Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59376 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:kiss:
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#59377 Re: Liverpool FC

Post by drugtito2011 »

no_sekirli wrote: 28/02/2022 16:52
drugtito2011 wrote: 28/02/2022 16:10 Kako, prema pisanju navijača LFC, totalno nevažan kup nakon pojede u finalu, promijeni važnost i bi razlog za veliko slavlje. Šta bi tek bilo da se radi o važnom trofeju?
Chelsea tema je na drugom spratu. Produzi dalje, Tita ti.
Nema ovo sa Chelsea, samo sam postavio pitanje. Godinama omalovažavate pobjednike a sad najednom slavite. Šta se promijenilo? Ovo je isto kad je Murinjo vodio Real, i njima je kup kralja bio bezveze dok ga nisu osvojili.
Kako god čestitka LFC.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#59378 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

drugtito2011 wrote: 28/02/2022 18:50
no_sekirli wrote: 28/02/2022 16:52

Chelsea tema je na drugom spratu. Produzi dalje, Tita ti.
Nema ovo sa Chelsea, samo sam postavio pitanje. Godinama omalovažavate pobjednike a sad najednom slavite. Šta se promijenilo? Ovo je isto kad je Murinjo vodio Real, i njima je kup kralja bio bezveze dok ga nisu osvojili.
Kako god čestitka LFC.
Tko omalovazava, gdje to pise? Ako se nekad spomenulo da bi se halalilo neki kup, za neki trofej koji je bitniji, ili se duze na njega ceka, to nije nikako omalovazavanje.

Prvak je prvak, pa taman bio i u Titovim stazama revolucije.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#59379 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Nikad niko nije omalovažavao. Prvenstvo je bilo važnije ranijih godina.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#59380 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Najviše volim ove ankete gdje nema flop ponide. :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53590
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#59381 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

drugtito2011 wrote: 28/02/2022 16:10 Kako, prema pisanju navijača LFC, totalno nevažan kup nakon pojede u finalu, promijeni važnost i bi razlog za veliko slavlje. Šta bi tek bilo da se radi o važnom trofeju?
Vazan je u smislu zaokruzivanja sezone od koje ocekujem trijumf u Premiershipu, Ligi sampiona i dva domaca kupa :oops:
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#59382 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Boost za samopuzdanje i jos jedna statement utakmica...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59383 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

no_sekirli wrote: 28/02/2022 19:14
Tko omalovazava, gdje to pise?
I ja gledam, ništa mi nije jasno :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#59384 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

King_Kenny wrote: 28/02/2022 19:21
Najviše volim ove ankete gdje nema flop ponide. :mrgreen:
Mada, da je bila ponuda, moj izbor bi Salah.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#59385 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Meni bi Jota bio. Dezurno smetalo i potrosac lopti.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59386 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59387 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

20 minuta, uživajte :thumbup:

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#59388 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

zomri wrote: 28/02/2022 21:05 Meni bi Jota bio. Dezurno smetalo i potrosac lopti.
Zezas se ili?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59389 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Samo nadam se da smo završili sa Chelseam ove sezone. Nenormalno teška ekipa za igru.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#59390 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma meni je vise trauma City jebo ih otac. Imam osjecaj da su jedina ekipa protiv koje ne mozes dominirati i protiv koje se osjecam neugodno dok gledam, jer znam da u svakom trenutku mogu gol dati, ali svakom.
Chelsea je kuci bila tvrda utakmica, ova na Stamfordu i ona sinoc su za moj ukus predominantne bile, koliko je moguce da jedna ekipa dominira na tom nivou odnosno u duelu dvije podjednake ekipe.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#59391 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

BHF_Manijak wrote: 28/02/2022 22:26
zomri wrote: 28/02/2022 21:05 Meni bi Jota bio. Dezurno smetalo i potrosac lopti.
Zezas se ili?
Ne dijelim forumsko odusevljenje momkom. Ali jasno mi je zasto svrsavate na njega.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#59392 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Svrsavanje je malo reci pretjerano. Ne vidim da iko svrsava ovdje ili ga dize na nivo Muhameda npr. Barem ja ne.
Nisam cak ni odusevljenjem sa njim, u ovakvom Liverpoolu mislim da ima mjesta, gdje je jedan kotacic u masineriji, ali npr. ne vidim da bi mogao postati prva violina ili ono da zamjeni recimo Salaha 1/1.
Jako dobar igrac. Ima svojih mana, puno trosi sansi po meni, ali ono sto mu ne mogu osporit jeste da ima njuh za gol i da se nadje tamo gdje treba. Strasan osjecaj za prostor i tajming.

Helem ne mislim da je world class, ali ni bas da je smetalo. Sredina neka.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59393 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59394 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Odličan jučer. Super se nosio sa Kanteom.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#59395 Re: Liverpool FC

Post by vicious »

AmiĐa_Idriz wrote: 28/02/2022 23:51

Odličan jučer. Super se nosio sa Kanteom.
:thumbup:
Nisam gledao cijelu utakmicu, samo vidio sam onu scenu cini mi se oko 60. minute kad je đonom uletio nekome, da je dobio crveni ne bi se moglo prigovoriti :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59396 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Klopp za Thiaga kaže da bi trebao biti spreman za Inter, a ako ne za Inter onda poslije te utakmice definitivno.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#59397 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

E cuj Jota dezurno smetalo i potrosac lopti :lol: :-)
Izbacio Bobbya iz prvih 11 pa malo vuna.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#59398 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

sve_ovo_ja wrote: 01/03/2022 18:29 E cuj Jota dezurno smetalo i potrosac lopti :lol: :-)
Izbacio Bobbya iz prvih 11 pa malo vuna.
čovek drugi strelac lige, samo salah ispred njega. da ima još takvih smetala, zauhar bi bilo. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59399 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#59400 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

saint_mirad wrote: 01/03/2022 18:40
sve_ovo_ja wrote: 01/03/2022 18:29 E cuj Jota dezurno smetalo i potrosac lopti :lol: :-)
Izbacio Bobbya iz prvih 11 pa malo vuna.
čovek drugi strelac lige, samo salah ispred njega. da ima još takvih smetala, zauhar bi bilo. :D
I ćorava koka...
Na xG od 14 on zabio 12 :roll:
Veliki potrošač lopti, pati od hero balla. Malo ga je Klopp sredio za ovu godinu, ali još treba pure jesti.

Igra bez lopte i dalje najlošiji od ovih standardnih iako je već godinu tu. Smetalo.
Post Reply