Cijene stanova All about

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
crveni_makovi
Posts: 972
Joined: 09/05/2021 14:34

#8701 Re: Cijene stanova All about

Post by crveni_makovi »

suspect_zero wrote: 06/03/2022 22:37
basicm wrote: 06/03/2022 18:05

Stvarno, kod nas to niko ne radi :)
Mene sada sramota što uopšte imam veš mašinu....čuj da je držim u kupatilu :oops:
Izgleda svi živite u luksuznim stanovima od 120 kvadrata pa se nalazite u primjeru stana na koji se odnosi komentar.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8702 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

betametazon wrote: 06/03/2022 22:05
moonca wrote: 06/03/2022 01:06 .. jedan dobar..

https://www.area.ba/nekretnina/luksuzan ... evo-128m2/
mana.. ves masina u kupatilu. i kuhinja bez 'ostrva' :-)
Dobar ali relevantan za sta...?
Je li cilj postavit link sto skupljeg stana ovdje...vjerujem da takva klijentela ne trazi ni linkove ni misljenje na forumu...
U gradu je.. lokacija dobra... za zaposleni par... ali, vecina (luksuzno) gradjenih stanova, novogradnja .podsjecha na hotelski dizajn.... :-) arhitektima trebaju siri vidici... da ukonponuju prakticnost i ugodnost zivljenja....u istim...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83534
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8703 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Dobro i?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83534
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8704 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Sid the sloth wrote: 06/03/2022 22:18 Ako cemo vec o luksuzu :D
https://www.olx.ba/artikal/35482939/luk ... joj-glavi/
Ovo bi mogla biti kuca od Žuje-Farmavita.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8705 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

.I, idemo dalje...stash :novine1:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35321
Joined: 08/09/2005 20:08

#8706 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris.ba »

_BataZiv_0809 wrote: 06/03/2022 23:04
Sid the sloth wrote: 06/03/2022 22:18 Ako cemo vec o luksuzu :D
https://www.olx.ba/artikal/35482939/luk ... joj-glavi/
Ovo bi mogla biti kuca od Žuje-Farmavita.
Sirotinja. U kupatilu mu masina za ves.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8707 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

Ali su mu auti vani.. :zoka: ..ili mozda ima garaza i u kuchi? :hm:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83534
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8708 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Haris.ba wrote: 06/03/2022 23:06
_BataZiv_0809 wrote: 06/03/2022 23:04

Ovo bi mogla biti kuca od Žuje-Farmavita.
Sirotinja. U kupatilu mu masina za ves.
Strasno...
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#8709 Re: Cijene stanova All about

Post by Sid the sloth »

moonca wrote: 06/03/2022 23:08 Ali su mu auti vani.. :zoka: ..ili mozda ima garaza i u kuchi? :hm:
Sta ce mu onakav Mercedes ako ce ga drzati u zatvorenoj garazi gdje se ne vidi cijelo vrijeme :D

Btw. cijena kuce je 1.5 miliona KM :)
User avatar
sime_cipol
Posts: 23440
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#8710 Re: Cijene stanova All about

Post by sime_cipol »

_BataZiv_0809 wrote: 06/03/2022 23:13
Haris.ba wrote: 06/03/2022 23:06

Sirotinja. U kupatilu mu masina za ves.
Strasno...
Osupnut sam :D
User avatar
Haris033
Posts: 5102
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#8711 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris033 »

_BataZiv_0809 wrote: 06/03/2022 23:04
Sid the sloth wrote: 06/03/2022 22:18 Ako cemo vec o luksuzu :D
https://www.olx.ba/artikal/35482939/luk ... joj-glavi/
Ovo bi mogla biti kuca od Žuje-Farmavita.
Pretp. da je ovo najveća vila u BiH, a vlasnik je Muhamed Granov.
Image
Last edited by Haris033 on 06/03/2022 23:40, edited 1 time in total.
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 977
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#8712 Re: Cijene stanova All about

Post by JoeyTribbiani »

Šta li je ona htjela reći sa ovim svojim tačkicama, Bog dragi zna
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#8713 Re: Cijene stanova All about

Post by madesa »

moonca wrote: 06/03/2022 01:06 .. jedan dobar..

https://www.area.ba/nekretnina/luksuzan ... evo-128m2/
mana.. ves masina u kupatilu. i kuhinja bez 'ostrva' :-)
Napusti temu sam pls :kiss:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8714 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

Sid the sloth wrote: 06/03/2022 23:14
moonca wrote: 06/03/2022 23:08 Ali su mu auti vani.. :zoka: ..ili mozda ima garaza i u kuchi? :hm:
Sta ce mu onakav Mercedes ako ce ga drzati u zatvorenoj garazi gdje se ne vidi cijelo vrijeme :D

Btw. cijena kuce je 1.5 miliona KM :)
Da, ... jedino komshija s dronom da ga shpijunira... no, kucha je na vrh brda... :zoka: , bazen niz brdo.. :lol: nema slika interijera. :-) :zjev:
snijeg_led
Posts: 7898
Joined: 08/12/2019 21:35

#8715 Re: Cijene stanova All about

Post by snijeg_led »

Smijesni su ovi oglasi za prodaju, nesto se prodaje a nigdje cijene :-)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52764
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8716 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

Haris033 wrote: 06/03/2022 23:38
_BataZiv_0809 wrote: 06/03/2022 23:04

Ovo bi mogla biti kuca od Žuje-Farmavita.
Pretp. da je ovo najveća vila u BiH, a vlasnik je Muhamed Granov.
Image
kako god, dobra.

vidi se to unatoč retardiranim slikama "agencije". smisao slike broj 20 mi je nedokučiv, a uspjeli su za prostor od 300 kvadrata napraviti dojam jednoiposobnog stana u koji je nekako i kamin stao.

btw, @Haris033, ne izgleda mi ovo kao ta vila.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83534
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8717 Re: Cijene stanova All about

Post by _BataZiv_0809 »

Nije ovo ta vila, a slike su smijesne. Bazen i rostilj frajer slika ko da su bungalovi u Zaostrogu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52764
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8718 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

Image

evo je.

ona je u lijevom, a ova velika je u desnom krugu.

EDIT: sad vidim da je sitno :lol:

žuta linija je put od kobilje glave prema Hotonju.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52764
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8719 Re: Cijene stanova All about

Post by Chmoljo »

moonca wrote: 06/03/2022 23:42
Sid the sloth wrote: 06/03/2022 23:14

Sta ce mu onakav Mercedes ako ce ga drzati u zatvorenoj garazi gdje se ne vidi cijelo vrijeme :D

Btw. cijena kuce je 1.5 miliona KM :)
Da, ... jedino komshija s dronom da ga shpijunira... no, kucha je na vrh brda... :zoka: , bazen niz brdo.. :lol: nema slika interijera. :-) :zjev:
mogu misliti koje je ludilo kada ti popunjavaš neki formular.

datum rođenja: pa... trebalo bi se vidjeti... za damu, ne treba... pitati... možda...

mjesto rođenja: manirizmi... neke stvari... ;-) moguće je... pa da....
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#8720 Re: Cijene stanova All about

Post by moonca »

Image
.. ostavish prostora.da to drugi odrade.... puno vishe saznas :-D
l33t
Posts: 4790
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#8721 Re: Cijene stanova All about

Post by l33t »

neka regresija na dernek.ba postove sa ovim tackicama :D ... inace sto stavljate ove kuce milionske fkt nije red... ko u filmovima ...
suspect_zero
Posts: 28002
Joined: 11/10/2008 21:45

#8722 Re: Cijene stanova All about

Post by suspect_zero »

crveni_makovi wrote: 06/03/2022 22:39
suspect_zero wrote: 06/03/2022 22:37

Mene sada sramota što uopšte imam veš mašinu....čuj da je držim u kupatilu :oops:
Izgleda svi živite u luksuznim stanovima od 120 kvadrata pa se nalazite u primjeru stana na koji se odnosi komentar.

Ne, ne...ja sam sirotinja što reče kolega Haris, živim u haman duplo manje kvadrata i mašina mi je fakat u kupatilu.
Jbg., malo mi bilo ovo iritantno što se ibrete da je mašina u hali.
suspect_zero
Posts: 28002
Joined: 11/10/2008 21:45

#8723 Re: Cijene stanova All about

Post by suspect_zero »

Monka kad dođe na neku temu dva oka bi zavadila.
User avatar
Haris033
Posts: 5102
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#8724 Re: Cijene stanova All about

Post by Haris033 »

Chmoljo wrote: 06/03/2022 23:49
Haris033 wrote: 06/03/2022 23:38

Pretp. da je ovo najveća vila u BiH, a vlasnik je Muhamed Granov.
Image
kako god, dobra.

vidi se to unatoč retardiranim slikama "agencije". smisao slike broj 20 mi je nedokučiv, a uspjeli su za prostor od 300 kvadrata napraviti dojam jednoiposobnog stana u koji je nekako i kamin stao.

btw, @Haris033, ne izgleda mi ovo kao ta vila.
Nije. Od Granova je 10x veća, a ima i olimpijski bazen ispred vile. :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#8725 Re: Cijene stanova All about

Post by Velkoski »

jedno sedam života i moglo bi se ostaviti ta tlane za ovu kuću inšala
Post Reply