Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#14176 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bodanovic je treci krivac....
Prvi je Dudic, kad je izvadio stopera
Drugi je Radovic koji dodaje Bogdanovicu. Koji djavo mu onde vraca loptu???
Prvi je Dudic, kad je izvadio stopera
Drugi je Radovic koji dodaje Bogdanovicu. Koji djavo mu onde vraca loptu???
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14177 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
tacno se vidilo da ono nece na dobro.
jel kvalitetniji ovaj derbi herceg bosne od onog anamotamo drugog na areni?
jel kvalitetniji ovaj derbi herceg bosne od onog anamotamo drugog na areni?
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#14178 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ko gleda to drugo.
Nivo nije nesto, ali je tempo visok.
Cosic i Ovcina su po 3 puta, svako na svojoj strani, kada dodju do sesnasterca, umjesto da idu na nabacaj, oni idu u teren i zabijaju se u 7 igraca Zrinjskog.....
Razumijem nedostatak tehnike, ali zasto ovoliko losih odluka donose igraci
- luckylaka
- Posts: 26226
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14179 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Masi pomocni da bog da ti ruka otpala,ofsajd nidze veze
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#14180 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nevjerovatno je kako los trenerski kadar imamo.
Ja ne razumijem kako ih uopste niej stid traziti trenerski posao. Kako im je dolaziti na posao svaki dan, a znaju da ne znaju svoj posao.
Mozda oni ustvari vjeruju da znaju raditi to za sta su zaposleni.
Znaci, imas trenera koji nema viziju igre, nema plan. On zna doci, reci sistem koji ce se igrati, i izabrati 11 igraca, i misli da je urdio posao.
Ovo mogu skontati na osnovu igre, ali i izjava trenera, prije, tokom i nakon utakmica.
Jakirovic je dosao sa normalnim trenerskim pristupom i pomeo ligu....Nema bolje igrace od drugih, ali ima osnovne trenerske kvalitete.
Dudic u Velezu takodje ima nesto, ali ima rupa u znanju, pa ga to kosta ekipu, inace bi i Velez bio u samom vrhu.
Onaj Makedonac i trener Zelje
Da ne govorim o drugima....
Ja ne razumijem kako ih uopste niej stid traziti trenerski posao. Kako im je dolaziti na posao svaki dan, a znaju da ne znaju svoj posao.
Mozda oni ustvari vjeruju da znaju raditi to za sta su zaposleni.
Znaci, imas trenera koji nema viziju igre, nema plan. On zna doci, reci sistem koji ce se igrati, i izabrati 11 igraca, i misli da je urdio posao.
Ovo mogu skontati na osnovu igre, ali i izjava trenera, prije, tokom i nakon utakmica.
Jakirovic je dosao sa normalnim trenerskim pristupom i pomeo ligu....Nema bolje igrace od drugih, ali ima osnovne trenerske kvalitete.
Dudic u Velezu takodje ima nesto, ali ima rupa u znanju, pa ga to kosta ekipu, inace bi i Velez bio u samom vrhu.
Onaj Makedonac i trener Zelje
Da ne govorim o drugima....
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14181 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
citiro sam sebe, na zalost nece biti isti trenerski kadar sto bi ih moglo razbuditi za kup, ali nadam se da nece tj. da ipak i nije do trenera nego do kvalitete igraca od kojih su mnogi istroseni i precjenjeni sto se i vidi iz tekme u tekmu.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14182 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Drugoligasi....
Sreca prebaci stranicu da ne citamo provale!
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14183 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
a i mirvic me podsjeca na blekica, mozda malo fizicki ali i vise po ubleharenju. majke mi sarajevo i zeljo se takmice ko ce naci vecu ublehu. cast izuzetku (amidzi), ali takvi ne ostaju dugo.
on ce 10 puta vise uloziti. koliko je to para? 10 x 0 = ?
frajer cija je neto vrijednost milion dolara ukljucujuci i kucu u kojoj zivi i on bi nesto ulago. vidi se da mesetari i da je vec tushno pidru u mls (ako prodje to i ako je finalizirano u sta takodjer sumnjam) gdje ce uzet lovu ako je tacno.
mislim, mozda ovaj komentar pripada na klupskoj temi, ali nije moje da se javljam tamo kao ne-navijac, jer bi odmah bio kritikovan. ili mozda ne bi, ne znam da li drugi pisu slicne kritike.
on ce 10 puta vise uloziti. koliko je to para? 10 x 0 = ?
frajer cija je neto vrijednost milion dolara ukljucujuci i kucu u kojoj zivi i on bi nesto ulago. vidi se da mesetari i da je vec tushno pidru u mls (ako prodje to i ako je finalizirano u sta takodjer sumnjam) gdje ce uzet lovu ako je tacno.
mislim, mozda ovaj komentar pripada na klupskoj temi, ali nije moje da se javljam tamo kao ne-navijac, jer bi odmah bio kritikovan. ili mozda ne bi, ne znam da li drugi pisu slicne kritike.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14184 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Salim se ja dobar je Velez!
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14185 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ma nemam ja nista protiv sarajeva. drugi moj tim. cesto su me ovde koshpe zvali prikrivenim pitarom.
ali samo realno posmatrajuci neke komentare dajem........mozda malo nabrijavanje zbog finala kupa ali nista nerealno.
ali samo realno posmatrajuci neke komentare dajem........mozda malo nabrijavanje zbog finala kupa ali nista nerealno.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14186 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Meni ne ide stavljanje Blekića u istu rečenicu sa Mirvićem. Nebo i zemlja. Mirvić je dobrih stvari uradio, ali sve dobro loši rezultati prekriju. A koliko je uložio ne znam, ali evo pogledaj da je riješio dugove, u zimskom prelaznom roku potpisalo se par dobrih igrača, itd. I slobodno se javi na našoj temi.karanana wrote: ↑11/05/2022 15:56 a i mirvic me podsjeca na blekica, mozda malo fizicki ali i vise po ubleharenju. majke mi sarajevo i zeljo se takmice ko ce naci vecu ublehu. cast izuzetku (amidzi), ali takvi ne ostaju dugo.
on ce 10 puta vise uloziti. koliko je to para? 10 x 0 = ?
frajer cija je neto vrijednost milion dolara ukljucujuci i kucu u kojoj zivi i on bi nesto ulago. vidi se da mesetari i da je vec tushno pidru u mls (ako prodje to i ako je finalizirano u sta takodjer sumnjam) gdje ce uzet lovu ako je tacno.
mislim, mozda ovaj komentar pripada na klupskoj temi, ali nije moje da se javljam tamo kao ne-navijac, jer bi odmah bio kritikovan. ili mozda ne bi, ne znam da li drugi pisu slicne kritike.
- mirota
- Posts: 4676
- Joined: 11/01/2018 11:42
#14187 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Leotar kupio 3 boda danas...
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14188 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sta bi sa onom Slobodom 
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
-
last mohicans
- Posts: 18260
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14190 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Daj ba,karanana, smanji dozivljaj. Sto vam valja igrača, od nas ste uzeli. Dodaj Branda jos. Ima da vas Suljic valja ko sinoc Gasala,aBd.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
- plain vanilla
- Posts: 70292
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- mirota
- Posts: 4676
- Joined: 11/01/2018 11:42
#14193 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
pa nisu posteno ni Velez...premlatili ih
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14194 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Joj Slobode opet će ispasti kako je krenulo. Sljedeća utakmica sa Borcem na Tušnju. 
- plain vanilla
- Posts: 70292
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- luckylaka
- Posts: 26226
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14196 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Moze vam Zeljo pustiti zadnje kolo tako da ispadnu Radnik i Rudar.20 igraca po 100 maraka mozete valjda to sakupiti da kupite utakmicuplain vanilla wrote: ↑11/05/2022 20:58Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da![]()
Ali ne mogu se vala vise nervirat, svake godine isto, izbori opstanak i licencu i puna saka brade.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14197 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Realno imate baš težak raspored.plain vanilla wrote: ↑11/05/2022 20:58 Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da![]()
Ali ne mogu se vala vise nervirat, svake godine isto, izbori opstanak i licencu i puna saka brade.
“Nema više Veleža, ni Staroga mosta, srušile ga ustaše, ‘ajmo Herceg-Bosna”.
Nema potrebe govoriti ko je ovo pjevao.
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#14198 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://www.klix.ba/sport/nogomet/dzena ... /220511051Post Postao/la splinter » 10/05/2022 22:46
Ode Makedonac u povijest.
Hoće li sad Uščuplić uskočiti do kraja?
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#14199 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa da nas opet prozivaju. Krv su nam pili godinama.luckylaka wrote: ↑11/05/2022 21:53Moze vam Zeljo pustiti zadnje kolo tako da ispadnu Radnik i Rudar.20 igraca po 100 maraka mozete valjda to sakupiti da kupite utakmicuplain vanilla wrote: ↑11/05/2022 20:58
Mi do kraja ne mozemo nikoga pobijediti
Tako da![]()
Ali ne mogu se vala vise nervirat, svake godine isto, izbori opstanak i licencu i puna saka brade.
Neka samo štenapo.
- plain vanilla
- Posts: 70292
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
