nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
nivla
Posts: 6570
Joined: 12/01/2008 23:44

#22151 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by nivla »

na autobuskoj stanici prema ilidzi kod remize, biciklisticka staza je tako iscrtana da i mozes samo po njoj proci dalje ako si pjesak ili sici na autobusko stajaliste pa ispod
evo na cengic vili na dionici novonapravljene biciklisticke staze koja jos nije proglasena takvom, kad se svi parkiraju pred zeku, i slicne do slona mozes hodati samo biciklistickom stazom, al jebo prostorno planiranje
biciklisti bi trebali polagati i testove iz poznavanja saobracajnih propisa pa bi vidjeli da i nisu upravu i da ne mogu raditi sve sto rade
pigale
Posts: 159
Joined: 28/02/2022 04:39

#22152 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by pigale »

i pjesaci i biciklisti su iz istog okruzenja tako da je suvisno govoriti jel ovi smiju tamo ili ne zasto su ovi na biciklistickoj a ovi na pjesackoj zoni i sl
taj isti pjesak koji hoda po biciklistickoj sutra vozi po pjesackoj zoni i obratno a da ne ukljucujemo jos i vozace motornih vozila u pricu

rijetki su koji postuju ta pravila i u biti oni jedino postuju bez obzira koji vrstu prevoza promjene
pigale
Posts: 159
Joined: 28/02/2022 04:39

#22153 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by pigale »

nivla wrote: 15/03/2022 09:33 na autobuskoj stanici prema ilidzi kod remize, biciklisticka staza je tako iscrtana da i mozes samo po njoj proci dalje ako si pjesak ili sici na autobusko stajaliste pa ispod
evo na cengic vili na dionici novonapravljene biciklisticke staze koja jos nije proglasena takvom, kad se svi parkiraju pred zeku, i slicne do slona mozes hodati samo biciklistickom stazom, al jebo prostorno planiranje
biciklisti bi trebali polagati i testove iz poznavanja saobracajnih propisa pa bi vidjeli da i nisu upravu i da ne mogu raditi sve sto rade
je li iko od pjesaka zvao policiju sto se tice dzemala bijedica od slona do vjetrenjace?
vjerujem da je to uradilo mozda 5 ljudi u godini dana zato jer dosta tih pjesaka su i vozaci pa im ne smeta i sl

sve je stvar kulture
kakaljin
Posts: 13497
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#22154 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by kakaljin »

ljubijankic wrote: 15/03/2022 09:22
liaar wrote: 15/03/2022 09:17

ne pravi se pametan nazor, nije tvoj fazon. Ovaj momak je sve osim bicikliste. :)
Sta god da je biciklistickom stazom ne smiju hodati pjesaci. Kada izadjes napolje pogledaj koliko ljudi to postuje. Garantujem ti da ces u nekim naseljima vidjeti da vise ljudi hoda po biciklistickoj stazi nego po trotoaru.
Ferhadijom se ne vozi biciklo u punoj brzini i prepadaju pjesaci sa pistaljkom, kao sto on mjesecima radi tako da moras malo pogledati siru sliku od ove koju gledas.

Slazem se da pravila postoje i da trebaju da se postuju.

Ali on je zreo biti davno za degeneka i samo je sad naletio na neke koji su bili spremni da ga izdegenece. Iako ne podrzavam fizicku silu
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22155 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

ja se naježio........

Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#22156 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Naslovnica »

black_adrian wrote: 21/03/2022 14:53 ja se naježio........

Fascinantno mi je kako svi ovi debili imaju isti muzički (ne)ukus.
:lol:
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#22157 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by nepass1 »

drug_profi wrote: 10/03/2022 23:01
Logovan wrote: 10/03/2022 19:56 Mora se pokazati ko je mocan, ko je jak u voznji, valja navuci zene.
Ja sam žene navlačio pričama o zvijezdama. Pokažeš joj tačku na nebu i složiš šatru.
Nu zvijezda, nu mjeseca, dosta je romantike skidaj gace?
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#22158 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drug_profi »

nepass1 wrote: 21/03/2022 14:56
drug_profi wrote: 10/03/2022 23:01

Ja sam žene navlačio pričama o zvijezdama. Pokažeš joj tačku na nebu i složiš šatru.
Nu zvijezda, nu mjeseca, dosta je romantike skidaj gace?
Ma loma naučiš imena i udaljenosti, pa pričaš o imenima, pa ono moraš se loma naslonit da joj pokzes gdje da gleda, pa onda zvijezde u očima i takoto..
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#22159 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by avijon »

black_adrian wrote: 21/03/2022 14:53 ja se naježio........

Vjerojatno vidi preko bankine ispred kamiona nije skroz naslijepo ali opet nije opravdanje :lol:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#22160 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

avijon wrote: 21/03/2022 15:47
black_adrian wrote: 21/03/2022 14:53 ja se naježio........

Vjerojatno vidi preko bankine ispred kamiona nije skroz naslijepo ali opet nije opravdanje :lol:
Jel' ovo prema olovu
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22161 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

daj vise naucite sta je bankina, a sta branik...
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22162 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

mene bankina podsjeca na neku ogradu ispred banke, valjda nisam fuliJo
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#22163 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Evolution_IV »

cuj muzike jebo sve svoje :run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22164 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

black_adrian wrote: 21/03/2022 17:18 mene bankina podsjeca na neku ogradu ispred banke, valjda nisam fuliJo
https://velikirecnik.com/2015/11/19/bankina/
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22165 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

e yebiga... po pravi cuse
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22166 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

black_adrian wrote: 21/03/2022 17:39 e yebiga... po pravi cuse
ćitaj ma lo guglaj ako neynas poyyy :D
User avatar
hopi
Posts: 7258
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#22167 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by hopi »

zamijeni si više y i z na tastaturi,
stavi croatia baznia serbia keyboard
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22168 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

ih kadbi ja ynao kako se to yamijeni :( jasam seljak poyyy
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22169 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#22170 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zigson »

Kakav debil...

Vidio sam da je veko objavio na isntagramu cini mi se ide 260 kroz tunel na autoputu :run:
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#22171 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by soha96 »

Al cuj #dinamicnavoznja :lol: :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#22172 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Laplace »

black_adrian wrote: 22/03/2022 15:56
Zadivljujuća sposobnost! Ovako isto bi vozila cigla koju staviš na papučicu gasa.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#22173 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Leon16v »

black_adrian wrote: 22/03/2022 15:56
Moraš i ti ovako probati sa novim montizerima i snimi nam za forum :D
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#22174 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Logovan »

Laplace wrote: 23/03/2022 09:02 Zadivljujuća sposobnost! Ovako isto bi vozila cigla koju staviš na papučicu gasa.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Što se ismijah, bravo za post :D
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22175 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

Laplace wrote: 23/03/2022 09:02
Zadivljujuća sposobnost! Ovako isto bi vozila cigla koju staviš na papučicu gasa.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Leon16v wrote: 23/03/2022 09:07 Moraš i ti ovako probati sa novim montizerima i snimi nam za forum :D
Moje je Medeno, ne naselja :mrgreen:
Post Reply