Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28751 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pobjeda nakon 657 dana.

- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28752 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Zamalo da dozovem i Nukica, zajeba sudija.last mohicans wrote: ↑04/09/2021 22:21 Čist gol poništi. Jebi ti to, Nukic se mogao proslaviti. Odličan kako je usao.
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28753 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Dobro odigrao, a i Hadziahmetovic odskače. Teska srca kažem da ima mjesta u prvih 11.Grean wrote: ↑04/09/2021 22:41Zamalo da dozovem i Nukica, zajeba sudija.last mohicans wrote: ↑04/09/2021 22:21 Čist gol poništi. Jebi ti to, Nukic se mogao proslaviti. Odličan kako je usao.
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#28754 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Hajde da i mi nekoga pobijedimo. Možda se čudo ponovi u sljedećoj, kad nam donosi bodove.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#28755 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pored jednog Vrancica pa i Prcica njemu igra neki Loncar, Nalic, Gojak ( koji je propo ko kauc ) itd...
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#28756 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Zajebani ovi migranti.
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#28757 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Bio u kafani, i gazda okrenu na utakmicu. Mal nije batine dobio.
- Herr Flick
- Posts: 9075
- Joined: 02/04/2012 13:00
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#28759 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
drug_profi wrote: ↑04/09/2021 22:59 Bio u kafani, i gazda okrenu na utakmicu. Mal nije batine dobio.
Ja ženi slično govorim : "Ko je pametan, okrenuće na Zadrugu".
-
palermo
- Posts: 25335
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#28760 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
gledao u istočnom Sarajevu ?drug_profi wrote: ↑04/09/2021 22:59 Bio u kafani, i gazda okrenu na utakmicu. Mal nije batine dobio.
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#28761 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Malo mi je ovo ružno od Barbareza ali hajde.
-
kanguru
- Posts: 895
- Joined: 16/12/2019 00:15
#28762 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ne znam šta su čekali do sada i Begović i Barbarez. Sve neke objave u šiframa po Twitteru i FB. Ako znate nešto, izađite konkretno sa argumentima da se ovo više dovede u red.
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#28763 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Lik je igrao u vrijeme Usanovica i sutio, a sad kao nekoga proziva jbt, i to samo zbog ega jer nije dobio mjesto selektora...nemam nista protiv njega ali ruzno i jbg.
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#28764 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa ja ne bi prvi igr‘o za repku nema sanse. Ko vas ba jebe.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#28765 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Treba mi neko ko je barem igrao u pionirima objasniti, kako biti profesionalni fudbaler a praviti one osnovne greške koje je većina pravila...
Tipa:
Zašto ne možeš na do 20m razdaljine poslati tačan pas.
Zašto prilikom centriranja kad imaš prostora pogađaš njihovog igrača.
Zašto ne znaju odigrati dupli pas.
Kod centriranja u 16m. zašto sve ide preko.
Zašto se lopta odbija od noge.
Et te neke osnovne stvari...
Tipa:
Zašto ne možeš na do 20m razdaljine poslati tačan pas.
Zašto prilikom centriranja kad imaš prostora pogađaš njihovog igrača.
Zašto ne znaju odigrati dupli pas.
Kod centriranja u 16m. zašto sve ide preko.
Zašto se lopta odbija od noge.
Et te neke osnovne stvari...
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#28766 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Mnogo seru i Barbarez i Begovic, al eto.
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#28767 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
1. treniralo se na šljaci, lopta odskakala,Officer Crabtree wrote: ↑04/09/2021 23:14 Treba mi neko ko je barem igrao u pionirima objasniti, kako biti profesionalni fudbaler a praviti one osnovne greške koje je većina pravila...
Tipa:
Zašto ne možeš na do 20m razdaljine poslati tačan pas.
Zašto prilikom centriranja kad imaš prostora pogađaš njihovog igrača.
Zašto ne znaju odigrati dupli pas.
Kod centriranja u 16m. zašto sve ide preko.
Zašto se lopta odbija od noge.
Et te neke osnovne stvari...
2. Wink kopacke, debele i ne mozes je potkopati fino,
3. Strah da je ne presijece,
4. Samo je opucaj, bolje na drugu nego na prvu pa da pukne kontra,
5. Fokus na trcanju a ne na pimplanju, odrvenile noge,
Lp.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14714
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#28768 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#28769 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Hajd ok, ali zašto pljuvanje po Petevu bezveze? Čovjek je tu da radi svoj posao. Mislim da je Peteva spomenuo zajedno sa tom grupom jer ga nije pozvao, ali nekorektno je trpati njega u taj kriminal.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#28770 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
E hvala, meni bilo nejasno, a vidiš ništa od ovoga mi nije padalo na pamet.N.N. wrote: ↑04/09/2021 23:211. treniralo se na šljaci, lopta odskakala,Officer Crabtree wrote: ↑04/09/2021 23:14 Treba mi neko ko je barem igrao u pionirima objasniti, kako biti profesionalni fudbaler a praviti one osnovne greške koje je većina pravila...
Tipa:
Zašto ne možeš na do 20m razdaljine poslati tačan pas.
Zašto prilikom centriranja kad imaš prostora pogađaš njihovog igrača.
Zašto ne znaju odigrati dupli pas.
Kod centriranja u 16m. zašto sve ide preko.
Zašto se lopta odbija od noge.
Et te neke osnovne stvari...
2. Wink kopacke, debele i ne mozes je potkopati fino,
3. Strah da je ne presijece,
4. Samo je opucaj, bolje na drugu nego na prvu pa da pukne kontra,
5. Fokus na trcanju a ne na pimplanju, odrvenile noge,
Lp.
![]()
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#28771 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Begovic je stara svadjalica i mutivoda. Vidis ti kako je smislio "dobar" moment za huskanje javnosti...taman kad je repka nagovjestila lagani izlazak iz krize. Pa ubaci i Peteva u sve to koji polako stice neko povjerenje javnosti, ...ali javnost je vec zagrizla. To sto nije htio biti rezerva, i izmisljao razloge da ne dodje na okupljanje, to je eto uredu tako radit kad on radi.
-
merk030
- Posts: 857
- Joined: 30/06/2018 18:31
#28772 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Gdje iskopa Wink kopačkeN.N. wrote: ↑04/09/2021 23:211. treniralo se na šljaci, lopta odskakala,Officer Crabtree wrote: ↑04/09/2021 23:14 Treba mi neko ko je barem igrao u pionirima objasniti, kako biti profesionalni fudbaler a praviti one osnovne greške koje je većina pravila...
Tipa:
Zašto ne možeš na do 20m razdaljine poslati tačan pas.
Zašto prilikom centriranja kad imaš prostora pogađaš njihovog igrača.
Zašto ne znaju odigrati dupli pas.
Kod centriranja u 16m. zašto sve ide preko.
Zašto se lopta odbija od noge.
Et te neke osnovne stvari...
2. Wink kopacke, debele i ne mozes je potkopati fino,
3. Strah da je ne presijece,
4. Samo je opucaj, bolje na drugu nego na prvu pa da pukne kontra,
5. Fokus na trcanju a ne na pimplanju, odrvenile noge,
Lp.
![]()
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28773 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
sportsport po starom, glume Vicinog glasnogovornika kao sto su i u vrijeme sukoba Veleza, Sarajeva, MDK sa Savezom. Prvi i jedini poletili da prenesu ovo.Konkretno, Barbarez je ljubomoran što nije selektor, a kako radi posao, odnosno ne radi ga nigdje, neće nikada ni biti selektor. Barem narednih osam godina, tako neka uživa u svojim komentarima i puna podrška od mene, ako ga to ispunjava", bez dlake na jeziku je rekao Zeljković, pa je potom odgovorio i Begoviću
Barbarezov komentar jeste mozda nespretan ali da jedan sitni kriminalac ovako proziva najomiljenijeg igraca reprezentacije i bahati se neces dok sam ja tu je jadno.
Dotakli smo dno sto se tice koliko nam ovaj mister 3 hibridna terena do pocetka prvenstva razvlaci pamet.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#28774 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Sad vam ne valjaju jer smo uvezali nerijeseno i ovu mrljavu pobjedu. Ali kao sto to obicno biva, poslije relativno solidne tekme protiv polumrtve francuske, obicno su tendencije da druga tekme bude katastrofa, tako da kada zijanimo ili odigramo nerijeseno sa boratima, ocekujem slaganje i hvaljenje bega i barbe na njihovoj otvorenosti i hrabrosti.
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
