Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59351 Re: Liverpool FC
Konate se usro radi penala, i to se vidjelo u prenosu prije nego je dosa red na njega.
I zato mu svaka cast sto je pogodio okvir.
I zato mu svaka cast sto je pogodio okvir.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59352 Re: Liverpool FC
Virgilov penal je nešto najbolje što sam u životu vidio. Testisi slona.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59353 Re: Liverpool FC
Upravo, smijao sam se grohotom.AmiĐa_Idriz wrote: ↑27/02/2022 21:56 Virgilov penal je nešto najbolje što sam u životu vidio. Testisi slona.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59356 Re: Liverpool FC
Mozda nije dorastao ligi, ali je svim srcem u njoj. Meni drag samuraj.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59358 Re: Liverpool FC
Jebena utakmica. Kad se svih 120 sagleda Liverpool bolja ekipa. Imao je Chelsea par strasnih sansi, ali kad se podvuce crta, osim prvih 10 min utakmica, oni nisu dominantnija ekipa bili.
Ono sto je Liverpool njima radio zadnjih 15 minuta regularnog toga i nekad pred kraj prvog, te kako si oni to "prezivjeli" - to je za anala. Neka zahvale onog monstrumu na golu, inace bi ovo glat bilo rijeseno i u 90 minuta. U produzecima vec nije to to, izmjene nisu dale potreban impact i to je to.
Cestitke ekipe, zasluzeno podigose trofej. Kelleher strasan decko!
Ono sto me zabrinjava jeste realizacija, posebno kod Muhameda. Nadam se da mu nije jos u glavi finale AFCON-a. I u par ranijih meceva situacije 1 na 1 je bacao u bunar. Diaz takodjer. Inace u polju prestrasan, ali realizacija zasad steka.
Za Manea nemam rijeci. Ono je za izšibati poslije utakmice. Grozno.
Ono sto je Liverpool njima radio zadnjih 15 minuta regularnog toga i nekad pred kraj prvog, te kako si oni to "prezivjeli" - to je za anala. Neka zahvale onog monstrumu na golu, inace bi ovo glat bilo rijeseno i u 90 minuta. U produzecima vec nije to to, izmjene nisu dale potreban impact i to je to.
Cestitke ekipe, zasluzeno podigose trofej. Kelleher strasan decko!
Ono sto me zabrinjava jeste realizacija, posebno kod Muhameda. Nadam se da mu nije jos u glavi finale AFCON-a. I u par ranijih meceva situacije 1 na 1 je bacao u bunar. Diaz takodjer. Inace u polju prestrasan, ali realizacija zasad steka.
Za Manea nemam rijeci. Ono je za izšibati poslije utakmice. Grozno.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59359 Re: Liverpool FC
Caoimhin ih slikao
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59360 Re: Liverpool FC
Trebao je biti junak na slici.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59361 Re: Liverpool FC
Koliko je Thiagovo ozbiljno? On je krenuo izgleda putem Oxa, Gomeza, Keite...
U srijedu ocekujem Elliotta, Tsimikasa, Minamina, Origija, pa mozda cak i onu djecu... Odmorit za WH sva raspoloziva sredstva.
U srijedu ocekujem Elliotta, Tsimikasa, Minamina, Origija, pa mozda cak i onu djecu... Odmorit za WH sva raspoloziva sredstva.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59363 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59364 Re: Liverpool FC
Thiago suffered a tight hamstring in the warm-up yesterday. (Paul Joyce)
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59365 Re: Liverpool FC
Koliko je to out?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59366 Re: Liverpool FC
Teško je znati, danas će tek pregledi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59367 Re: Liverpool FC
Caoimhin će sada dobiti svoj lik na muralu golmana u AXA-i
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59368 Re: Liverpool FC
Mali i nije baš više tako ni mlad, ali je na svakoj utakmici pokazao da je jako kvalitetan golman. Ne znam do kada će moći u sebi izdržati da bude (većinom) zamjena za Beckera, samo šteta bi ga bilo izgubiti.
Svaka čast Kloppu što je zadržao stav da će braniti u kupovima, pa i samom finalu, i nadam se da će ga to zadržati da ne ode nigdje. Ruku na srce, sa tako malo godina, ima već prilično trofeja u svom ormaru
Za onu obranu pri kraju utakmice, kapa do poda.
Svaka čast Kloppu što je zadržao stav da će braniti u kupovima, pa i samom finalu, i nadam se da će ga to zadržati da ne ode nigdje. Ruku na srce, sa tako malo godina, ima već prilično trofeja u svom ormaru
Za onu obranu pri kraju utakmice, kapa do poda.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59369 Re: Liverpool FC
A sad vrtim film, kako smo tužni bili ovdje nakon onih penala 2016-te...

- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#59371 Re: Liverpool FC
Kako, prema pisanju navijača LFC, totalno nevažan kup nakon pojede u finalu, promijeni važnost i bi razlog za veliko slavlje. Šta bi tek bilo da se radi o važnom trofeju?
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59374 Re: Liverpool FC
Chelsea tema je na drugom spratu. Produzi dalje, Tita ti.drugtito2011 wrote: ↑28/02/2022 16:10 Kako, prema pisanju navijača LFC, totalno nevažan kup nakon pojede u finalu, promijeni važnost i bi razlog za veliko slavlje. Šta bi tek bilo da se radi o važnom trofeju?
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59375 Re: Liverpool FC
gdje li je onaj lažni navijač kad najviše treba 

