Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14776 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Charuga wrote: 06/07/2022 10:35

Mozda strucnjak u nasoj ligi? O teritoriji van granica BiH je bespotrebno pisati.
Ili mislis da uopste nemamo strucnjaka za nasu ligu?
Mozda je najbolje ugasiti ligu, sta ce nam kad nemamo strucnjaka, kad nam timovi ne mogu nigdje u Evropi, ne prodajemo igrace za vise od 1 milion, ...
jel to jos nisi doruckovao?
necu ja na takav nacin uopste da komuniciram
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14777 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

:mrgreen:

Doručkujem oko pola sedam, a do sada sam popio dvije kafe, zapalio, i nisam neurozan ... 8-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14778 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by BHF_Manijak »

plain vanilla wrote: 06/07/2022 09:29
Charuga wrote: 06/07/2022 09:18 Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...

Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ... 8-)
niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakom
cak ni svi navijaci Zelje
Ok, Amar nije. Ko jest? Mulalic? Fedja? Husnija Arapovic? Karacic? Jagodic?
Ne kontam...

Dovoljno je misljenje igraca koje je trenirao, kolega njegovih, a vecina ih ima visoko misljenje.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#14779 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Baltazar_khan »

luckylaka wrote: 05/07/2022 21:11 Mi vjerujemo u ovu drzavu i zato nam drzava ovako vraca.Hvala drzavo na pomocnom stadionu ako ima jos kakva donacija posaljite slobodno
a gledaj ovog dijasporca delegata, jedno vrijeme si visio na nasoj temi i predstavljao se kao veliki pitar kad je bordo dres nosio dado hamzagic :lol:

i ono nesto kao provaljuje :skoljka:
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#14780 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by il dottore »

Ricken wrote: 05/07/2022 22:11
kleja wrote: 05/07/2022 11:11

a kako je zemljište dodijeljeno SD Željezničar ?

Dali im u cilju promocije sporta. Namjenski.

I sad kažu nikad im ni jedan režim nije pomagao. cccccc
Kao i svima drugima koji su htjeli nešto da grade na nacionalizovanom zemljištu, koje je država dijelila šakom i kapom u tom periodu.Tako je 1949 Radničko sportsko društvo Željezničar na toj lokaciji počelo izgradnju stadiona. Ostalo je istorija.
Mogli ste i vi dobiti zemlju, ali niste htjeli graditi. Jbg fukara ne gradi, nije im u genima. :D
Red sadake pa red mitomanije, pa u krug
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14781 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Baltazar_khan wrote: 06/07/2022 12:38
luckylaka wrote: 05/07/2022 21:11 Mi vjerujemo u ovu drzavu i zato nam drzava ovako vraca.Hvala drzavo na pomocnom stadionu ako ima jos kakva donacija posaljite slobodno
a gledaj ovog dijasporca delegata, jedno vrijeme si visio na nasoj temi i predstavljao se kao veliki pitar kad je bordo dres nosio dado hamzagic :lol:

i ono nesto kao provaljuje :skoljka:
:lol: cuj pitar.Bar 10 puta sam napisao da navijam za Zelju,Sa.,Velez.Slobodu,danas za Zrinjski sutra za Borac i City..To je to
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#14782 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zbunjola71sa »

luckylaka wrote: 06/07/2022 21:12
:lol: cuj pitar.Bar 10 puta sam napisao da navijam za Zelju,Sa.,Velez.Slobodu,danas za Zrinjski sutra za Borac i City..To je to
:D ti svestraniji od Marjana Mijajlovica :D :D :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14783 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

zbunjola71sa wrote: 06/07/2022 21:22
luckylaka wrote: 06/07/2022 21:12
:lol: cuj pitar.Bar 10 puta sam napisao da navijam za Zelju,Sa.,Velez.Slobodu,danas za Zrinjski sutra za Borac i City..To je to
:D ti svestraniji od Marjana Mijajlovica :D :D :D
:D jbga evo i Zrinjski me sekira
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#14784 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Go B36!

B36 mi te volimo :bih:
User avatar
JohnnyS
Posts: 17488
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#14785 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by JohnnyS »

https://www.klix.ba/sport/nogomet/deset ... /220707109

Kakva sramota. Ali nisu to samo suci, kad vidiš policajce na što liči, to ne bi moglo ih stoti kornjaču, a ne lopova.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#14786 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Hvala konama sto su nam fino rastumacili prirodu saradnje izmedju FK Zeljeznicar i uglednog biznismena iz savezne drzave Utah. Uvijek revnosni i hvala im na tome :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14787 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Dupovac, Hebibović i Bojo u Igmanu.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#14788 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Amare odlazi!
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14789 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Joj Velez bi se mogao ko bos po trnju ove sezone provoditi..
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14790 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Brko, ubica perspektivnih BH klubova! :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14791 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

karanana wrote: 15/07/2022 18:02 Amare odlazi!
Nemoj tako najboljem treneru u BiH, mozda i sire
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#14792 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Velez svima bio simpatican, sad svi hoce da im se krvi napiju zbog Amara :oops:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14793 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Samo ih zalimo..
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#14794 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Samo nas nemojte vi žaliti.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#14795 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Obzirom na pojacanja Posusja, malo ce se ekipa dole naigrati.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14796 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

karanana wrote: 15/07/2022 18:02 Amare odlazi!
Bod ko kuca,posusje ce mnogima pomrsiti racune.Brku ce mo u europi vidjeti,jebo ovo
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#14797 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

luckylaka wrote: 15/07/2022 21:15
karanana wrote: 15/07/2022 18:02 Amare odlazi!
Bod ko kuca,posusje ce mnogima pomrsiti racune.Brku ce mo u europi vidjeti,jebo ovo
Odlican bod. Hajmo brko, vracas se u hram fudbala u cetvrtak, poslozi sve fino da na maltu sa grbavice odemo sa 2-3 gola prednosti.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#14798 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

karanana wrote: 15/07/2022 21:18
luckylaka wrote: 15/07/2022 21:15

Bod ko kuca,posusje ce mnogima pomrsiti racune.Brku ce mo u europi vidjeti,jebo ovo
Odlican bod. Hajmo brko, vracas se u hram fudbala u cetvrtak, poslozi sve fino da na maltu sa grbavice odemo sa 2-3 gola prednosti.
Danas si ga tjerao,sta ti bi
User avatar
spree
Posts: 8668
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#14799 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by spree »

Fulio profil :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14800 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Glas'o bi u oktobru za Velez! :oops:

Image
Post Reply