nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#22126 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »





Ovo izgleda onaj bengele sto je krsio radnje i auta po konjicu nedavno
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22128 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

evo jedan pacijent...

User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#22129 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Raigor Stonehoof »

black_adrian wrote: 08/03/2022 20:55 evo jedan pacijent...

Ne kontam, hajd što je debil da to radi, ali kakva mu je motivacija da ovo postavlja na net? Da dokaže svima da je debil?
DonieBrasco
Posts: 20080
Joined: 31/08/2016 16:09

#22130 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by DonieBrasco »

Strahota koliko ubica za volanm po ovim makadamima, i to imenom i prezimenom video objave, registracije se vide, puno posla za policiju.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22131 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

Raigor Stonehoof wrote: 10/03/2022 16:35
Ne kontam, hajd što je debil da to radi, ali kakva mu je motivacija da ovo postavlja na net? Da dokaže svima da je debil?
cega se pametan stidi,budala se s tim dici...
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#22132 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Logovan »

Mora se pokazati ko je mocan, ko je jak u voznji, valja navuci zene.
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22133 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

a kako bih ga navuko na prvom stajanju da sam na mjestu ovog iz pežoVa
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#22134 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

Raigor Stonehoof wrote: 10/03/2022 16:35
black_adrian wrote: 08/03/2022 20:55 evo jedan pacijent...

Ne kontam, hajd što je debil da to radi, ali kakva mu je motivacija da ovo postavlja na net? Da dokaže svima da je debil?
Mozda cipovao skodilaka pa mu se moze, 96kW up to 1xxkW :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#22135 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Raigor Stonehoof »

Logovan wrote: 10/03/2022 19:56 Mora se pokazati ko je mocan, ko je jak u voznji, valja navuci zene.
Sto je mocan, sto je umal poginuo? Ne kontam i dalje :)
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#22136 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Piaty »

Naslovnica wrote: 01/02/2022 13:26 Umro 81-godišnjak na kojeg je u Labinu naletio 98-godišnji vozač :gunjastajl:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/umr ... i_ostalo_d


UMRO je 81-godišnjak koji je stradao u prometnoj nesreći u petak u Labinu, kada je na njega na pješačkom prijelazu naletio osobni automobil kojim je upravljao 98-godišnjak s područja Labina, izvijestila je u utorak istarska policija.
Nesreća se dogodila kada se 98-godišnjak, koji je upravljao osobnim automobilom Hyundaijem pulskih oznaka Ulicom Zelenice, ispred stadiona NK Rudar, nije zaustavio na pješačkom prijelazu te je udario 81-godišnjaka koji je prelazio kolnik. Ozlijeđeni pješak prevezen je u pulsku bolnicu, gdje je zbog teških ozljeda zadržan na liječenju i gdje je jutros preminuo.
Protiv vozača mjerodavnome državnom odvjetništvu podnijet će se kaznena prijava zbog izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu. Prema informaciji istarske policije, 98-godišnji vozač ima valjanu vozačku dozvolu.
Kako bi se povećala sigurnost pješaka, kao jedne od najugroženijih skupina sudionika u cestovnom prometu, istarska policija apelira na sve sudionike u prometu da poštuju prometne propise i sigurnosna pravila.
Ove je godine tijekom siječnja na istarskim prometnicama stradalo ukupno devet pješaka. Dva pješaka su poginula, jedan je teže ozlijeđen, a šest pješaka je zadobilo lakše ozljede.
Budući da je prošle godine tijekom siječnja u prometnim nesrećama samo jedan pješak lakše ozlijeđen, policijski službenici će u narednom razdoblju provoditi pojačane aktivnosti kako bi se smanjilo stradavanje pješaka u prometu.
Majke mi, ja se krenuo smijati prvo pa stadoh. Sta reci na ovo, majko draga.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#22137 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Piaty »

Bobi wrote: 02/02/2022 09:10
Ti sineee: nisi lijep ali si zato glup. Ove u Hag treba
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#22138 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Logovan »

Raigor Stonehoof wrote: 10/03/2022 20:55 Sto je mocan, sto je umal poginuo? Ne kontam i dalje :)
To već ne znam, njega pitaj. :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#22139 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drug_profi »

Logovan wrote: 10/03/2022 19:56 Mora se pokazati ko je mocan, ko je jak u voznji, valja navuci zene.
Ja sam žene navlačio pričama o zvijezdama. Pokažeš joj tačku na nebu i složiš šatru.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#22140 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by liaar »

Raigor Stonehoof wrote: 10/03/2022 16:35
black_adrian wrote: 08/03/2022 20:55 evo jedan pacijent...

Ne kontam, hajd što je debil da to radi, ali kakva mu je motivacija da ovo postavlja na net? Da dokaže svima da je debil?
Pa samo otvorite komentare ovakvih videa i sve će vam biti jasno. I što je to uradio, i što se hvali.

Jedno 90% raje u komentarima ovakvih videa, makazica i nepropisne vožnje hvali vozača, slavi njegove manevre i potiče na iste.
User avatar
Optimist
Posts: 15521
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#22141 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Ne sjecam se na kojoj je temi bilo price o ovom biciklisti, ali evo konacno je dobio degenek.

https://sarajevskasehara.com/2022/03/gr ... o-gradane/
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#22142 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Naslovnica »

Optimist wrote: 15/03/2022 07:53 Ne sjecam se na kojoj je temi bilo price o ovom biciklisti, ali evo konacno je dobio degenek.

https://sarajevskasehara.com/2022/03/gr ... o-gradane/
Ima na pf crna hronika
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#22143 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

e neka vala, svaka im čast...
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#22144 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirsek »

Piaty wrote: 10/03/2022 21:00
Bobi wrote: 02/02/2022 09:10
Ti sineee: nisi lijep ali si zato glup. Ove u Hag treba
Koga ? Ovdje je 100% kriv auto ispred golfa 5 koji je krenuo u preticanje bez da je pogledao u retrovizor.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#22145 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by laik1981 »

Optimist wrote: 15/03/2022 07:53 Ne sjecam se na kojoj je temi bilo price o ovom biciklisti, ali evo konacno je dobio degenek.

https://sarajevskasehara.com/2022/03/gr ... o-gradane/
Nije ovaj psihicki dobar.. Sjecam ga se sa autobuske.. Cekao autobuse povazdan i nosio putne naloge od sofera otpravniku na ovjeravanje.. Pomagao putnicima oko prtljage.. Furao se da je centrotransov radnik.. Uglavnom nije dobar u glavu..
User avatar
Optimist
Posts: 15521
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#22146 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

I zato ga treba pustiti da radi sta hoce?
ljubijankic
Posts: 3968
Joined: 20/11/2011 21:38

#22147 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ljubijankic »

S obzirom da sarajlije jos nisu naucile sta je biciklisticka staza i da FGR hoda po "obojem trotoaru" jer vjerovatno konta da je to fensi postupak ovog momka svakako razumijem.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#22148 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by liaar »

ljubijankic wrote: 15/03/2022 09:16 S obzirom da sarajlije jos nisu naucile sta je biciklisticka staza i da FGR hoda po "obojem trotoaru" jer vjerovatno konta da je to fensi postupak ovog momka svakako razumijem.
ne pravi se pametan nazor, nije tvoj fazon. Ovaj momak je sve osim bicikliste. :)
ljubijankic
Posts: 3968
Joined: 20/11/2011 21:38

#22149 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ljubijankic »

liaar wrote: 15/03/2022 09:17
ljubijankic wrote: 15/03/2022 09:16 S obzirom da sarajlije jos nisu naucile sta je biciklisticka staza i da FGR hoda po "obojem trotoaru" jer vjerovatno konta da je to fensi postupak ovog momka svakako razumijem.
ne pravi se pametan nazor, nije tvoj fazon. Ovaj momak je sve osim bicikliste. :)
Sta god da je biciklistickom stazom ne smiju hodati pjesaci. Kada izadjes napolje pogledaj koliko ljudi to postuje. Garantujem ti da ces u nekim naseljima vidjeti da vise ljudi hoda po biciklistickoj stazi nego po trotoaru.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#22150 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by drug_profi »

A smiju li biciklisti voziti po pjesackim stazama? Vidis li koliko njih ima?
Posebna je glupost sto su biciklisticke staze napravljene bez fizicke barijere uz šetnice. Djete ili pas lako odluta. Treba da se štrecam kao da kraj autoputa hodam, da nas neki bolid ne raznese.
Post Reply