jesam I nisam , samo radim vani nekoliko sedmica (I odmorim se) I vratim se kuci nekoliko sedmica (I umorim se)....KraljicaIzJajca wrote: ↑10/04/2022 10:06Ali, ti više nisi u BiH!mali_balon wrote: ↑09/04/2022 11:13
Nov covek
ma malo lozim narod sto se I ti fatas
folizofija cijele price je stara narodna "sit gladnom ne vjeruje"......bio sam sit pa gladan pa evo opet sit hvala Bogu, do kad ne zna se
I iskusio sam na svojoj kozi ovu temu, ali kao vecina tema na forumu ovo je samo jedna tema I to na forumu gdje svako pise sta hoce....a kad se sjedne na kafu kod nekih je totalno drugacija prica....zato "padobrance" na ovoj temi treba zaobilaziti
evo ti ovaj vlado prvi doso kao sta seres kuko si ovdje I sad seres.....kontas sta hocu da kazem.....neko kaze ti si plako po temi o nezapolsenima sad nemas empatije itd itd.....
ljudi veoma.brzo osudjuju kada su drugi u pitanju a ne pogledaju sebe....bezgresni....site dude
odosmo od teme
kakve veze ima sto nisam.u BIH mozda sutra dobijem ovdje otkaz pa opet na biro.....
