Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14151 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Bajram Šerif Mubarek Olsun! :)
svi u napad
Posts: 2280
Joined: 14/10/2012 14:40

#14152 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by svi u napad »

Dragi forumasi islamske vjeroispovijesti Bajram Šerif Mubarek Olsun!
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#14153 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote: 30/04/2022 19:27 I nastavljamo... :run: :run:
Kazem ti ja, kontinuitet :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14154 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Sloboda dobila licencu za Premijer ligu BiH
Iz drugog... :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14155 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 05/05/2022 19:25
Sloboda dobila licencu za Premijer ligu BiH
Iz drugog... :mrgreen:
Inace ne bi bilo uzbudljivo :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14156 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

joj samo da divovi ostanu u istoj formi i sa istim kadrom, trenerom i bez taktickih promjena do finala kupa.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14157 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Ovaj Zrinjski se samo valja :mrgreen:
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#14158 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Na Koševu se tražila karta više 😂😂
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14159 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

radni dan, kisa, 5. dan bajrama, dzumanski dan, uoci aksama.....
Last edited by karanana on 06/05/2022 19:08, edited 1 time in total.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14160 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Treba im dati bod :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70296
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14161 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

omega369 wrote: 06/05/2022 19:08 Treba im dati bod :mrgreen:
Kome bolan?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#14162 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

karanana wrote: 06/05/2022 18:26 joj samo da divovi ostanu u istoj formi i sa istim kadrom, trenerom i bez taktickih promjena do finala kupa.
Ako ih mi nekim cudom trehnemo, nogirat ce Makedonca i onda dolazi Dzeno, doktor za trofeje :mrgreen:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14163 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Ma Ljoze je apsolutni favorit u derbiju!!! :mrgreen:

Uranili....
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#14164 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Stani, Zeljeznicar 99% bez Europe a Sarajevo jedino ako dobije Veleza u kupu.
Kuku lele, kakva stagnacija klubova iz glavnog grada. Mozda vrijeme da se Gracic aktivira opet..
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#14165 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Komšije nas "pripazile" za derbi. Bolje i to nego besplatna karta kao mi njima :D

"U prodaji će biti 1500 ulaznica za južnu tribinu po cijeni od 10 KM, te 2000 ulaznica za zapadnu tribinu po cijeni od 20 KM.

Utakmica se igra u utorak u 20 sati na stadionu Koševo."
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#14166 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

U zadnje vrijeme uvijek tako rasporede utakmice da nikad nisu dvije u isto vrijeme. I onda stave sarajevski i mostarski derbi u isto vrijeme :-)

Ocigledno da se svojski trude da sahrane fudbal u BiH.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#14167 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

Pa gledaj ti našeg rasporeda naredna dva kola, sreća je samo što se ne borimo ni za šta. Mislim što smo osigurali opstanak.
Odgode nam utakmicu sa Borcem za 18.05. a onda (o)stave tekmu sa Radnikom 16.05. Simbolično u 19:21, ali znači u manje od 48h ćemo igrati dvije utakmice. Jebu nas dva vikenda da igramo u petak, a sada nas stave u ponedjeljak, kada nam najmanje treba.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14168 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Zrinjski i Velež igraju mostarski derbi, razlika u kvaliteti ekipa nikad nije bila veća
vrlo glupav naslov kixa.
ocigledno autor nema veze niti dugog sjecanja o derbijima i gleda mozda zadnje 3-4 godine.
ne kazem da je kvaliteta podjednaka niti da je kvota 1,30 nerealna. mislim rezultati i tabela govori sve o zrinjskom tako da naslov ne precjenjuje zrinjski ali podcjenjuje nas. ovo ispada kao da se prvak sastaje sa putnikom za drugu ligu ili nesto tako. glupani.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14169 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

karanana wrote: 10/05/2022 15:15
Zrinjski i Velež igraju mostarski derbi, razlika u kvaliteti ekipa nikad nije bila veća
vrlo glupav naslov kixa.
ocigledno autor nema veze niti dugog sjecanja o derbijima i gleda mozda zadnje 3-4 godine.
ne kazem da je kvaliteta podjednaka niti da je kvota 1,30 nerealna. mislim rezultati i tabela govori sve o zrinjskom tako da naslov ne precjenjuje zrinjski ali podcjenjuje nas. ovo ispada kao da se prvak sastaje sa putnikom za drugu ligu ili nesto tako. glupani.
To naslov? :-)

My tv prenosi tekmu......Koja je to televizija? :roll:
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#14170 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

zlajaBHF wrote: 10/05/2022 17:24
karanana wrote: 10/05/2022 15:15

vrlo glupav naslov kixa.
ocigledno autor nema veze niti dugog sjecanja o derbijima i gleda mozda zadnje 3-4 godine.
ne kazem da je kvaliteta podjednaka niti da je kvota 1,30 nerealna. mislim rezultati i tabela govori sve o zrinjskom tako da naslov ne precjenjuje zrinjski ali podcjenjuje nas. ovo ispada kao da se prvak sastaje sa putnikom za drugu ligu ili nesto tako. glupani.
To naslov? :-)

My tv prenosi tekmu......Koja je to televizija? :roll:
To je valjda mojatv kada se uhljebi prave englezi. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14171 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

jao glupana sta fuli. pa ovo je nevidjeno.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#14172 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by zlajaBHF »

karanana wrote: 10/05/2022 20:24 jao glupana sta fuli. pa ovo je nevidjeno.
Jeste velik promasaj, ali od ovog malog moze nesto biti....
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#14173 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Sreca u nesreci je sto ni jedan sarajevski klub nece u europu inace bi to bilo tesko blamiranje.Fudbal na nivou opstinske lige,valjda su i navijaci to prepoznali..Ne znam ima li derbi u svijetu koji privlaci manje gledalaca
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14174 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

debiiiiiiiliiiiii. jebem vam sve debilsko. bogdanovicu pakuj kofere i ti i dzankovic jebem vam sve debilsko.
ovakav debilizam je nevidjen, jos imamo igraca vise, sve vam jebem da vam jebem.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14175 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

ubiratan brandao de souza.
da nije levata poderali bi ih.
Post Reply