Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Adobeg
Posts: 1116
Joined: 24/02/2020 18:20

#14751 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Adobeg »

Logovan wrote: 30/06/2022 15:23
Charuga wrote: 30/06/2022 10:31 Šta je ovde horor? Kada podjeliš na broj utakmica istok i zapad izađu oko 7 KM po tekmi, a sjever 3 KM.

Ako uzmeš do 10.07. to je onda još jeftinije.
Pa na prvu ispadne jeftino, ali vidi cijena pojedinacnih ulaznica. :D Sloboda, Posusje i Leotar 10 KM istok, preskupo, a sta reci za Slogu i Igman. :D Ljudi tek usli u ligu i cijena za istocnu tribinu 10 KM. Cijene iz kategorije 2 bi trebale biti u kategoriji 1, a u kategoriji 2 spustiti za 2-3 KM. Cak su u kategoriji 1 bezveze neke klubove naveli.
Mislim uvijek stoji ono ko nema za zapada i istoka, nebitno je li sezonska ili pojedinacna, ima za sjever pa neka tamo ide, ali opet je bezveze napuhavati cijene. Stalne cijene sezonskih su trebale biti kao promotivne, a promotivne možda nekih 70-75 KM i ovo bi vec bilo dobro. Moglo je biti gore od ovog, sreća pa se sjetiše da uvedu promotivne cijene, kategorizaciju i kupovanje na rate da bude koliko toliko podnosljivo. Trebali su jos napraviti nesto za penzionere i studente.
Nisam upratio a mislim da su ukinuli za kupovinu pojedinacnih sa clanskom bilo jeftinije 2 km,a ovo je povoljno sad sa popustom. :thumbup:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14752 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Znači lego Dik lizić, svaka čast
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14753 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Didier wrote: 04/07/2022 16:19
    animus wrote: 29/06/2022 17:35 @Ricken @Didier i @ultima_palabra
    Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
    Nemoj se ljutiti, ali ja fakat ne mogu ozbiljno shvatiti nekoga čiji me nick podsjeća u isto vrijeme na životinju i anus. Ne znam jesi li to odabrao pod nekim dojmom kad ste prodali klub ili iz nekog drugog razloga, ali stvarno mi je neugodno da razgovaramo.
    Imamo pobjednika godine.
    Didier, poznat i kao garincha :wink:
    Karikaturist
    Posts: 5991
    Joined: 20/12/2020 10:03

    #14754 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

    Post by Karikaturist »

    E jest se pravi nasao da mu kaze :lol:
    User avatar
    ultima_palabra
    Posts: 59304
    Joined: 15/12/2008 16:53

    #14755 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

    Post by ultima_palabra »

    Pa pricaju se gluposti ovdje, cuj dobili zemljiste od opcine NS s ciljem da promovisu bla bla :-) To je bila imovina prijeratnog SD Zeljeznicar koji ga je ustupio FK kao primarnom korisniku.
    kleja
    Posts: 541
    Joined: 08/03/2022 13:25

    #14756 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

    Post by kleja »

    ultima_palabra wrote: 05/07/2022 10:44 Pa pricaju se gluposti ovdje, cuj dobili zemljiste od opcine NS s ciljem da promovisu bla bla :-) To je bila imovina prijeratnog SD Zeljeznicar koji ga je ustupio FK kao primarnom korisniku.
    a kako je zemljište dodijeljeno SD Željezničar ?

    Dali im u cilju promocije sporta. Namjenski.

    I sad kažu nikad im ni jedan režim nije pomagao. cccccc
    User avatar
    plain vanilla
    Posts: 70256
    Joined: 05/10/2008 12:10
    Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

    #14757 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

    Post by plain vanilla »

    Hocel Amar dobit otkaz za vrijeme priprema? :mrgreen:
    il dottore
    Posts: 1691
    Joined: 12/04/2014 20:35

    #14758 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

    Post by il dottore »

    kleja wrote: 05/07/2022 11:11
    ultima_palabra wrote: 05/07/2022 10:44 Pa pricaju se gluposti ovdje, cuj dobili zemljiste od opcine NS s ciljem da promovisu bla bla :-) To je bila imovina prijeratnog SD Zeljeznicar koji ga je ustupio FK kao primarnom korisniku.
    a kako je zemljište dodijeljeno SD Željezničar ?

    Dali im u cilju promocije sporta. Namjenski.

    I sad kažu nikad im ni jedan režim nije pomagao. cccccc
    Dala drzava radi promocije sporta i sad ce na tom mjestu dobiti zgrade, dzabaleje
    Sadakaski mentalitet at its best
    User avatar
    luckylaka
    Posts: 26216
    Joined: 15/01/2010 06:28

    #14759 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

    Post by luckylaka »

    Mi vjerujemo u ovu drzavu i zato nam drzava ovako vraca.Hvala drzavo na pomocnom stadionu ako ima jos kakva donacija posaljite slobodno
    User avatar
    animus
    Posts: 5728
    Joined: 21/06/2012 13:13

    #14760 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

    Post by animus »

    Didier wrote: 04/07/2022 16:19
      animus wrote: 29/06/2022 17:35 @Ricken @Didier i @ultima_palabra
      Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
      Nemoj se ljutiti, ali ja fakat ne mogu ozbiljno shvatiti nekoga čiji me nick podsjeća u isto vrijeme na životinju i anus. Ne znam jesi li to odabrao pod nekim dojmom kad ste prodali klub ili iz nekog drugog razloga, ali stvarno mi je neugodno da razgovaramo.
      :lol: :lol: :lol:
      Što bi se ljutio. To su tvoje asocijacije i nesvjesno si se psihološki otkrio.
      Image
      User avatar
      Ricken
      Posts: 6053
      Joined: 03/05/2011 23:00
      Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
      Contact:

      #14761 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

      Post by Ricken »

      kleja wrote: 05/07/2022 11:11
      ultima_palabra wrote: 05/07/2022 10:44 Pa pricaju se gluposti ovdje, cuj dobili zemljiste od opcine NS s ciljem da promovisu bla bla :-) To je bila imovina prijeratnog SD Zeljeznicar koji ga je ustupio FK kao primarnom korisniku.
      a kako je zemljište dodijeljeno SD Željezničar ?

      Dali im u cilju promocije sporta. Namjenski.

      I sad kažu nikad im ni jedan režim nije pomagao. cccccc
      Kao i svima drugima koji su htjeli nešto da grade na nacionalizovanom zemljištu, koje je država dijelila šakom i kapom u tom periodu.Tako je 1949 Radničko sportsko društvo Željezničar na toj lokaciji počelo izgradnju stadiona. Ostalo je istorija.
      Mogli ste i vi dobiti zemlju, ali niste htjeli graditi. Jbg fukara ne gradi, nije im u genima. :D
      User avatar
      Ricken
      Posts: 6053
      Joined: 03/05/2011 23:00
      Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
      Contact:

      #14762 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

      Post by Ricken »

      animus wrote: 05/07/2022 21:20
      Didier wrote: 04/07/2022 16:19
        Nemoj se ljutiti, ali ja fakat ne mogu ozbiljno shvatiti nekoga čiji me nick podsjeća u isto vrijeme na životinju i anus. Ne znam jesi li to odabrao pod nekim dojmom kad ste prodali klub ili iz nekog drugog razloga, ali stvarno mi je neugodno da razgovaramo.
        :lol: :lol: :lol:
        Što bi se ljutio. To su tvoje asocijacije i nesvjesno si se psihološki otkrio.
        Image
        Ima to neka značenja i u psihologiji, bolje ti je da ne znaš :D
        kleja
        Posts: 541
        Joined: 08/03/2022 13:25

        #14763 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by kleja »

        Ricken wrote: 05/07/2022 22:11
        kleja wrote: 05/07/2022 11:11

        a kako je zemljište dodijeljeno SD Željezničar ?

        Dali im u cilju promocije sporta. Namjenski.

        I sad kažu nikad im ni jedan režim nije pomagao. cccccc
        Kao i svima drugima koji su htjeli nešto da grade na nacionalizovanom zemljištu, koje je država dijelila šakom i kapom u tom periodu.Tako je 1949 Radničko sportsko društvo Željezničar na toj lokaciji počelo izgradnju stadiona. Ostalo je istorija.
        Mogli ste i vi dobiti zemlju, ali niste htjeli graditi. Jbg fukara ne gradi, nije im u genima. :D
        e čuj fukara !!?? to je prvo oteta zemlja. Drugo, za radove su korištena i maloljetna djeca. Izrabljivali djecu da im đaba rade na stadionu. I onda pričaju o fukari i o tome da su oni nisu bili miljenici režima.

        Mitomanija !!!
        User avatar
        Charuga
        Globalni moderator
        Posts: 24698
        Joined: 26/08/2007 17:10

        #14764 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by Charuga »

        I tako vi opet o prošlosti, o vremenu kad se ni rodili niste, a ni riječi o pripremama, utakmicama, pojačanjima, prinovama ... 8-)
        User avatar
        plain vanilla
        Posts: 70256
        Joined: 05/10/2008 12:10
        Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

        #14765 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by plain vanilla »

        Charuga wrote: 06/07/2022 08:37 I tako vi opet o prošlosti, o vremenu kad se ni rodili niste, a ni riječi o pripremama, utakmicama, pojačanjima, prinovama ... 8-)
        mi pobijedili Velez :oops: :mrgreen:
        User avatar
        Charuga
        Globalni moderator
        Posts: 24698
        Joined: 26/08/2007 17:10

        #14766 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by Charuga »

        Znaš da Amar na pripremama ima negativan skor, nije to neko mjerilo ... :mrgreen:

        Doveli ste još nekih igrača, možete se zajedno sa nama boriti za sredinu tabele.
        User avatar
        plain vanilla
        Posts: 70256
        Joined: 05/10/2008 12:10
        Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

        #14767 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by plain vanilla »

        Charuga wrote: 06/07/2022 08:56 Znaš da Amar na pripremama ima negativan skor, nije to neko mjerilo ... :mrgreen:

        Doveli ste još nekih igrača, možete se zajedno sa nama boriti za sredinu tabele.
        nije ni poslije priprema imao nesto dobar skor, koliko se sjecam :D
        User avatar
        Charuga
        Globalni moderator
        Posts: 24698
        Joined: 26/08/2007 17:10

        #14768 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by Charuga »

        plain vanilla wrote: 06/07/2022 09:07
        Charuga wrote: 06/07/2022 08:56 Znaš da Amar na pripremama ima negativan skor, nije to neko mjerilo ... :mrgreen:

        Doveli ste još nekih igrača, možete se zajedno sa nama boriti za sredinu tabele.
        nije ni poslije priprema imao nesto dobar skor, koliko se sjecam :D
        Hmm. Zavisi kojih sezona se sjecas ... 8-)
        User avatar
        plain vanilla
        Posts: 70256
        Joined: 05/10/2008 12:10
        Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

        #14769 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by plain vanilla »

        Charuga wrote: 06/07/2022 09:12
        Hmm. Zavisi kojih sezona se sjecas ... 8-)
        ovih posljednjih :D
        ma ja mislim da njemu nece trebat ni dzemper u Mostaru kamoli sal i kapa :mrgreen:
        User avatar
        Charuga
        Globalni moderator
        Posts: 24698
        Joined: 26/08/2007 17:10

        #14770 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by Charuga »

        Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...

        Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ... 8-)
        User avatar
        plain vanilla
        Posts: 70256
        Joined: 05/10/2008 12:10
        Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

        #14771 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by plain vanilla »

        Charuga wrote: 06/07/2022 09:18 Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...

        Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ... 8-)
        niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakom
        cak ni svi navijaci Zelje
        User avatar
        kakotakonikako
        Posts: 3713
        Joined: 25/06/2014 14:16

        #14772 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by kakotakonikako »

        plain vanilla wrote: 06/07/2022 09:29
        Charuga wrote: 06/07/2022 09:18 Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...

        Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ... 8-)
        niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakom
        cak ni svi navijaci Zelje
        Kao da je bitno misljenje navijaca. Bitniji su osvojeni trofeji. To se pika svugdje u svijetu.

        :bih:
        kleja
        Posts: 541
        Joined: 08/03/2022 13:25

        #14773 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by kleja »

        kakotakonikako wrote: 06/07/2022 09:35
        plain vanilla wrote: 06/07/2022 09:29

        niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakom
        cak ni svi navijaci Zelje
        Kao da je bitno misljenje navijaca. Bitniji su osvojeni trofeji. To se pika svugdje u svijetu.

        :bih:
        dok je babo bio živ i pit'o se nešto u NS BiH
        Karikaturist
        Posts: 5991
        Joined: 20/12/2020 10:03

        #14774 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by Karikaturist »

        Trofeji kojima moze obrisati dupe, o cemu pricamo.. Uostalom kao i svi ostali treneri koji su nesto osvajali..
        Nijedan nikad nije otisao dalje od ove jadne lige.
        User avatar
        Charuga
        Globalni moderator
        Posts: 24698
        Joined: 26/08/2007 17:10

        #14775 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

        Post by Charuga »

        plain vanilla wrote: 06/07/2022 09:29
        Charuga wrote: 06/07/2022 09:18 Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...

        Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ... 8-)
        niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakom
        cak ni svi navijaci Zelje
        Mozda strucnjak u nasoj ligi? O teritoriji van granica BiH je bespotrebno pisati.
        Ili mislis da uopste nemamo strucnjaka za nasu ligu?
        Mozda je najbolje ugasiti ligu, sta ce nam kad nemamo strucnjaka, kad nam timovi ne mogu nigdje u Evropi, ne prodajemo igrace za vise od 1 milion, ...
        Post Reply