Bilo je i kod automerc skoro pa vidi gdje ima odnosno gdje je jeftinije ako imas skorinu karticu -10% a i izdavanje iste je nekih 3-4 km530i wrote: ↑22/12/2021 20:39Pogledaj u Motorexu, nekad su ih imali.Limited Sky wrote: ↑22/12/2021 20:30 Zna li neko gdje kupiti Champion metlice brisace u Sarajevu?
Taj brend metlica brisaca mi dosao na autu kad sam kupio prije 4 godine i evo sve vrijeme odlicno brisu, a neki dan zaledio brisac i kako sam trznuo otkide se ona guma![]()
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#38876 Re: Pitamo Mehanicare ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#38877 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma znam,tebi nemam sta reci,uvijek si bila u pravu za sve
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#38878 Re: Pitamo Mehanicare ?
To se uglavnom desava samo idiotima ,ti ako sebe smatras idiotom primjenjuj ta pravila...za mene to ne vazi....veselinovic wrote: ↑23/12/2021 06:45
Postoji logicno objasnjenje. Kad skidas akk i krenes prvo + klemu da skines, a dohvatis kljucem do sasije bice bum. Ako skidas prvo - i dohvatis kljucem do sasije bice nista. To je dobro pravilo
- Laplace
- Posts: 14700
- Joined: 19/11/2012 18:37
#38879 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hamo je prvo skinuo "+" klemu pa slučajno ključem dodirnuo šasiju:


-
AtillaS
- Posts: 2140
- Joined: 27/08/2021 18:55
#38880 Re: Pitamo Mehanicare ?
Debilu balkanskom objašnjavati neki red. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#38881 Re: Pitamo Mehanicare ?
izdrzi atilla ,nemoj mlatit ruckom od gedore puno 
-
AtillaS
- Posts: 2140
- Joined: 27/08/2021 18:55
#38882 Re: Pitamo Mehanicare ?
Drži se ti žičanih ograda.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#38883 Re: Pitamo Mehanicare ?
nea toga umom selu 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#38885 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma prazan mu akumulator davno crkao 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- muha_sa
- Posts: 140457
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#38887 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala-sad znam--prvo minus pa plus.veselinovic wrote: ↑23/12/2021 06:45Postoji logicno objasnjenje. Kad skidas akk i krenes prvo + klemu da skines, a dohvatis kljucem do sasije bice bum. Ako skidas prvo - i dohvatis kljucem do sasije bice nista. To je dobro pravilo
- muha_sa
- Posts: 140457
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#38888 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da i ja nešto naucim 
-
AtillaS
- Posts: 2140
- Joined: 27/08/2021 18:55
#38889 Re: Pitamo Mehanicare ?
Makar pročitaj komentare ispod videa da se ne sramotiš.bitanga_sa_otesa wrote: ↑23/12/2021 20:55Code: Select all
https://www.youtube.com/watch?v=ozGv0v4RQk4
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#38891 Re: Pitamo Mehanicare ?
Znaci 12V probije kroz farbu
Svaka ćas
Svaka ćas
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
prankster
- Posts: 250
- Joined: 04/12/2020 02:06
#38893 Re: Pitamo Mehanicare ?
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38894 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eh evo proradila Check engine lampica. Dobro je, nije pregorila.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#38895 Re: Pitamo Mehanicare ?
Provozaj ti to malo na beMzin, ugasiće se, vjerovatno ne valja plinska mapa.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#38896 Re: Pitamo Mehanicare ?
jebo plin, vozam jedno auto sa tim, nece upalit iz prve (jedno 5 puta treba)kad se vozi na njega a ohladi se, na benzinu ako se stalno vozi nikakvih problema 
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38897 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma već sam to utvrdio. Pali se samo na plinu i to ponekad.
Jutros na malom gasu prilikom kretanja sa semafora.
Ugasice se nakon nekog vremena.
Vec sam zvao servis i kazu da treba ostaviti auto cijeli dan. E jebiga reko, sta cu po Vitezu raditi cijeli dan.
Neka ga sad ovako, pa kad dođe lijepo vrijeme...
Jutros na malom gasu prilikom kretanja sa semafora.
Ugasice se nakon nekog vremena.
Vec sam zvao servis i kazu da treba ostaviti auto cijeli dan. E jebiga reko, sta cu po Vitezu raditi cijeli dan.
Neka ga sad ovako, pa kad dođe lijepo vrijeme...
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#38898 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kakav cijeli dan, prikopča dijagnostiku i podesi mapu, najbolje u vožnji. Meni se upalila prvi i jedini put ubrzo nakon ugradnje, sjeli u auto, prikopčao majstor laptop i live podešavanje u vožnji, stisni gas, haj malo uzbrdo, nizbrdo, nikad se više upalila nije za skoro 150 tkm. I da, na plinu je bolje da je smjesa malo bogatija jer sa siromašnom smjesom imaš efekat "zavarivanja".
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#38900 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma znam jbg. Ali tako mi rekoše. Kod Darka kad sam prije išao, sjedne on samnom i put Bjelašnice. Dok se popnemo do pola, sve naštimano.NediM17 wrote: ↑24/12/2021 10:26 Kakav cijeli dan, prikopča dijagnostiku i podesi mapu, najbolje u vožnji. Meni se upalila prvi i jedini put ubrzo nakon ugradnje, sjeli u auto, prikopčao majstor laptop i live podešavanje u vožnji, stisni gas, haj malo uzbrdo, nizbrdo, nikad se više upalila nije za skoro 150 tkm. I da, na plinu je bolje da je smjesa malo bogatija jer sa siromašnom smjesom imaš efekat "zavarivanja".
