Ma nije on Bosnjo, on je samo kontras
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
-
RJ57
- Posts: 5114
- Joined: 10/04/2017 15:12
#28777 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
ovo što su sergej i asmir napravili danas je zadnje
svi mi znamo ko su i kakvi su ljudi u savezu, teško da ima gorih, i njih niko normalan ne podržava, ali ovako šupački izbor trenutka za liječenje svojih kompleksa i frustracija je apsolutno zadnja stvar.
ne sumnjam ja da obojica vole bih i da reprezentaciji žele najbolje, ali ovo što zbog svog ega rade ima upravo suprotan efekat, levatski na kvadrat!
svi mi znamo ko su i kakvi su ljudi u savezu, teško da ima gorih, i njih niko normalan ne podržava, ali ovako šupački izbor trenutka za liječenje svojih kompleksa i frustracija je apsolutno zadnja stvar.
ne sumnjam ja da obojica vole bih i da reprezentaciji žele najbolje, ali ovo što zbog svog ega rade ima upravo suprotan efekat, levatski na kvadrat!
- deogest
- Posts: 2091
- Joined: 16/08/2020 15:20
#28778 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa sto bi bio Barbarez ikad selektor, zbog emocija i sto je bio kapiten jel? Hahaha. Pa evo de mi konkretno zalijepi njegov trenerski CV, koga poznatog je on to ikad trenirao?Grean wrote: ↑05/09/2021 00:01sportsport po starom, glume Vicinog glasnogovornika kao sto su i u vrijeme sukoba Veleza, Sarajeva, MDK sa Savezom. Prvi i jedini poletili da prenesu ovo.Konkretno, Barbarez je ljubomoran što nije selektor, a kako radi posao, odnosno ne radi ga nigdje, neće nikada ni biti selektor. Barem narednih osam godina, tako neka uživa u svojim komentarima i puna podrška od mene, ako ga to ispunjava", bez dlake na jeziku je rekao Zeljković, pa je potom odgovorio i Begoviću
Barbarezov komentar jeste mozda nespretan ali da jedan sitni kriminalac ovako proziva najomiljenijeg igraca reprezentacije i bahati se neces dok sam ja tu je jadno.
Dotakli smo dno sto se tice koliko nam ovaj mister 3 hibridna terena do pocetka prvenstva razvlaci pamet.
Da su kriminalci u savezu, logicno da jesu. Pa kod nas je kriminal u svim porama, a da ne bude u tako vaznoj stvari koja donosi novac prdonjama koji nikad lopte nisu sutnuli.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28779 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nije poenta moze li Barbarez biti selektor nego da mu ovaj kriminalac i lik koji je izjavio da Borcu ne treba titula BIH jer svakako nije njihova drzava ima pravo odgovarati na ovaj nacin za navijacki komentar dok mu " nasi" predstavnici u FSBiH, Colpa i kompanija pushe za funkciju.deogest wrote: ↑05/09/2021 00:29Pa sto bi bio Barbarez ikad selektor, zbog emocija i sto je bio kapiten jel? Hahaha. Pa evo de mi konkretno zalijepi njegov trenerski CV, koga poznatog je on to ikad trenirao?Grean wrote: ↑05/09/2021 00:01
sportsport po starom, glume Vicinog glasnogovornika kao sto su i u vrijeme sukoba Veleza, Sarajeva, MDK sa Savezom. Prvi i jedini poletili da prenesu ovo.
Barbarezov komentar jeste mozda nespretan ali da jedan sitni kriminalac ovako proziva najomiljenijeg igraca reprezentacije i bahati se neces dok sam ja tu je jadno.
Dotakli smo dno sto se tice koliko nam ovaj mister 3 hibridna terena do pocetka prvenstva razvlaci pamet.
Da su kriminalci u savezu, logicno da jesu. Pa kod nas je kriminal u svim porama, a da ne bude u tako vaznoj stvari koja donosi novac prdonjama koji nikad lopte nisu sutnuli.
A sto se selektora tice, evo Vicini Srbi drze od nezavisnosti U21, trebo' si odgledati juce bruku od mlade reprezentacije. Siguran sam da losiji ne bi bili da su recimo Barbarezu dali da ih vodi umjesto sto su mu nudili ubleha poziciju savjetnika pa neka se pokaze. Ali ne, oni vedre i oblace i moze im se. Drze to mjesto a sad biraju i selektora A reprezentacije koji je ruku na srce solidan, inagurisali i Misimovica koji vec odavno pushe u Vicinu. Pokrili sve i jos kazu, gledajte sljedecih osam godina.
Pored svega toga u Premijer ligi servirali titulu za Borac necasnim radnjama. Nas nigdje.
- Point.
- Posts: 33479
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#28780 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Gledaj navijača, uzeo se bod arogantnoj Francuskoj i jalova pobjeda protiv giganta Kuvajta i odmah se staje na stranu onog Dodikovog krimosa Vice i njegovog prelivode Misketa. Kad se mora već birati strana, uvijek ću biti uz one Barbu i Asmira naspram ovih masnih spodoba. Naivne možeš kupit za dolar i po,odnosno bod i po. Jadno. Svakom iskrenom navijaču ove reprezentacije izbor između Barbe i Vice bi trebao biti jako lagan.
Ne valja kad ne govore, ne valja kad govore. Nikad nije pogodan trenutak jelde.
Ne valja kad ne govore, ne valja kad govore. Nikad nije pogodan trenutak jelde.
Last edited by Point. on 05/09/2021 00:44, edited 1 time in total.
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#28781 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Tvoja poduka mi stvarno ne treba.Herr Flick wrote: ↑04/09/2021 22:59Suvisan ti je komentar,ti "migranti" dolaze iz pete najbogatije drzave na svijetu,ako nemas sra interesatno za pisat bolje nemoj
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#28782 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
U ovom vecerasnjem "mahalskom prepucavanju" najzanimljiviji mi je bio odgovor Begovica Barbarezu. Ocigledno da tu postoje 3 struje. Samo je pitanje koja od njih zeli dobro BH fudbalu.
- Point.
- Posts: 33479
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#28783 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Sigurno ne ova koja je večeras poslala redare da se skine zastava sa ljiljanima na tribini. Eto vam Vico, kurvin sin iz Laktaša. 
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#28784 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
nečija ti treba, jer ti je komentar stvarno bio nikakavenko 1964 wrote: ↑05/09/2021 00:43Tvoja poduka mi stvarno ne treba.Herr Flick wrote: ↑04/09/2021 22:59
Suvisan ti je komentar,ti "migranti" dolaze iz pete najbogatije drzave na svijetu,ako nemas sra interesatno za pisat bolje nemoj
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#28785 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
pogrešno si ti to shvatio, nije Begović obrusio Barbarezu, nego se složio s njimRomanista 101% wrote: ↑05/09/2021 00:52 U ovom vecerasnjem "mahalskom prepucavanju" najzanimljiviji mi je bio odgovor Begovica Barbarezu. Ocigledno da tu postoje 3 struje. Samo je pitanje koja od njih zeli dobro BH fudbalu.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#28786 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Da ti kažem ovako pravo , nabijem te na hašima... samo što si ppk.palermo wrote: ↑04/09/2021 23:02gledao u istočnom Sarajevu ?drug_profi wrote: ↑04/09/2021 22:59 Bio u kafani, i gazda okrenu na utakmicu. Mal nije batine dobio.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
-
the_stick
- Posts: 1170
- Joined: 16/02/2002 00:00
#28788 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Mozda je do mene, ali ja ovu Barbarezovu objavu skroz drugacije vidim… covjek na poluvremenu napisao da bi mogao obuci plavi dres… Kuvajcani su bili u plavom… u prvom poluvremenu osim precke skoro da nisu centar presli… meni vise zvuci kao da je htio reci da je Kuvajt toliko los da bi i on mogao igrati…??? covjek se nikad nije sprdao sa nasom repkom, zasto bi sada poceo?
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#28789 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Šta ima Barbarez da prica ? nek se prihvati trenerskog posla i za par godina aplicira za posao selektora...neka nas on i Begović poštede lošeg sarkazma.
- preselio na ahiret
- Posts: 2739
- Joined: 21/05/2021 01:40
- Location: prvi saf
#28790 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Sto je interesantno dok smo ranije gubili i islo nam sve nizbrdo ovaj smrad begovic se nije oglasavao,sad kad smo haman pobjedili francusku i idemo na bolje rezultate on pokusava da sjebe atmosferu svojim izjavama.Romanista 101% wrote: ↑05/09/2021 00:52 U ovom vecerasnjem "mahalskom prepucavanju" najzanimljiviji mi je bio odgovor Begovica Barbarezu. Ocigledno da tu postoje 3 struje. Samo je pitanje koja od njih zeli dobro BH fudbalu.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#28791 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Gdje ba idemo na bolje?

- preselio na ahiret
- Posts: 2739
- Joined: 21/05/2021 01:40
- Location: prvi saf
#28792 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Tebi ako 1-1 sa francuzima nije pohod ka boljem onda gledaj balet mani se fudbala
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#28793 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kapa do poda Asmire 
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#28794 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
preselio na ahiret wrote: ↑05/09/2021 01:30Tebi ako 1-1 sa francuzima nije pohod ka boljem onda gledaj balet mani se fudbala![]()
Idemo, idemo...
A za balet... ne volim muskarce u helankama
- preselio na ahiret
- Posts: 2739
- Joined: 21/05/2021 01:40
- Location: prvi saf
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#28796 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Isti takav.preselio na ahiret wrote: ↑05/09/2021 01:32Jesi i ti ko asmir kad treba da pricas sutis ko mis kad vidis da si pao kurcu za usi lajes,cuj kapa do poda![]()
A volim i kolače
- preselio na ahiret
- Posts: 2739
- Joined: 21/05/2021 01:40
- Location: prvi saf
#28797 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nije ni cudo sto ga podrzavas 
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#28798 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nikakvo brate moj zato ne znam čemu ibrećenje
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#28799 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kad se leti, bitno je mislit na prizemljenje.
Mnogo smo jaki.
Mnogo smo jaki.
- preselio na ahiret
- Posts: 2739
- Joined: 21/05/2021 01:40
- Location: prvi saf
#28800 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma hajde,kad je branio i kad su ga pitali za situaciju u repki-savezu ko curica se ponaso a sad shatro digo rep 
