daj Osima da ih dokusuri
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- armin071
- Posts: 6553
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#13928 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zrelo za ligu 10 !
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13929 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Znaci ,,raspali"Zeljo i gigant Sarajevo mogli bi za vikend biti izjednaceni po broju bodova premda bih volio da Sa bubne Zrinju zbog borca,naravno ako CITY uzme borca
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13930 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
To bi znacilo da smo dobili u gostima, a to je nemoguce.
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13931 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ti ko i @charuga uvijek pesimista
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#13932 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja se jos uvijek nadam da ce Uefa suspendovati Borac.
I dalje ih svako kolo prijavljujem
I dalje ih svako kolo prijavljujem
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24701
- Joined: 26/08/2007 17:10
#13933 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja nisam pesimista, samo realista ...
Kakva crna borba za Evropu nemoj me zajebavati ...
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#13934 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
kuja ce dobit sto je zasluzila, nista vise, nista manje
- Didier
- Posts: 3787
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
#13935 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Šta je tačno Sabrina pogrešno radila pa ste toliko kivni na nju?
Koliko vidim, ispunjvala je ono što će i svaki direktor, a to su zamisli vlasnika, i to je dobro radila.
Koliko vidim, ispunjvala je ono što će i svaki direktor, a to su zamisli vlasnika, i to je dobro radila.
-
CaptainAmerica2021
- Posts: 48
- Joined: 20/12/2021 14:36
#13936 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako i gdje?Slo Burner wrote: ↑15/04/2022 04:02 Ja se jos uvijek nadam da ce Uefa suspendovati Borac.
I dalje ih svako kolo prijavljujem![]()
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#13937 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A vlasnik je zamislio da ona sebi trpa u dzepove? Vlasnik koji je od pocetka pricao o samoodrzivom klubu, je zamislio da cim se investitor povuce mi budemo na rubu gasenja? Nije ona nista bolja od vaseg Nurke, nesposobno i uhljebljeno.
Odnos prema najvecoj trenerskoj legendi kluba necu ni spominjati, samo zbog toga je zasluzila nogu.
- luckylaka
- Posts: 26230
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13938 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Didier
- Posts: 3787
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
#13939 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da bismo otišli u Evropu, Sarajevo mora osvojiti Kup i biti treće na tabeli, a mi četvrti, što znači da bi Borac bio peti. Ne misliš li da je to ipak nerealno?
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#13940 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Samo zbog ovoga je zasluzila 10k u svom djepu, minimumRaigor Stonehoof wrote: ↑15/04/2022 12:06
Odnos prema najvecoj trenerskoj legendi kluba necu ni spominjati, samo zbog toga je zasluzila nogu.
Otjerala je ublehu i kancer kluba i laznog navijaca. Hvala joj na tome.
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#13941 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mislim da ce prije TZ da se bori za evropu nego bojac. Al ovo je posljednja godina "jakog" bojca, tako da vec sljedece godine je borba za opstanak.
- Didier
- Posts: 3787
- Joined: 10/04/2014 19:54
- Location: Главни град
#13942 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ni to nije realno, imaju devet bodova više, i moraće opet proraditi, ne mogu zauvijek ovako loše igrati.Registarska oznaka wrote: ↑15/04/2022 13:03Mislim da ce prije TZ da se bori za evropu nego bojac. Al ovo je posljednja godina "jakog" bojca, tako da vec sljedece godine je borba za opstanak.
Jedino da izgube i od Želje i od Sarajeva.
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#13943 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kako igraju u zadnje vrijeme, nije nemoguce. Pa jbte bolje Rubar prodje protiv zrinjskog i veleza u Mostaru nego sto su oni prosliDidier wrote: ↑15/04/2022 13:07Ma ni to nije realno, imaju devet bodova više, i moraće opet proraditi, ne mogu zauvijek ovako loše igrati.Registarska oznaka wrote: ↑15/04/2022 13:03
Mislim da ce prije TZ da se bori za evropu nego bojac. Al ovo je posljednja godina "jakog" bojca, tako da vec sljedece godine je borba za opstanak.
Jedino da izgube i od Želje i od Sarajeva.
Ja bih najsretniji bio kad bi borca izbacili iz evrope, jer bi to znacilo da su oni pushiona sigurno naredne godine, a i u slucaju da izbore evropi mislim da su oni svoj vrhunac dostigli i njima ide pad.
- Ricken
- Posts: 6053
- Joined: 03/05/2011 23:00
- Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
- Contact:
#13944 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Možda je nevina
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#13945 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://integrity.uefa.org/?action=repo ... reeElementCaptainAmerica2021 wrote: ↑15/04/2022 11:38Kako i gdje?Slo Burner wrote: ↑15/04/2022 04:02 Ja se jos uvijek nadam da ce Uefa suspendovati Borac.
I dalje ih svako kolo prijavljujem![]()
-
Dead Man Walking
- Posts: 7151
- Joined: 28/05/2004 21:49
#13946 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Celicna lady sto bi reko leshko svojedobno. Nije ni cudo kad se on kleo u nju 
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#13948 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Inace prije toga sve cvjetalo od postenja..
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#13949 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ali nikad nije ni bilo kao zadnje dvije i po godine. Ovo je ipak nezapamceno
I u pravu je sto kaze da su bosnjacki predstavnici rak rana saveza i glavni problem.
I u pravu je sto kaze da su bosnjacki predstavnici rak rana saveza i glavni problem.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
