Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14176 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

Bodanovic je treci krivac....

Prvi je Dudic, kad je izvadio stopera
Drugi je Radovic koji dodaje Bogdanovicu. Koji djavo mu onde vraca loptu???
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14177 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

tacno se vidilo da ono nece na dobro.

jel kvalitetniji ovaj derbi herceg bosne od onog anamotamo drugog na areni?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14178 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

karanana wrote: 10/05/2022 21:33 tacno se vidilo da ono nece na dobro.

jel kvalitetniji ovaj derbi herceg bosne od onom anamotamo drugog?
Ko gleda to drugo.

Nivo nije nesto, ali je tempo visok.


Cosic i Ovcina su po 3 puta, svako na svojoj strani, kada dodju do sesnasterca, umjesto da idu na nabacaj, oni idu u teren i zabijaju se u 7 igraca Zrinjskog..... :roll:

Razumijem nedostatak tehnike, ali zasto ovoliko losih odluka donose igraci
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#14179 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Masi pomocni da bog da ti ruka otpala,ofsajd nidze veze
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14180 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

Nevjerovatno je kako los trenerski kadar imamo.

Ja ne razumijem kako ih uopste niej stid traziti trenerski posao. Kako im je dolaziti na posao svaki dan, a znaju da ne znaju svoj posao.
Mozda oni ustvari vjeruju da znaju raditi to za sta su zaposleni.

Znaci, imas trenera koji nema viziju igre, nema plan. On zna doci, reci sistem koji ce se igrati, i izabrati 11 igraca, i misli da je urdio posao.
Ovo mogu skontati na osnovu igre, ali i izjava trenera, prije, tokom i nakon utakmica.

Jakirovic je dosao sa normalnim trenerskim pristupom i pomeo ligu....Nema bolje igrace od drugih, ali ima osnovne trenerske kvalitete.

Dudic u Velezu takodje ima nesto, ali ima rupa u znanju, pa ga to kosta ekipu, inace bi i Velez bio u samom vrhu.


Onaj Makedonac i trener Zelje :-D

Da ne govorim o drugima....
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14181 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

karanana wrote: 06/05/2022 18:26 joj samo da divovi ostanu u istoj formi i sa istim kadrom, trenerom i bez taktickih promjena do finala kupa.
citiro sam sebe, na zalost nece biti isti trenerski kadar sto bi ih moglo razbuditi za kup, ali nadam se da nece tj. da ipak i nije do trenera nego do kvalitete igraca od kojih su mnogi istroseni i precjenjeni sto se i vidi iz tekme u tekmu.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14182 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

:lol:
Drugoligasi....
Sreca prebaci stranicu da ne citamo provale! :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14183 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

a i mirvic me podsjeca na blekica, mozda malo fizicki ali i vise po ubleharenju. majke mi sarajevo i zeljo se takmice ko ce naci vecu ublehu. cast izuzetku (amidzi), ali takvi ne ostaju dugo.
on ce 10 puta vise uloziti. koliko je to para? 10 x 0 = ?
frajer cija je neto vrijednost milion dolara ukljucujuci i kucu u kojoj zivi i on bi nesto ulago. vidi se da mesetari i da je vec tushno pidru u mls (ako prodje to i ako je finalizirano u sta takodjer sumnjam) gdje ce uzet lovu ako je tacno.
mislim, mozda ovaj komentar pripada na klupskoj temi, ali nije moje da se javljam tamo kao ne-navijac, jer bi odmah bio kritikovan. ili mozda ne bi, ne znam da li drugi pisu slicne kritike.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14184 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Salim se ja dobar je Velez!
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14185 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

ma nemam ja nista protiv sarajeva. drugi moj tim. cesto su me ovde koshpe zvali prikrivenim pitarom.
ali samo realno posmatrajuci neke komentare dajem........mozda malo nabrijavanje zbog finala kupa ali nista nerealno.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14186 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

karanana wrote: 11/05/2022 15:56 a i mirvic me podsjeca na blekica, mozda malo fizicki ali i vise po ubleharenju. majke mi sarajevo i zeljo se takmice ko ce naci vecu ublehu. cast izuzetku (amidzi), ali takvi ne ostaju dugo.
on ce 10 puta vise uloziti. koliko je to para? 10 x 0 = ?
frajer cija je neto vrijednost milion dolara ukljucujuci i kucu u kojoj zivi i on bi nesto ulago. vidi se da mesetari i da je vec tushno pidru u mls (ako prodje to i ako je finalizirano u sta takodjer sumnjam) gdje ce uzet lovu ako je tacno.
mislim, mozda ovaj komentar pripada na klupskoj temi, ali nije moje da se javljam tamo kao ne-navijac, jer bi odmah bio kritikovan. ili mozda ne bi, ne znam da li drugi pisu slicne kritike.
Meni ne ide stavljanje Blekića u istu rečenicu sa Mirvićem. Nebo i zemlja. Mirvić je dobrih stvari uradio, ali sve dobro loši rezultati prekriju. A koliko je uložio ne znam, ali evo pogledaj da je riješio dugove, u zimskom prelaznom roku potpisalo se par dobrih igrača, itd. I slobodno se javi na našoj temi. :mrgreen: Pišeš normalno i nema problema. :thumbup:
User avatar
mirota
Posts: 4677
Joined: 11/01/2018 11:42

#14187 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirota »

Leotar kupio 3 boda danas...
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14188 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Sta bi sa onom Slobodom :?
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#14189 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

hrasno38 wrote: 11/05/2022 19:11 Sta bi sa onom Slobodom :?
Opet ce ih Zeljo otisnuti u cvajtu 😁
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#14190 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

karanana wrote: 11/05/2022 15:44
karanana wrote: 06/05/2022 18:26 joj samo da divovi ostanu u istoj formi i sa istim kadrom, trenerom i bez taktickih promjena do finala kupa.
citiro sam sebe, na zalost nece biti isti trenerski kadar sto bi ih moglo razbuditi za kup, ali nadam se da nece tj. da ipak i nije do trenera nego do kvalitete igraca od kojih su mnogi istroseni i precjenjeni sto se i vidi iz tekme u tekmu.
Daj ba,karanana, smanji dozivljaj. Sto vam valja igrača, od nas ste uzeli. Dodaj Branda jos. Ima da vas Suljic valja ko sinoc Gasala,aBd.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#14191 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

mirota wrote: 11/05/2022 17:20 Leotar kupio 3 boda danas...
Nemaju reflektore... kako će dobiti licencu?

Igrat će u Mostaru ili će biti da ne vrijede ista pravila za Mladost DK i Leotar.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14192 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

mirota wrote: 11/05/2022 17:20 Leotar kupio 3 boda danas...
Pa ako su posteno dobili Velez, sto ne bi i Radnik
User avatar
mirota
Posts: 4677
Joined: 11/01/2018 11:42

#14193 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirota »

plain vanilla wrote: 11/05/2022 20:13
mirota wrote: 11/05/2022 17:20 Leotar kupio 3 boda danas...
Pa ako su posteno dobili Velez, sto ne bi i Radnik
pa nisu posteno ni Velez...premlatili ih
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14194 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Joj Slobode opet će ispasti kako je krenulo. Sljedeća utakmica sa Borcem na Tušnju. :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14195 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 11/05/2022 20:46 Joj Slobode opet će ispasti kako je krenulo. Sljedeća utakmica sa Borcem na Tušnju. :-)
Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da :roll:
Ali ne mogu se vala vise nervirat, svake godine isto, izbori opstanak i licencu i puna saka brade.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#14196 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

plain vanilla wrote: 11/05/2022 20:58
Logovan wrote: 11/05/2022 20:46 Joj Slobode opet će ispasti kako je krenulo. Sljedeća utakmica sa Borcem na Tušnju. :-)
Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da :roll:
Ali ne mogu se vala vise nervirat, svake godine isto, izbori opstanak i licencu i puna saka brade.
Moze vam Zeljo pustiti zadnje kolo tako da ispadnu Radnik i Rudar.20 igraca po 100 maraka mozete valjda to sakupiti da kupite utakmicu
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14197 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 11/05/2022 20:58 Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da :roll:
Ali ne mogu se vala vise nervirat, svake godine isto, izbori opstanak i licencu i puna saka brade.
Realno imate baš težak raspored.

“Nema više Veleža, ni Staroga mosta, srušile ga ustaše, ‘ajmo Herceg-Bosna”.
Nema potrebe govoriti ko je ovo pjevao. :oops: Da ih hoće nabušiti u Evropi, valjda se nekad raspadnu pa da liga prodiše.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#14198 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Post Postao/la splinter » 10/05/2022 22:46

Ode Makedonac u povijest.
Hoće li sad Uščuplić uskočiti do kraja?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/dzena ... /220511051

:-D
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#14199 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

luckylaka wrote: 11/05/2022 21:53
plain vanilla wrote: 11/05/2022 20:58

Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da :roll:
Ali ne mogu se vala vise nervirat, svake godine isto, izbori opstanak i licencu i puna saka brade.
Moze vam Zeljo pustiti zadnje kolo tako da ispadnu Radnik i Rudar.20 igraca po 100 maraka mozete valjda to sakupiti da kupite utakmicu
Pa da nas opet prozivaju. Krv su nam pili godinama. :D

Neka samo štenapo. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14200 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Ricken wrote: 12/05/2022 10:41

Pa da nas opet prozivaju. Krv su nam pili godinama. :D

Neka samo štenapo. :D
Sad se sjetili posteno da igrate. Pustite nas da ostanemo :cry: :lol:
Post Reply