Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 26232
Joined: 15/01/2010 06:28

#13901 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

sime_cipol wrote: 09/04/2022 21:05 Pokazao bi Borac vise, ali tukli ih :D
:D Zrinjski izgledao na terenu ko Barsa protiv Reala.Na kraju cetvrti dudija i grbic nikako se dogovoriti koliko da produze,valja grbic kaze 12 minuta onaj greskom pritisnu dvije veli jebaji ga zajeba se
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13902 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Otisao si Husrefe, samo je suza ostala :lol: :lol:

DaBogda vise nikad nikog ne treniro.
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#13903 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Eto samo nek se zamijeni i pređe u Slobodu. Vanila bi se obradovala :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26232
Joined: 15/01/2010 06:28

#13904 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Jel ono Sa u nastavku gostuje u Mostaru i B.Luci(sa ove dvije pobjede :D )preskacu borac koji ide u Tuzlu eto ih u europi 100% pa u kupu mogu i pustiti Velezu.Zeljo ako pobijedi rudara eto ga gore cini mi se da mu dolazi borac eto i njih gore.Mogu li federalci izbaciti borca iz europe.Znaci ne pita se ni vico ni grbic nego sarajlijeAko Sa uzme kup mogu pogursti Zelju u europu,ono svoji su fino se slazu :)
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#13905 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Lijepo vidjeti kako naša djeca imaju priliku pokazati sta znaju. Varašanovic odličan, kakav gol. Kod Zelje mi se jučer svidio Subašić, mogao bi izrasti u novog Hadziahmetovica. Odličan jučer kao i dupli Armin Hodzic.
1Namcor
Posts: 292
Joined: 29/05/2020 17:52

#13906 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 1Namcor »

luckylaka wrote: 10/04/2022 14:04 Jel ono Sa u nastavku gostuje u Mostaru i B.Luci(sa ove dvije pobjede :D )preskacu borac koji ide u Tuzlu eto ih u europi 100% pa u kupu mogu i pustiti Velezu.Zeljo ako pobijedi rudara eto ga gore cini mi se da mu dolazi borac eto i njih gore.Mogu li federalci izbaciti borca iz europe.Znaci ne pita se ni vico ni grbic nego sarajlijeAko Sa uzme kup mogu pogursti Zelju u europu,ono svoji su fino se slazu :)
Mislim da vam nakon Rudara dolazi Zrinjski, pa idete Tuzli, pa dolazi Borac... Mi samo kontra :)
Rapsodija na Kosevu, idemo na rekord :-D :izet:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#13907 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Registarska oznaka wrote: 10/04/2022 13:24 Otisao si Husrefe, samo je suza ostala :lol: :lol:

DaBogda vise nikad nikog ne treniro.
Dabogda ti vise nijedan post ne napisao.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#13908 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Ceriri gola igraca ispod 21 godine.

Varesanovic nije nikad pozvan za reprezentaciju U21 a mozda i bolje. Ionako nasi igraci kad ih pozove griju klupu u reprezentaciji dozvotno rezervisanoj za trenere iz manjeg entiteta.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13909 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

6 pa opet 6 :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 26232
Joined: 15/01/2010 06:28

#13910 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

1Namcor wrote: 10/04/2022 14:22
luckylaka wrote: 10/04/2022 14:04 Jel ono Sa u nastavku gostuje u Mostaru i B.Luci(sa ove dvije pobjede :D )preskacu borac koji ide u Tuzlu eto ih u europi 100% pa u kupu mogu i pustiti Velezu.Zeljo ako pobijedi rudara eto ga gore cini mi se da mu dolazi borac eto i njih gore.Mogu li federalci izbaciti borca iz europe.Znaci ne pita se ni vico ni grbic nego sarajlijeAko Sa uzme kup mogu pogursti Zelju u europu,ono svoji su fino se slazu :)
Mislim da vam nakon Rudara dolazi Zrinjski, pa idete Tuzli, pa dolazi Borac... Mi samo kontra :)
Rapsodija na Kosevu, idemo na rekord :-D :izet:
Jebo rekord haj vi borca sloziteu B.Luci od zrinskog ne ocekujte nista oni su level vise za ovu ligu...daj boze bobu da uzmete.Ko da gledam protiv moji u Prijedoru sudi gigan ili grbo
1Namcor
Posts: 292
Joined: 29/05/2020 17:52

#13911 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 1Namcor »

luckylaka wrote: 10/04/2022 15:31
1Namcor wrote: 10/04/2022 14:22
Mislim da vam nakon Rudara dolazi Zrinjski, pa idete Tuzli, pa dolazi Borac... Mi samo kontra :)
Rapsodija na Kosevu, idemo na rekord :-D :izet:
Jebo rekord haj vi borca sloziteu B.Luci od zrinskog ne ocekujte nista oni su level vise za ovu ligu...daj boze bobu da uzmete.Ko da gledam protiv moji u Prijedoru sudi gigan ili grbo
Kad ih lider nije uzeo (koji stvarno igra odlicno, i cija igra ima i glavu i rep), bod bi bio ko Trebevic. Pa bolan, derbi 3. I 1. ekipe i sudija domacinu svira 3 (tri) faula :lol: :lol:
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#13912 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

ultima_palabra wrote: 04/04/2022 17:04 Mi smo u skladu sa ocekivanjima ili cak iznad kad se zna kakva nam je ekipa, strucni stab, uprava i finansijska situacija.

S druge strane, Sarajevo bi trebalo biti bar suvereno na drugom mjestu ili da se tacka sa Zrinjskim za titulu.
Obzirom na višemilionske donacije u vidu obeštećenja od Džekinih transfera, Željezničar bi trebao da je danas bosanski Dinamo a ne da u 2022. godini trener im izjavljuje da igrači igraju bez plata kako bi klub dobio licencu...
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13913 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

:lol: :lol:
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#13914 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Dugo neko nije ovako loše odigrao protiv nas i to na domaćem terenu kao što je Sloboda.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70308
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#13915 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

last mohicans wrote: 10/04/2022 13:40 Eto samo nek se zamijeni i pređe u Slobodu. Vanila bi se obradovala :D
Nama nek ne dolazi, mi smo propali i bez njega :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70308
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#13916 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Bazinga1234 wrote: 10/04/2022 18:56 Dugo neko nije ovako loše odigrao protiv nas i to na domaćem terenu kao što je Sloboda.
Fol Zizovica bojkotovali igraci, pa daj nekog naseg. Sad ce i ovog lika bezveze potrositi, a radio fin posao s mladjim ekipama.
A da ti nesto kazem, ne da nisam otisla na utakmicu, nego je nisan htjela gledat ni na tv, nemam vise zivaca za njih.
Fino gledam MC i Liverpool bez srkleta

Cestitke na pobjedi
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13917 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Jel makar sumir bio? Ili je u stabu povazdan? :D
last mohicans
Posts: 18273
Joined: 09/08/2012 23:19

#13918 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

plain vanilla wrote: 10/04/2022 19:01
last mohicans wrote: 10/04/2022 13:40 Eto samo nek se zamijeni i pređe u Slobodu. Vanila bi se obradovala :D
Nama nek ne dolazi, mi smo propali i bez njega :mrgreen:
Haha,sto,puno suje?
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#13919 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Ligu skrstiti na 10. Ovo ne mozes ispasti i da hoces..
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#13920 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13921 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Raigor Stonehoof wrote: 10/04/2022 14:46
Registarska oznaka wrote: 10/04/2022 13:24 Otisao si Husrefe, samo je suza ostala :lol: :lol:

DaBogda vise nikad nikog ne treniro.
Dabogda ti vise nijedan post ne napisao.
Mozes ga sad kuci povesti :lol:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#13922 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Pa samo od FKS je uzeo za onaj raskid para da ne mora raditi 5 godina..
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#13923 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Truba »

jel ovo s posušjem namještaljka?
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13924 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Amar Osim, Vinko Marinović i Mladen Žižović kandidati za klupu FK Tuzla City
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#13925 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Jedino Ziza?! Eto, ne znam.... :mrgreen:
Post Reply