Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#59377 Re: Liverpool FC
Nema ovo sa Chelsea, samo sam postavio pitanje. Godinama omalovažavate pobjednike a sad najednom slavite. Šta se promijenilo? Ovo je isto kad je Murinjo vodio Real, i njima je kup kralja bio bezveze dok ga nisu osvojili.no_sekirli wrote: ↑28/02/2022 16:52Chelsea tema je na drugom spratu. Produzi dalje, Tita ti.drugtito2011 wrote: ↑28/02/2022 16:10 Kako, prema pisanju navijača LFC, totalno nevažan kup nakon pojede u finalu, promijeni važnost i bi razlog za veliko slavlje. Šta bi tek bilo da se radi o važnom trofeju?
Kako god čestitka LFC.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59378 Re: Liverpool FC
Tko omalovazava, gdje to pise? Ako se nekad spomenulo da bi se halalilo neki kup, za neki trofej koji je bitniji, ili se duze na njega ceka, to nije nikako omalovazavanje.drugtito2011 wrote: ↑28/02/2022 18:50Nema ovo sa Chelsea, samo sam postavio pitanje. Godinama omalovažavate pobjednike a sad najednom slavite. Šta se promijenilo? Ovo je isto kad je Murinjo vodio Real, i njima je kup kralja bio bezveze dok ga nisu osvojili.
Kako god čestitka LFC.
Prvak je prvak, pa taman bio i u Titovim stazama revolucije.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59379 Re: Liverpool FC
Nikad niko nije omalovažavao. Prvenstvo je bilo važnije ranijih godina.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59380 Re: Liverpool FC
Najviše volim ove ankete gdje nema flop ponide.
- Edin H.
- Posts: 53592
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#59381 Re: Liverpool FC
Vazan je u smislu zaokruzivanja sezone od koje ocekujem trijumf u Premiershipu, Ligi sampiona i dva domaca kupadrugtito2011 wrote: ↑28/02/2022 16:10 Kako, prema pisanju navijača LFC, totalno nevažan kup nakon pojede u finalu, promijeni važnost i bi razlog za veliko slavlje. Šta bi tek bilo da se radi o važnom trofeju?
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59382 Re: Liverpool FC
Boost za samopuzdanje i jos jedna statement utakmica...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59383 Re: Liverpool FC
I ja gledam, ništa mi nije jasno
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59384 Re: Liverpool FC
Mada, da je bila ponuda, moj izbor bi Salah.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59385 Re: Liverpool FC
Meni bi Jota bio. Dezurno smetalo i potrosac lopti.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59389 Re: Liverpool FC
Samo nadam se da smo završili sa Chelseam ove sezone. Nenormalno teška ekipa za igru.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59390 Re: Liverpool FC
Ma meni je vise trauma City jebo ih otac. Imam osjecaj da su jedina ekipa protiv koje ne mozes dominirati i protiv koje se osjecam neugodno dok gledam, jer znam da u svakom trenutku mogu gol dati, ali svakom.
Chelsea je kuci bila tvrda utakmica, ova na Stamfordu i ona sinoc su za moj ukus predominantne bile, koliko je moguce da jedna ekipa dominira na tom nivou odnosno u duelu dvije podjednake ekipe.
Chelsea je kuci bila tvrda utakmica, ova na Stamfordu i ona sinoc su za moj ukus predominantne bile, koliko je moguce da jedna ekipa dominira na tom nivou odnosno u duelu dvije podjednake ekipe.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59391 Re: Liverpool FC
Ne dijelim forumsko odusevljenje momkom. Ali jasno mi je zasto svrsavate na njega.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59392 Re: Liverpool FC
Svrsavanje je malo reci pretjerano. Ne vidim da iko svrsava ovdje ili ga dize na nivo Muhameda npr. Barem ja ne.
Nisam cak ni odusevljenjem sa njim, u ovakvom Liverpoolu mislim da ima mjesta, gdje je jedan kotacic u masineriji, ali npr. ne vidim da bi mogao postati prva violina ili ono da zamjeni recimo Salaha 1/1.
Jako dobar igrac. Ima svojih mana, puno trosi sansi po meni, ali ono sto mu ne mogu osporit jeste da ima njuh za gol i da se nadje tamo gdje treba. Strasan osjecaj za prostor i tajming.
Helem ne mislim da je world class, ali ni bas da je smetalo. Sredina neka.
Nisam cak ni odusevljenjem sa njim, u ovakvom Liverpoolu mislim da ima mjesta, gdje je jedan kotacic u masineriji, ali npr. ne vidim da bi mogao postati prva violina ili ono da zamjeni recimo Salaha 1/1.
Jako dobar igrac. Ima svojih mana, puno trosi sansi po meni, ali ono sto mu ne mogu osporit jeste da ima njuh za gol i da se nadje tamo gdje treba. Strasan osjecaj za prostor i tajming.
Helem ne mislim da je world class, ali ni bas da je smetalo. Sredina neka.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59394 Re: Liverpool FC
Odličan jučer. Super se nosio sa Kanteom.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#59395 Re: Liverpool FC
Nisam gledao cijelu utakmicu, samo vidio sam onu scenu cini mi se oko 60. minute kad je đonom uletio nekome, da je dobio crveni ne bi se moglo prigovoriti
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59396 Re: Liverpool FC
Klopp za Thiaga kaže da bi trebao biti spreman za Inter, a ako ne za Inter onda poslije te utakmice definitivno.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#59397 Re: Liverpool FC
E cuj Jota dezurno smetalo i potrosac lopti
Izbacio Bobbya iz prvih 11 pa malo vuna.
Izbacio Bobbya iz prvih 11 pa malo vuna.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59398 Re: Liverpool FC
čovek drugi strelac lige, samo salah ispred njega. da ima još takvih smetala, zauhar bi bilo.sve_ovo_ja wrote: ↑01/03/2022 18:29 E cuj Jota dezurno smetalo i potrosac lopti![]()
![]()
Izbacio Bobbya iz prvih 11 pa malo vuna.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59400 Re: Liverpool FC
I ćorava koka...saint_mirad wrote: ↑01/03/2022 18:40čovek drugi strelac lige, samo salah ispred njega. da ima još takvih smetala, zauhar bi bilo.sve_ovo_ja wrote: ↑01/03/2022 18:29 E cuj Jota dezurno smetalo i potrosac lopti![]()
![]()
Izbacio Bobbya iz prvih 11 pa malo vuna.![]()
Na xG od 14 on zabio 12
Veliki potrošač lopti, pati od hero balla. Malo ga je Klopp sredio za ovu godinu, ali još treba pure jesti.
Igra bez lopte i dalje najlošiji od ovih standardnih iako je već godinu tu. Smetalo.
