21:12 Nagradjeni su oni koji su prepoznali trenutak i spremili se za promjene tog doba. Nepripremljene i slabe niko ne nagradjuje. U najboljem slucaju spasva od totalne propasti.
Trebalo nas je pobiti po dogovoru tudjman-milosevic , na to miislis?
Uveden ti embargo, zlocinci se spremali bar godinu dana ranije, i jedni i drugi, i ti si trebao prepoznati trenutak a gubis grad po grad, i kad pocnes nesto i osvajati zaustave te licemjerni zapadnjaci, sta se tu ima prepoznavat???

Bacaj je Putine, kad letimo mi neka lete svi.
Embargo je uvedne prije, embargo nije uveden Bosnjacima, uveden je jos dok na pocetku sukoba u HR :mrgreen:
User avatar
Droog
Posts: 1707
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#4398 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by Droog »

LSD wrote: 26/07/2022 21:17
black64 wrote: 26/07/2022 21:03

neće dati, ali bojim se da se ovim što se trenutno dešava započinje proces radikalizacije Bošnjaka
Milion bošnjaka živi van BiH, pobjeglo što u ratu što nakon rata, ali bošnjaci ce se radikalizirati :lol: pa što se nisu radikalizirali i otišli razjebati četnike koji su se svake godine postorjavali u Višegradu ? jok, lakše minderašima poručivati iz Sarajeva :lol: i ne znam šta to konkretno znaci radikalizacija ? da cemo više po kafama ogovarati srbe i hrvate ko kakve tetke, dudlati šiše :nargila: , manje ici u hrvatsku na more, manje kupovati robe iz srbije, manje slušati Cecu i Stoju...jel to ta radikalizcija :-) odlicno.
Drug, nisu bošnje materijal za neke radikalizacije, da se ne lažemo ;-) narod ljenčina, ublehaša i sitnih šićara... njima je maksimum radikalizacije Defter hefte i Sanjin Musa.
Sve si upravu osim ovog da smo lijencine i sta vec. Nismo buraz, samo smo oguglali na razna sranja. Pa jbt daj mi reci od 92 do danas, kad smo bili 2 dana rahat. Yebe dodo, yebe legitimni a onda ti ga pristavi "tvoj". Haj budi normalan.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#4399 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by detroit-mercy »

Dr. Kuca wrote: 26/07/2022 22:19 Najgore je sto smo podjeljeni. Nema zajednistva. Svako za sebe, za svoje foteljice.
kad je efendija Ceric reko da se trebamo uhvatit za jedno uze :skoljka:
User avatar
kokakolas
Posts: 1478
Joined: 15/03/2008 21:35

#4400 Re: Christian Schmidt, visoki predstavnik u BiH 01.08.2021-?

Post by kokakolas »

DonieBrasco wrote: 26/07/2022 23:05
kokakolas wrote: 26/07/2022 23:04
Jeli ovo suplja?
https://ba.n1info.com/vijesti/sutra-van ... a-i-ohr-a/
Vala ne mirise nikako… mogao bi ti biti u pravu
Locked