nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#22126 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovo izgleda onaj bengele sto je krsio radnje i auta po konjicu nedavno
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#22128 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
evo jedan pacijent...
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#22129 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ne kontam, hajd što je debil da to radi, ali kakva mu je motivacija da ovo postavlja na net? Da dokaže svima da je debil?
-
DonieBrasco
- Posts: 20079
- Joined: 31/08/2016 16:09
#22130 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Strahota koliko ubica za volanm po ovim makadamima, i to imenom i prezimenom video objave, registracije se vide, puno posla za policiju.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22131 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
cega se pametan stidi,budala se s tim dici...Raigor Stonehoof wrote: ↑10/03/2022 16:35
Ne kontam, hajd što je debil da to radi, ali kakva mu je motivacija da ovo postavlja na net? Da dokaže svima da je debil?
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#22132 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Mora se pokazati ko je mocan, ko je jak u voznji, valja navuci zene.
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#22133 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
a kako bih ga navuko na prvom stajanju da sam na mjestu ovog iz pežoVa
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#22134 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Mozda cipovao skodilaka pa mu se moze, 96kW up to 1xxkWRaigor Stonehoof wrote: ↑10/03/2022 16:35Ne kontam, hajd što je debil da to radi, ali kakva mu je motivacija da ovo postavlja na net? Da dokaže svima da je debil?
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#22136 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Majke mi, ja se krenuo smijati prvo pa stadoh. Sta reci na ovo, majko draga.Naslovnica wrote: ↑01/02/2022 13:26 Umro 81-godišnjak na kojeg je u Labinu naletio 98-godišnji vozač![]()
https://www.index.hr/vijesti/clanak/umr ... i_ostalo_d
UMRO je 81-godišnjak koji je stradao u prometnoj nesreći u petak u Labinu, kada je na njega na pješačkom prijelazu naletio osobni automobil kojim je upravljao 98-godišnjak s područja Labina, izvijestila je u utorak istarska policija.
Nesreća se dogodila kada se 98-godišnjak, koji je upravljao osobnim automobilom Hyundaijem pulskih oznaka Ulicom Zelenice, ispred stadiona NK Rudar, nije zaustavio na pješačkom prijelazu te je udario 81-godišnjaka koji je prelazio kolnik. Ozlijeđeni pješak prevezen je u pulsku bolnicu, gdje je zbog teških ozljeda zadržan na liječenju i gdje je jutros preminuo.
Protiv vozača mjerodavnome državnom odvjetništvu podnijet će se kaznena prijava zbog izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu. Prema informaciji istarske policije, 98-godišnji vozač ima valjanu vozačku dozvolu.
Kako bi se povećala sigurnost pješaka, kao jedne od najugroženijih skupina sudionika u cestovnom prometu, istarska policija apelira na sve sudionike u prometu da poštuju prometne propise i sigurnosna pravila.
Ove je godine tijekom siječnja na istarskim prometnicama stradalo ukupno devet pješaka. Dva pješaka su poginula, jedan je teže ozlijeđen, a šest pješaka je zadobilo lakše ozljede.
Budući da je prošle godine tijekom siječnja u prometnim nesrećama samo jedan pješak lakše ozlijeđen, policijski službenici će u narednom razdoblju provoditi pojačane aktivnosti kako bi se smanjilo stradavanje pješaka u prometu.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#22138 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
To već ne znam, njega pitaj.
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#22140 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Pa samo otvorite komentare ovakvih videa i sve će vam biti jasno. I što je to uradio, i što se hvali.Raigor Stonehoof wrote: ↑10/03/2022 16:35Ne kontam, hajd što je debil da to radi, ali kakva mu je motivacija da ovo postavlja na net? Da dokaže svima da je debil?
Jedno 90% raje u komentarima ovakvih videa, makazica i nepropisne vožnje hvali vozača, slavi njegove manevre i potiče na iste.
- Optimist
- Posts: 15521
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22141 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ne sjecam se na kojoj je temi bilo price o ovom biciklisti, ali evo konacno je dobio degenek.
https://sarajevskasehara.com/2022/03/gr ... o-gradane/
https://sarajevskasehara.com/2022/03/gr ... o-gradane/
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#22142 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ima na pf crna hronikaOptimist wrote: ↑15/03/2022 07:53 Ne sjecam se na kojoj je temi bilo price o ovom biciklisti, ali evo konacno je dobio degenek.
https://sarajevskasehara.com/2022/03/gr ... o-gradane/
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#22143 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
e neka vala, svaka im čast...
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#22145 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nije ovaj psihicki dobar.. Sjecam ga se sa autobuske.. Cekao autobuse povazdan i nosio putne naloge od sofera otpravniku na ovjeravanje.. Pomagao putnicima oko prtljage.. Furao se da je centrotransov radnik.. Uglavnom nije dobar u glavu..Optimist wrote: ↑15/03/2022 07:53 Ne sjecam se na kojoj je temi bilo price o ovom biciklisti, ali evo konacno je dobio degenek.
https://sarajevskasehara.com/2022/03/gr ... o-gradane/
- Optimist
- Posts: 15521
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22146 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
I zato ga treba pustiti da radi sta hoce?
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#22147 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
S obzirom da sarajlije jos nisu naucile sta je biciklisticka staza i da FGR hoda po "obojem trotoaru" jer vjerovatno konta da je to fensi postupak ovog momka svakako razumijem.
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#22148 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ne pravi se pametan nazor, nije tvoj fazon. Ovaj momak je sve osim bicikliste.ljubijankic wrote: ↑15/03/2022 09:16 S obzirom da sarajlije jos nisu naucile sta je biciklisticka staza i da FGR hoda po "obojem trotoaru" jer vjerovatno konta da je to fensi postupak ovog momka svakako razumijem.
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#22149 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sta god da je biciklistickom stazom ne smiju hodati pjesaci. Kada izadjes napolje pogledaj koliko ljudi to postuje. Garantujem ti da ces u nekim naseljima vidjeti da vise ljudi hoda po biciklistickoj stazi nego po trotoaru.liaar wrote: ↑15/03/2022 09:17ne pravi se pametan nazor, nije tvoj fazon. Ovaj momak je sve osim bicikliste.ljubijankic wrote: ↑15/03/2022 09:16 S obzirom da sarajlije jos nisu naucile sta je biciklisticka staza i da FGR hoda po "obojem trotoaru" jer vjerovatno konta da je to fensi postupak ovog momka svakako razumijem.![]()
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22150 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A smiju li biciklisti voziti po pjesackim stazama? Vidis li koliko njih ima?
Posebna je glupost sto su biciklisticke staze napravljene bez fizicke barijere uz šetnice. Djete ili pas lako odluta. Treba da se štrecam kao da kraj autoputa hodam, da nas neki bolid ne raznese.
Posebna je glupost sto su biciklisticke staze napravljene bez fizicke barijere uz šetnice. Djete ili pas lako odluta. Treba da se štrecam kao da kraj autoputa hodam, da nas neki bolid ne raznese.
