Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14151 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bajram Šerif Mubarek Olsun! 
-
svi u napad
- Posts: 2279
- Joined: 14/10/2012 14:40
#14152 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dragi forumasi islamske vjeroispovijesti Bajram Šerif Mubarek Olsun!
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14154 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Iz drugog...Sloboda dobila licencu za Premijer ligu BiH
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14155 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Inace ne bi bilo uzbudljivo
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14156 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
joj samo da divovi ostanu u istoj formi i sa istim kadrom, trenerom i bez taktickih promjena do finala kupa.
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14157 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovaj Zrinjski se samo valja 
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#14158 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Na Koševu se tražila karta više 

- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14159 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
radni dan, kisa, 5. dan bajrama, dzumanski dan, uoci aksama.....
Last edited by karanana on 06/05/2022 19:08, edited 1 time in total.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14160 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Treba im dati bod 
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14163 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma Ljoze je apsolutni favorit u derbiju!!!
Uranili....
Uranili....
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#14164 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Stani, Zeljeznicar 99% bez Europe a Sarajevo jedino ako dobije Veleza u kupu.
Kuku lele, kakva stagnacija klubova iz glavnog grada. Mozda vrijeme da se Gracic aktivira opet..
Kuku lele, kakva stagnacija klubova iz glavnog grada. Mozda vrijeme da se Gracic aktivira opet..
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#14165 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Komšije nas "pripazile" za derbi. Bolje i to nego besplatna karta kao mi njima
"U prodaji će biti 1500 ulaznica za južnu tribinu po cijeni od 10 KM, te 2000 ulaznica za zapadnu tribinu po cijeni od 20 KM.
Utakmica se igra u utorak u 20 sati na stadionu Koševo."
"U prodaji će biti 1500 ulaznica za južnu tribinu po cijeni od 10 KM, te 2000 ulaznica za zapadnu tribinu po cijeni od 20 KM.
Utakmica se igra u utorak u 20 sati na stadionu Koševo."
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14166 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
U zadnje vrijeme uvijek tako rasporede utakmice da nikad nisu dvije u isto vrijeme. I onda stave sarajevski i mostarski derbi u isto vrijeme
Ocigledno da se svojski trude da sahrane fudbal u BiH.
Ocigledno da se svojski trude da sahrane fudbal u BiH.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#14167 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa gledaj ti našeg rasporeda naredna dva kola, sreća je samo što se ne borimo ni za šta. Mislim što smo osigurali opstanak.
Odgode nam utakmicu sa Borcem za 18.05. a onda (o)stave tekmu sa Radnikom 16.05. Simbolično u 19:21, ali znači u manje od 48h ćemo igrati dvije utakmice. Jebu nas dva vikenda da igramo u petak, a sada nas stave u ponedjeljak, kada nam najmanje treba.
Odgode nam utakmicu sa Borcem za 18.05. a onda (o)stave tekmu sa Radnikom 16.05. Simbolično u 19:21, ali znači u manje od 48h ćemo igrati dvije utakmice. Jebu nas dva vikenda da igramo u petak, a sada nas stave u ponedjeljak, kada nam najmanje treba.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14168 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
vrlo glupav naslov kixa.Zrinjski i Velež igraju mostarski derbi, razlika u kvaliteti ekipa nikad nije bila veća
ocigledno autor nema veze niti dugog sjecanja o derbijima i gleda mozda zadnje 3-4 godine.
ne kazem da je kvaliteta podjednaka niti da je kvota 1,30 nerealna. mislim rezultati i tabela govori sve o zrinjskom tako da naslov ne precjenjuje zrinjski ali podcjenjuje nas. ovo ispada kao da se prvak sastaje sa putnikom za drugu ligu ili nesto tako. glupani.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#14169 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
To naslov?karanana wrote: ↑10/05/2022 15:15vrlo glupav naslov kixa.Zrinjski i Velež igraju mostarski derbi, razlika u kvaliteti ekipa nikad nije bila veća
ocigledno autor nema veze niti dugog sjecanja o derbijima i gleda mozda zadnje 3-4 godine.
ne kazem da je kvaliteta podjednaka niti da je kvota 1,30 nerealna. mislim rezultati i tabela govori sve o zrinjskom tako da naslov ne precjenjuje zrinjski ali podcjenjuje nas. ovo ispada kao da se prvak sastaje sa putnikom za drugu ligu ili nesto tako. glupani.
My tv prenosi tekmu......Koja je to televizija?
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#14170 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
To je valjda mojatv kada se uhljebi prave englezi.zlajaBHF wrote: ↑10/05/2022 17:24To naslov?karanana wrote: ↑10/05/2022 15:15
vrlo glupav naslov kixa.
ocigledno autor nema veze niti dugog sjecanja o derbijima i gleda mozda zadnje 3-4 godine.
ne kazem da je kvaliteta podjednaka niti da je kvota 1,30 nerealna. mislim rezultati i tabela govori sve o zrinjskom tako da naslov ne precjenjuje zrinjski ali podcjenjuje nas. ovo ispada kao da se prvak sastaje sa putnikom za drugu ligu ili nesto tako. glupani.![]()
My tv prenosi tekmu......Koja je to televizija?![]()
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14171 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
jao glupana sta fuli. pa ovo je nevidjeno.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14173 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sreca u nesreci je sto ni jedan sarajevski klub nece u europu inace bi to bilo tesko blamiranje.Fudbal na nivou opstinske lige,valjda su i navijaci to prepoznali..Ne znam ima li derbi u svijetu koji privlaci manje gledalaca
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14174 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
debiiiiiiiliiiiii. jebem vam sve debilsko. bogdanovicu pakuj kofere i ti i dzankovic jebem vam sve debilsko.
ovakav debilizam je nevidjen, jos imamo igraca vise, sve vam jebem da vam jebem.
ovakav debilizam je nevidjen, jos imamo igraca vise, sve vam jebem da vam jebem.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14175 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ubiratan brandao de souza.
da nije levata poderali bi ih.
da nije levata poderali bi ih.
