Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- luckylaka
- Posts: 26232
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13901 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#13902 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Otisao si Husrefe, samo je suza ostala

DaBogda vise nikad nikog ne treniro.
DaBogda vise nikad nikog ne treniro.
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#13903 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Eto samo nek se zamijeni i pređe u Slobodu. Vanila bi se obradovala 
- luckylaka
- Posts: 26232
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13904 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jel ono Sa u nastavku gostuje u Mostaru i B.Luci(sa ove dvije pobjede
)preskacu borac koji ide u Tuzlu eto ih u europi 100% pa u kupu mogu i pustiti Velezu.Zeljo ako pobijedi rudara eto ga gore cini mi se da mu dolazi borac eto i njih gore.Mogu li federalci izbaciti borca iz europe.Znaci ne pita se ni vico ni grbic nego sarajlijeAko Sa uzme kup mogu pogursti Zelju u europu,ono svoji su fino se slazu 
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#13905 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Lijepo vidjeti kako naša djeca imaju priliku pokazati sta znaju. Varašanovic odličan, kakav gol. Kod Zelje mi se jučer svidio Subašić, mogao bi izrasti u novog Hadziahmetovica. Odličan jučer kao i dupli Armin Hodzic.
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
#13906 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mislim da vam nakon Rudara dolazi Zrinjski, pa idete Tuzli, pa dolazi Borac... Mi samo kontraluckylaka wrote: ↑10/04/2022 14:04 Jel ono Sa u nastavku gostuje u Mostaru i B.Luci(sa ove dvije pobjede)preskacu borac koji ide u Tuzlu eto ih u europi 100% pa u kupu mogu i pustiti Velezu.Zeljo ako pobijedi rudara eto ga gore cini mi se da mu dolazi borac eto i njih gore.Mogu li federalci izbaciti borca iz europe.Znaci ne pita se ni vico ni grbic nego sarajlijeAko Sa uzme kup mogu pogursti Zelju u europu,ono svoji su fino se slazu
![]()
Rapsodija na Kosevu, idemo na rekord
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#13907 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dabogda ti vise nijedan post ne napisao.Registarska oznaka wrote: ↑10/04/2022 13:24 Otisao si Husrefe, samo je suza ostala![]()
DaBogda vise nikad nikog ne treniro.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#13908 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ceriri gola igraca ispod 21 godine.
Varesanovic nije nikad pozvan za reprezentaciju U21 a mozda i bolje. Ionako nasi igraci kad ih pozove griju klupu u reprezentaciji dozvotno rezervisanoj za trenere iz manjeg entiteta.
Varesanovic nije nikad pozvan za reprezentaciju U21 a mozda i bolje. Ionako nasi igraci kad ih pozove griju klupu u reprezentaciji dozvotno rezervisanoj za trenere iz manjeg entiteta.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13909 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
6 pa opet 6 
- luckylaka
- Posts: 26232
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13910 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jebo rekord haj vi borca sloziteu B.Luci od zrinskog ne ocekujte nista oni su level vise za ovu ligu...daj boze bobu da uzmete.Ko da gledam protiv moji u Prijedoru sudi gigan ili grbo1Namcor wrote: ↑10/04/2022 14:22Mislim da vam nakon Rudara dolazi Zrinjski, pa idete Tuzli, pa dolazi Borac... Mi samo kontraluckylaka wrote: ↑10/04/2022 14:04 Jel ono Sa u nastavku gostuje u Mostaru i B.Luci(sa ove dvije pobjede)preskacu borac koji ide u Tuzlu eto ih u europi 100% pa u kupu mogu i pustiti Velezu.Zeljo ako pobijedi rudara eto ga gore cini mi se da mu dolazi borac eto i njih gore.Mogu li federalci izbaciti borca iz europe.Znaci ne pita se ni vico ni grbic nego sarajlijeAko Sa uzme kup mogu pogursti Zelju u europu,ono svoji su fino se slazu
![]()
![]()
Rapsodija na Kosevu, idemo na rekord![]()
![]()
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
#13911 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kad ih lider nije uzeo (koji stvarno igra odlicno, i cija igra ima i glavu i rep), bod bi bio ko Trebevic. Pa bolan, derbi 3. I 1. ekipe i sudija domacinu svira 3 (tri) faula
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#13912 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Obzirom na višemilionske donacije u vidu obeštećenja od Džekinih transfera, Željezničar bi trebao da je danas bosanski Dinamo a ne da u 2022. godini trener im izjavljuje da igrači igraju bez plata kako bi klub dobio licencu...ultima_palabra wrote: ↑04/04/2022 17:04 Mi smo u skladu sa ocekivanjima ili cak iznad kad se zna kakva nam je ekipa, strucni stab, uprava i finansijska situacija.
S druge strane, Sarajevo bi trebalo biti bar suvereno na drugom mjestu ili da se tacka sa Zrinjskim za titulu.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#13914 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dugo neko nije ovako loše odigrao protiv nas i to na domaćem terenu kao što je Sloboda.
- plain vanilla
- Posts: 70308
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#13915 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nama nek ne dolazi, mi smo propali i bez njegalast mohicans wrote: ↑10/04/2022 13:40 Eto samo nek se zamijeni i pređe u Slobodu. Vanila bi se obradovala![]()
- plain vanilla
- Posts: 70308
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#13916 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Fol Zizovica bojkotovali igraci, pa daj nekog naseg. Sad ce i ovog lika bezveze potrositi, a radio fin posao s mladjim ekipama.Bazinga1234 wrote: ↑10/04/2022 18:56 Dugo neko nije ovako loše odigrao protiv nas i to na domaćem terenu kao što je Sloboda.
A da ti nesto kazem, ne da nisam otisla na utakmicu, nego je nisan htjela gledat ni na tv, nemam vise zivaca za njih.
Fino gledam MC i Liverpool bez srkleta
Cestitke na pobjedi
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#13917 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jel makar sumir bio? Ili je u stabu povazdan? 
-
last mohicans
- Posts: 18273
- Joined: 09/08/2012 23:19
#13918 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Haha,sto,puno suje?plain vanilla wrote: ↑10/04/2022 19:01Nama nek ne dolazi, mi smo propali i bez njegalast mohicans wrote: ↑10/04/2022 13:40 Eto samo nek se zamijeni i pređe u Slobodu. Vanila bi se obradovala![]()
![]()
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#13919 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ligu skrstiti na 10. Ovo ne mozes ispasti i da hoces..
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#13921 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mozes ga sad kuci povestiRaigor Stonehoof wrote: ↑10/04/2022 14:46Dabogda ti vise nijedan post ne napisao.Registarska oznaka wrote: ↑10/04/2022 13:24 Otisao si Husrefe, samo je suza ostala![]()
DaBogda vise nikad nikog ne treniro.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#13922 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa samo od FKS je uzeo za onaj raskid para da ne mora raditi 5 godina..
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#13923 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
jel ovo s posušjem namještaljka?
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13924 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Amar Osim, Vinko Marinović i Mladen Žižović kandidati za klupu FK Tuzla City
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#13925 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jedino Ziza?! Eto, ne znam.... 
