Nisam upratio a mislim da su ukinuli za kupovinu pojedinacnih sa clanskom bilo jeftinije 2 km,a ovo je povoljno sad sa popustom.Logovan wrote: ↑30/06/2022 15:23Pa na prvu ispadne jeftino, ali vidi cijena pojedinacnih ulaznica.Sloboda, Posusje i Leotar 10 KM istok, preskupo, a sta reci za Slogu i Igman.
Ljudi tek usli u ligu i cijena za istocnu tribinu 10 KM. Cijene iz kategorije 2 bi trebale biti u kategoriji 1, a u kategoriji 2 spustiti za 2-3 KM. Cak su u kategoriji 1 bezveze neke klubove naveli.
Mislim uvijek stoji ono ko nema za zapada i istoka, nebitno je li sezonska ili pojedinacna, ima za sjever pa neka tamo ide, ali opet je bezveze napuhavati cijene. Stalne cijene sezonskih su trebale biti kao promotivne, a promotivne možda nekih 70-75 KM i ovo bi vec bilo dobro. Moglo je biti gore od ovog, sreća pa se sjetiše da uvedu promotivne cijene, kategorizaciju i kupovanje na rate da bude koliko toliko podnosljivo. Trebali su jos napraviti nesto za penzionere i studente.
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Adobeg
- Posts: 1116
- Joined: 24/02/2020 18:20
#14751 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#14752 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Znači lego Dik lizić, svaka čast
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#14753 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Imamo pobjednika godine.Didier wrote: ↑04/07/2022 16:19Nemoj se ljutiti, ali ja fakat ne mogu ozbiljno shvatiti nekoga čiji me nick podsjeća u isto vrijeme na životinju i anus. Ne znam jesi li to odabrao pod nekim dojmom kad ste prodali klub ili iz nekog drugog razloga, ali stvarno mi je neugodno da razgovaramo.animus wrote: ↑29/06/2022 17:35 @Ricken @Didier i @ultima_palabra
Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
Didier, poznat i kao garincha
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#14754 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
E jest se pravi nasao da mu kaze 
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14755 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa pricaju se gluposti ovdje, cuj dobili zemljiste od opcine NS s ciljem da promovisu bla bla
To je bila imovina prijeratnog SD Zeljeznicar koji ga je ustupio FK kao primarnom korisniku.
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#14756 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
a kako je zemljište dodijeljeno SD Željezničar ?ultima_palabra wrote: ↑05/07/2022 10:44 Pa pricaju se gluposti ovdje, cuj dobili zemljiste od opcine NS s ciljem da promovisu bla blaTo je bila imovina prijeratnog SD Zeljeznicar koji ga je ustupio FK kao primarnom korisniku.
Dali im u cilju promocije sporta. Namjenski.
I sad kažu nikad im ni jedan režim nije pomagao. cccccc
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14757 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hocel Amar dobit otkaz za vrijeme priprema? 
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#14758 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dala drzava radi promocije sporta i sad ce na tom mjestu dobiti zgrade, dzabalejekleja wrote: ↑05/07/2022 11:11a kako je zemljište dodijeljeno SD Željezničar ?ultima_palabra wrote: ↑05/07/2022 10:44 Pa pricaju se gluposti ovdje, cuj dobili zemljiste od opcine NS s ciljem da promovisu bla blaTo je bila imovina prijeratnog SD Zeljeznicar koji ga je ustupio FK kao primarnom korisniku.
Dali im u cilju promocije sporta. Namjenski.
I sad kažu nikad im ni jedan režim nije pomagao. cccccc
Sadakaski mentalitet at its best
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14759 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mi vjerujemo u ovu drzavu i zato nam drzava ovako vraca.Hvala drzavo na pomocnom stadionu ako ima jos kakva donacija posaljite slobodno
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#14760 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Didier wrote: ↑04/07/2022 16:19Nemoj se ljutiti, ali ja fakat ne mogu ozbiljno shvatiti nekoga čiji me nick podsjeća u isto vrijeme na životinju i anus. Ne znam jesi li to odabrao pod nekim dojmom kad ste prodali klub ili iz nekog drugog razloga, ali stvarno mi je neugodno da razgovaramo.animus wrote: ↑29/06/2022 17:35 @Ricken @Didier i @ultima_palabra
Nisam ja ni mislio na onaj teren lijevo od stadiona nego na pomoćni. Jasno je da je on u vašem vlasništvu i da ste ga dobili na poklon od Općine NS. Niste ga kupili. Kad vam je dodijeljen to je bilo da se razvija sport a ne da prodate dalje. I taj lijevo bi prodali da je kojim slučajem vaš. Sreća pa nije.
Što bi se ljutio. To su tvoje asocijacije i nesvjesno si se psihološki otkrio.

- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#14761 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kao i svima drugima koji su htjeli nešto da grade na nacionalizovanom zemljištu, koje je država dijelila šakom i kapom u tom periodu.Tako je 1949 Radničko sportsko društvo Željezničar na toj lokaciji počelo izgradnju stadiona. Ostalo je istorija.kleja wrote: ↑05/07/2022 11:11a kako je zemljište dodijeljeno SD Željezničar ?ultima_palabra wrote: ↑05/07/2022 10:44 Pa pricaju se gluposti ovdje, cuj dobili zemljiste od opcine NS s ciljem da promovisu bla blaTo je bila imovina prijeratnog SD Zeljeznicar koji ga je ustupio FK kao primarnom korisniku.
Dali im u cilju promocije sporta. Namjenski.
I sad kažu nikad im ni jedan režim nije pomagao. cccccc
Mogli ste i vi dobiti zemlju, ali niste htjeli graditi. Jbg fukara ne gradi, nije im u genima.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#14762 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#14763 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
e čuj fukara !!?? to je prvo oteta zemlja. Drugo, za radove su korištena i maloljetna djeca. Izrabljivali djecu da im đaba rade na stadionu. I onda pričaju o fukari i o tome da su oni nisu bili miljenici režima.Ricken wrote: ↑05/07/2022 22:11Kao i svima drugima koji su htjeli nešto da grade na nacionalizovanom zemljištu, koje je država dijelila šakom i kapom u tom periodu.Tako je 1949 Radničko sportsko društvo Željezničar na toj lokaciji počelo izgradnju stadiona. Ostalo je istorija.
Mogli ste i vi dobiti zemlju, ali niste htjeli graditi. Jbg fukara ne gradi, nije im u genima.![]()
Mitomanija !!!
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14764 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I tako vi opet o prošlosti, o vremenu kad se ni rodili niste, a ni riječi o pripremama, utakmicama, pojačanjima, prinovama ... 
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14766 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Znaš da Amar na pripremama ima negativan skor, nije to neko mjerilo ...
Doveli ste još nekih igrača, možete se zajedno sa nama boriti za sredinu tabele.
Doveli ste još nekih igrača, možete se zajedno sa nama boriti za sredinu tabele.
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14768 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hmm. Zavisi kojih sezona se sjecas ...plain vanilla wrote: ↑06/07/2022 09:07nije ni poslije priprema imao nesto dobar skor, koliko se sjecam
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14770 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...
Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ...
Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ...
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14771 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakomCharuga wrote: ↑06/07/2022 09:18 Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...
Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ...![]()
cak ni svi navijaci Zelje
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#14772 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kao da je bitno misljenje navijaca. Bitniji su osvojeni trofeji. To se pika svugdje u svijetu.plain vanilla wrote: ↑06/07/2022 09:29niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakomCharuga wrote: ↑06/07/2022 09:18 Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...
Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ...![]()
cak ni svi navijaci Zelje
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#14773 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
dok je babo bio živ i pit'o se nešto u NS BiHkakotakonikako wrote: ↑06/07/2022 09:35Kao da je bitno misljenje navijaca. Bitniji su osvojeni trofeji. To se pika svugdje u svijetu.plain vanilla wrote: ↑06/07/2022 09:29
niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakom
cak ni svi navijaci Zelje
![]()
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#14774 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Trofeji kojima moze obrisati dupe, o cemu pricamo.. Uostalom kao i svi ostali treneri koji su nesto osvajali..
Nijedan nikad nije otisao dalje od ove jadne lige.
Nijedan nikad nije otisao dalje od ove jadne lige.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14775 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mozda strucnjak u nasoj ligi? O teritoriji van granica BiH je bespotrebno pisati.plain vanilla wrote: ↑06/07/2022 09:29niko osim navijaca Zelje ne smatra Amara nekakvim strucnjakomCharuga wrote: ↑06/07/2022 09:18 Posljednja njegova je loša. Prije toga je dobro stajao na tabeli, izgubio od Veleža kući, pao na drugo mjesto, a onda korona, bla bla ...
Ne znam koji je cilj postavljen pred njega od strane uprave Veleža. Ako je titula, brzo će u Bosnu, ako je Evropa biće guravo ...![]()
cak ni svi navijaci Zelje
Ili mislis da uopste nemamo strucnjaka za nasu ligu?
Mozda je najbolje ugasiti ligu, sta ce nam kad nemamo strucnjaka, kad nam timovi ne mogu nigdje u Evropi, ne prodajemo igrace za vise od 1 milion, ...
