Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#13926 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 11/04/2022 23:16 Amar Osim, Vinko Marinović i Mladen Žižović kandidati za klupu FK Tuzla City
daj Osima da ih dokusuri :mrgreen:
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#13927 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Logovan wrote: 11/04/2022 23:16 Amar Osim, Vinko Marinović i Mladen Žižović kandidati za klupu FK Tuzla City
Ako ih Osim preuzme mogao bi Sisoje nakon godinu opet sjesti za volan u AmerikU da zaradi koji dolar. :D Amaru ne treba puno da isprazni racune....
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#13928 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Van Halen »

Zrelo za ligu 10 !
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#13929 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Znaci ,,raspali"Zeljo i gigant Sarajevo mogli bi za vikend biti izjednaceni po broju bodova premda bih volio da Sa bubne Zrinju zbog borca,naravno ako CITY uzme borca
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#13930 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

To bi znacilo da smo dobili u gostima, a to je nemoguce.
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#13931 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

ultima_palabra wrote: 15/04/2022 03:10 To bi znacilo da smo dobili u gostima, a to je nemoguce.
Ti ko i @charuga uvijek pesimista :D .Ja sam govorio prije 10 kola da ce Zeljo dici u situaciju da se bori za europu sto znaci da i Prijedoru moraju poginuti za 3 boda.Ne znam samo ko sudi
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#13932 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

Ja se jos uvijek nadam da ce Uefa suspendovati Borac.
I dalje ih svako kolo prijavljujem :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24700
Joined: 26/08/2007 17:10

#13933 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

luckylaka wrote: 15/04/2022 03:17
ultima_palabra wrote: 15/04/2022 03:10 To bi znacilo da smo dobili u gostima, a to je nemoguce.
Ti ko i @charuga uvijek pesimista :D .Ja sam govorio prije 10 kola da ce Zeljo dici u situaciju da se bori za europu sto znaci da i Prijedoru moraju poginuti za 3 boda.Ne znam samo ko sudi
Ja nisam pesimista, samo realista ... 8-)

Kakva crna borba za Evropu nemoj me zajebavati ... :mrgreen:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#13934 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

kuja ce dobit sto je zasluzila, nista vise, nista manje
User avatar
Didier
Posts: 3787
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#13935 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Šta je tačno Sabrina pogrešno radila pa ste toliko kivni na nju?

Koliko vidim, ispunjvala je ono što će i svaki direktor, a to su zamisli vlasnika, i to je dobro radila.
CaptainAmerica2021
Posts: 48
Joined: 20/12/2021 14:36

#13936 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by CaptainAmerica2021 »

Slo Burner wrote: 15/04/2022 04:02 Ja se jos uvijek nadam da ce Uefa suspendovati Borac.
I dalje ih svako kolo prijavljujem :D
Kako i gdje?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#13937 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Didier wrote: 15/04/2022 11:36 Šta je tačno Sabrina pogrešno radila pa ste toliko kivni na nju?

Koliko vidim, ispunjvala je ono što će i svaki direktor, a to su zamisli vlasnika, i to je dobro radila.
A vlasnik je zamislio da ona sebi trpa u dzepove? Vlasnik koji je od pocetka pricao o samoodrzivom klubu, je zamislio da cim se investitor povuce mi budemo na rubu gasenja? Nije ona nista bolja od vaseg Nurke, nesposobno i uhljebljeno.

Odnos prema najvecoj trenerskoj legendi kluba necu ni spominjati, samo zbog toga je zasluzila nogu.
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#13938 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Charuga wrote: 15/04/2022 11:05
luckylaka wrote: 15/04/2022 03:17

Ti ko i @charuga uvijek pesimista :D .Ja sam govorio prije 10 kola da ce Zeljo dici u situaciju da se bori za europu sto znaci da i Prijedoru moraju poginuti za 3 boda.Ne znam samo ko sudi
Ja nisam pesimista, samo realista ... 8-)

Kakva crna borba za Evropu nemoj me zajebavati ... :mrgreen:
Samo kazem da se doslo iz situacije za opstanak za neke sanse za europu.Znace se vise poslije Prijedor
User avatar
Didier
Posts: 3787
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#13939 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

luckylaka wrote: 15/04/2022 12:26
Charuga wrote: 15/04/2022 11:05

Ja nisam pesimista, samo realista ... 8-)

Kakva crna borba za Evropu nemoj me zajebavati ... :mrgreen:
Samo kazem da se doslo iz situacije za opstanak za neke sanse za europu.Znace se vise poslije Prijedor
Da bismo otišli u Evropu, Sarajevo mora osvojiti Kup i biti treće na tabeli, a mi četvrti, što znači da bi Borac bio peti. Ne misliš li da je to ipak nerealno?
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13940 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Raigor Stonehoof wrote: 15/04/2022 12:06
Didier wrote: 15/04/2022 11:36 Šta je tačno Sabrina pogrešno radila pa ste toliko kivni na nju?

Koliko vidim, ispunjvala je ono što će i svaki direktor, a to su zamisli vlasnika, i to je dobro radila.


Odnos prema najvecoj trenerskoj legendi kluba necu ni spominjati, samo zbog toga je zasluzila nogu.
Samo zbog ovoga je zasluzila 10k u svom djepu, minimum :bih:

Otjerala je ublehu i kancer kluba i laznog navijaca. Hvala joj na tome.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13941 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Didier wrote: 15/04/2022 12:43
luckylaka wrote: 15/04/2022 12:26

Samo kazem da se doslo iz situacije za opstanak za neke sanse za europu.Znace se vise poslije Prijedor
Da bismo otišli u Evropu, Sarajevo mora osvojiti Kup i biti treće na tabeli, a mi četvrti, što znači da bi Borac bio peti. Ne misliš li da je to ipak nerealno?
Mislim da ce prije TZ da se bori za evropu nego bojac. Al ovo je posljednja godina "jakog" bojca, tako da vec sljedece godine je borba za opstanak.
User avatar
Didier
Posts: 3787
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Главни град

#13942 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Didier »

Registarska oznaka wrote: 15/04/2022 13:03
Didier wrote: 15/04/2022 12:43

Da bismo otišli u Evropu, Sarajevo mora osvojiti Kup i biti treće na tabeli, a mi četvrti, što znači da bi Borac bio peti. Ne misliš li da je to ipak nerealno?
Mislim da ce prije TZ da se bori za evropu nego bojac. Al ovo je posljednja godina "jakog" bojca, tako da vec sljedece godine je borba za opstanak.
Ma ni to nije realno, imaju devet bodova više, i moraće opet proraditi, ne mogu zauvijek ovako loše igrati.

Jedino da izgube i od Želje i od Sarajeva.
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13943 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Didier wrote: 15/04/2022 13:07
Registarska oznaka wrote: 15/04/2022 13:03

Mislim da ce prije TZ da se bori za evropu nego bojac. Al ovo je posljednja godina "jakog" bojca, tako da vec sljedece godine je borba za opstanak.
Ma ni to nije realno, imaju devet bodova više, i moraće opet proraditi, ne mogu zauvijek ovako loše igrati.

Jedino da izgube i od Želje i od Sarajeva.
Kako igraju u zadnje vrijeme, nije nemoguce. Pa jbte bolje Rubar prodje protiv zrinjskog i veleza u Mostaru nego sto su oni prosli :D

Ja bih najsretniji bio kad bi borca izbacili iz evrope, jer bi to znacilo da su oni pushiona sigurno naredne godine, a i u slucaju da izbore evropi mislim da su oni svoj vrhunac dostigli i njima ide pad.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#13944 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Raigor Stonehoof wrote: 15/04/2022 11:28 kuja ce dobit sto je zasluzila, nista vise, nista manje
Možda je nevina :D :D
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#13945 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Slo Burner »

CaptainAmerica2021 wrote: 15/04/2022 11:38
Slo Burner wrote: 15/04/2022 04:02 Ja se jos uvijek nadam da ce Uefa suspendovati Borac.
I dalje ih svako kolo prijavljujem :D
Kako i gdje?
https://integrity.uefa.org/?action=repo ... reeElement
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#13946 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

Celicna lady sto bi reko leshko svojedobno. Nije ni cudo kad se on kleo u nju :lol:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#13948 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

:lol:
Inace prije toga sve cvjetalo od postenja..
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#13949 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Ali nikad nije ni bilo kao zadnje dvije i po godine. Ovo je ipak nezapamceno

I u pravu je sto kaze da su bosnjacki predstavnici rak rana saveza i glavni problem.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#13950 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Didier wrote: 15/04/2022 12:43
luckylaka wrote: 15/04/2022 12:26

Samo kazem da se doslo iz situacije za opstanak za neke sanse za europu.Znace se vise poslije Prijedor
Da bismo otišli u Evropu, Sarajevo mora osvojiti Kup i biti treće na tabeli, a mi četvrti, što znači da bi Borac bio peti. Ne misliš li da je to ipak nerealno?
I kad bi se to nekim cudom desilo, ne bi nam dali licencu :D
Post Reply