Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#28726 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Dead Man Walking »

Ide bez Pjanica ko podmazano protiv azijskog giganta. :izet:
User avatar
amidzazeher
Posts: 3997
Joined: 14/04/2011 23:41

#28727 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by amidzazeher »

enko 1964 wrote: 04/09/2021 21:22 Imam osjećaj da nas neko zajebava.
Isto majke mi!! Koliko je mafija iz saveza dobila para za ovu utakmicu, zna li se?
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#28728 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vicious »

Ma ja okrenuo na ukrajina-francuska. Gledo ovu patnju skoro pola sata i kontam sto mi ovo treba, ionako je besmislena utakmica.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28729 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

[youtube][/youtube]
last mohicans wrote: 04/09/2021 21:30 Samo od ovog Nalica bi nesto moglo ispasti, ostalo odron.
Nije ni Civic los, ostalo odron.

Cipetic je fula, nema tu hljeba a vidjelo se to i protiv Francuske. Bolje da udje Nukic da se vidi ima li sta od njega
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#28730 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Juliuscezar »

ima jačih turnira po selima
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#28731 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Piaty »

kanguru wrote: 04/09/2021 21:19 Pa ljudi, ova postava ne bi postigla gol ni da se igra 1000 minuta. Jadni mi kad se oproste Džeko i Pjanić.
Jadni mi ali samo kada se Dzeko oprosti. S tim drugim isto nismo mogli dati nikom gol.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#28732 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by duh_sa_sjekirom »

Treba biti realan, Kuvajt je jedna od najjačih azijskih reprezentacija a mi skoro bez ikakve podrške publike. U takvim okolnostima, neriješen rezultat ravan je pobjedi. Pa čak i poraz sa malo golova razlike ne bi bio strašan...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28733 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

Kako je samo Gojak propo', ovo je m:tel nivo a i tu da se bori za mjesto.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#28734 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kanguru »

Piaty wrote: 04/09/2021 21:52
kanguru wrote: 04/09/2021 21:19 Pa ljudi, ova postava ne bi postigla gol ni da se igra 1000 minuta. Jadni mi kad se oproste Džeko i Pjanić.
Jadni mi ali samo kada se Dzeko oprosti. S tim drugim isto nismo mogli dati nikom gol.
Možeš ti ovdje do mile volje blatiti Pjanića, ti i onaj patetični trol Gerro. Pjanić je bio jedan od glavnih igrača u Lyonu, Romi i Juventusu i to niko ne može izbrisati. Jedini igrač u našem timu koji zna primiti, sačuvati i iznijeti loptu. Ovo su teški antitalenti i moramo se početi navikavati na redovne blamaže kada se oproste Džeko i Pjanić.
User avatar
Spejsdex
Posts: 36
Joined: 04/09/2021 08:31

#28735 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Spejsdex »

duh_sa_sjekirom wrote: 04/09/2021 21:56 Treba biti realan, Kuvajt je jedna od najjačih azijskih reprezentacija a mi skoro bez ikakve podrške publike. U takvim okolnostima, neriješen rezultat ravan je pobjedi. Pa čak i poraz sa malo golova razlike ne bi bio strašan...
Trebalo je nekim gestom vratit onolike hurme što je sredila bisera turković.

Ovo je prilika da im se bosna zahvali.
Last edited by Spejsdex on 04/09/2021 21:59, edited 1 time in total.
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#28736 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by the_stick »

Kakva je ovo prevara?! Ovdje mozda 2 ili 3 igraca zasluzuju da budu dio ovog rezervnog sastava. Bolje bi bilo da igra sa igracima iz mlade reprezentacije i/ili igracima iz PLBiH.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#28738 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

duh_sa_sjekirom wrote: 04/09/2021 21:56 Treba biti realan, Kuvajt je jedna od najjačih azijskih reprezentacija
:D
User avatar
dembele
Posts: 4184
Joined: 19/06/2014 09:15

#28739 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by dembele »

Petev je na slatkim mukama. Sve pršti od kvaliteta.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#28740 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Ajatolah_ »

Ma ove prijateljske redovno budu niđe veze, ne bih se ja puno sekirao.
hali gali halid
Posts: 2780
Joined: 08/10/2007 22:45

#28741 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hali gali halid »

bhnapoleon1 wrote: 04/09/2021 22:00
I Barbarezu je nesto odgovorio.
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28742 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Grean wrote: 04/09/2021 21:58 Kako je samo Gojak propo', ovo je m:tel nivo a i tu da se bori za mjesto.
Meni je on smiješan igrač zadnje 4 godine, ako ne i više. Nikakve koristi od njega nemamo. Daleko od prvih 11 nažalost.

A ovaj mi Stevanović nikako nije za reprezentacije. Cipetić bezveze, smiješan, Lončar isto, itd.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#28743 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Piaty »

Najbolji onaj Čilić
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#28744 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by kanguru »

Bravo Smajo :thumbup: :bih:
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28745 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Gooo hvala Bogu više :lol: Prevljak :thumbup:
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#28746 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by last mohicans »

Grean wrote: 04/09/2021 21:49 [youtube][/youtube]
last mohicans wrote: 04/09/2021 21:30 Samo od ovog Nalica bi nesto moglo ispasti, ostalo odron.
Nije ni Civic los, ostalo odron.

Cipetic je fula, nema tu hljeba a vidjelo se to i protiv Francuske. Bolje da udje Nukic da se vidi ima li sta od njega
Dozva ti Civica.
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#28747 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Piaty »

Eeeeevo gaaaa

Pljevljak pogadja.

A pored Cilica je dobar i Hajrudinovic
Bobi
Forum administrator
Posts: 38003
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28748 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bobi »

Jao sudije pa nije lopta skroz presla korner liniju, sta je ovo ??
last mohicans
Posts: 18220
Joined: 09/08/2012 23:19

#28749 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by last mohicans »

Čist gol poništi. Jebi ti to, Nukic se mogao proslaviti. Odličan kako je usao.
senturk
Posts: 800
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#28750 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by senturk »

Gdje je var ovdje , prvo sam mislio da je offside svirao,, :roll:
Post Reply