Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59330 Re: Liverpool FC
AAAHAJALSČSČAČALAČALA
DOOFFLLHLČGS
SJSJXJDK
JLELEELELELELE KELEHEEEEEERTRRRR
DOOFFLLHLČGS
SJSJXJDK
JLELEELELELELE KELEHEEEEEERTRRRR
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#59331 Re: Liverpool FC
Dobro si ovo zadnje rekaoAmiĐa_Idriz wrote: ↑27/02/2022 20:00 Nismo u penalima favoriti. Chelsea ima bolje penaldžije a i golmana za penale.
Naravno, na terenu to ne mora ništa značiti, al eto.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59334 Re: Liverpool FC
kosmička pravda zbog mendyja.
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#59335 Re: Liverpool FC
Ako neko ima snimak penala zamolio bih da postavi.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59336 Re: Liverpool FC
Ali kako je Van Dijk zviznuo loptu!!!!

- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#59337 Re: Liverpool FC
Personifikacija rijeci cool
Steta za Blackenbauerov gol sto je cist ponisten ali na kraju ipak ni sudije nisu mogle nasiljiti pobjedu.
Kelleher junak, ne moze bolje!
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59339 Re: Liverpool FC
Sunce ti zarko kad me herc ne odvali.
Cestitke svima.
Prvi pehar od 4. Ajmoooooooooooo.
Cestitke svima.
Prvi pehar od 4. Ajmoooooooooooo.
-
doboj71
- Posts: 607
- Joined: 21/07/2011 05:20
#59340 Re: Liverpool FC
Padoh sa kauca kad Fabinjo panenku uvali..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59341 Re: Liverpool FC
Raja, čestitam svima, lavovski smo se i mi borili 
I da nam ne bude zadnji ove sezone...
I da nam ne bude zadnji ove sezone...
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59342 Re: Liverpool FC
iskren da budem, prepao sam se kad je red dosao na Kellehera, ali je stvarno vrhunski odradio.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59344 Re: Liverpool FC
Samo prvi u nizu.AmiĐa_Idriz wrote: ↑27/02/2022 20:46 Raja, čestitam svima, lavovski smo se i mi borili
I da nam ne bude zadnji ove sezone...![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59345 Re: Liverpool FC
Poserem ti se na prognozuAmiĐa_Idriz wrote: ↑27/02/2022 20:00 Nismo u penalima favoriti. Chelsea ima bolje penaldžije a i golmana za penale.
Naravno, na terenu to ne mora ništa značiti, al eto.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59346 Re: Liverpool FC
Golmani su im posebno dobri. 
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59347 Re: Liverpool FC
Bas se Kepa preseravao sa onim docekivanjem nasih igraca kod penala. Kako je zasluzio, tako je i prosao 
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59348 Re: Liverpool FC
Arogantan igrac. Pokusava psiho igre a u stvari je jako labilan na tom polju.
Konate i Keleher, svaka cast na penalima.
Izdvoji bih i Faba kojeg je ovaj mulac pokusao omesti, a Fab ga prosu ko rizu.
I Virgilov sut koji je isao da ubije golamna. Sreca pa se izmako.
Konate i Keleher, svaka cast na penalima.
Izdvoji bih i Faba kojeg je ovaj mulac pokusao omesti, a Fab ga prosu ko rizu.
I Virgilov sut koji je isao da ubije golamna. Sreca pa se izmako.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59349 Re: Liverpool FC
znao sam da uzimamo onog momenta kad je zamenjen mendy. čovek do tada imao sjajnu utakmicu, i zamene ga za ovog levata. ostao mi je mrzak još od one utakmice kad nije hteo da izađe.
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#59350 Re: Liverpool FC
drug_profi wrote: ↑27/02/2022 21:13 Arogantan igrac. Pokusava psiho igre a u stvari je jako labilan na tom polju.
Konate i Keleher, svaka cast na penalima.
Izdvoji bih i Faba kojeg je ovaj mulac pokusao omesti, a Fab ga prosu ko rizu.
I Virgilov sut koji je isao da ubije golamna. Sreca pa se izmako.
Tanka je u penalima linija od heroja do tragičara.
Kepoa je imao Konateov penal na ruci, falio mu je koji centimetar da izbaci loptu.
