Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28776 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

seoBIH wrote: 05/09/2021 00:03
LSD wrote: 04/09/2021 23:18

Mnogo seru i Barbarez i Begovic, al eto.
Hehe naivni bosnjo
Ma nije on Bosnjo, on je samo kontras :mrgreen: uvijek bio. Poznat po tom na fudbalskim temama.
RJ57
Posts: 5114
Joined: 10/04/2017 15:12

#28777 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by RJ57 »

ovo što su sergej i asmir napravili danas je zadnje

svi mi znamo ko su i kakvi su ljudi u savezu, teško da ima gorih, i njih niko normalan ne podržava, ali ovako šupački izbor trenutka za liječenje svojih kompleksa i frustracija je apsolutno zadnja stvar.

ne sumnjam ja da obojica vole bih i da reprezentaciji žele najbolje, ali ovo što zbog svog ega rade ima upravo suprotan efekat, levatski na kvadrat!
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#28778 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by deogest »

Grean wrote: 05/09/2021 00:01
Konkretno, Barbarez je ljubomoran što nije selektor, a kako radi posao, odnosno ne radi ga nigdje, neće nikada ni biti selektor. Barem narednih osam godina, tako neka uživa u svojim komentarima i puna podrška od mene, ako ga to ispunjava", bez dlake na jeziku je rekao Zeljković, pa je potom odgovorio i Begoviću
sportsport po starom, glume Vicinog glasnogovornika kao sto su i u vrijeme sukoba Veleza, Sarajeva, MDK sa Savezom. Prvi i jedini poletili da prenesu ovo.

Barbarezov komentar jeste mozda nespretan ali da jedan sitni kriminalac ovako proziva najomiljenijeg igraca reprezentacije i bahati se neces dok sam ja tu je jadno.

Dotakli smo dno sto se tice koliko nam ovaj mister 3 hibridna terena do pocetka prvenstva razvlaci pamet.
Pa sto bi bio Barbarez ikad selektor, zbog emocija i sto je bio kapiten jel? Hahaha. Pa evo de mi konkretno zalijepi njegov trenerski CV, koga poznatog je on to ikad trenirao?

Da su kriminalci u savezu, logicno da jesu. Pa kod nas je kriminal u svim porama, a da ne bude u tako vaznoj stvari koja donosi novac prdonjama koji nikad lopte nisu sutnuli.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28779 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

deogest wrote: 05/09/2021 00:29
Grean wrote: 05/09/2021 00:01

sportsport po starom, glume Vicinog glasnogovornika kao sto su i u vrijeme sukoba Veleza, Sarajeva, MDK sa Savezom. Prvi i jedini poletili da prenesu ovo.

Barbarezov komentar jeste mozda nespretan ali da jedan sitni kriminalac ovako proziva najomiljenijeg igraca reprezentacije i bahati se neces dok sam ja tu je jadno.

Dotakli smo dno sto se tice koliko nam ovaj mister 3 hibridna terena do pocetka prvenstva razvlaci pamet.
Pa sto bi bio Barbarez ikad selektor, zbog emocija i sto je bio kapiten jel? Hahaha. Pa evo de mi konkretno zalijepi njegov trenerski CV, koga poznatog je on to ikad trenirao?

Da su kriminalci u savezu, logicno da jesu. Pa kod nas je kriminal u svim porama, a da ne bude u tako vaznoj stvari koja donosi novac prdonjama koji nikad lopte nisu sutnuli.
Nije poenta moze li Barbarez biti selektor nego da mu ovaj kriminalac i lik koji je izjavio da Borcu ne treba titula BIH jer svakako nije njihova drzava ima pravo odgovarati na ovaj nacin za navijacki komentar dok mu " nasi" predstavnici u FSBiH, Colpa i kompanija pushe za funkciju.

A sto se selektora tice, evo Vicini Srbi drze od nezavisnosti U21, trebo' si odgledati juce bruku od mlade reprezentacije. Siguran sam da losiji ne bi bili da su recimo Barbarezu dali da ih vodi umjesto sto su mu nudili ubleha poziciju savjetnika pa neka se pokaze. Ali ne, oni vedre i oblace i moze im se. Drze to mjesto a sad biraju i selektora A reprezentacije koji je ruku na srce solidan, inagurisali i Misimovica koji vec odavno pushe u Vicinu. Pokrili sve i jos kazu, gledajte sljedecih osam godina.

Pored svega toga u Premijer ligi servirali titulu za Borac necasnim radnjama. Nas nigdje.
User avatar
Point.
Posts: 33479
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#28780 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Gledaj navijača, uzeo se bod arogantnoj Francuskoj i jalova pobjeda protiv giganta Kuvajta i odmah se staje na stranu onog Dodikovog krimosa Vice i njegovog prelivode Misketa. Kad se mora već birati strana, uvijek ću biti uz one Barbu i Asmira naspram ovih masnih spodoba. Naivne možeš kupit za dolar i po,odnosno bod i po. Jadno. Svakom iskrenom navijaču ove reprezentacije izbor između Barbe i Vice bi trebao biti jako lagan.

Ne valja kad ne govore, ne valja kad govore. Nikad nije pogodan trenutak jelde.
Last edited by Point. on 05/09/2021 00:44, edited 1 time in total.
User avatar
enko 1964
Posts: 1386
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#28781 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by enko 1964 »

Herr Flick wrote: 04/09/2021 22:59
enko 1964 wrote: 04/09/2021 22:48 Zajebani ovi migranti.
Suvisan ti je komentar,ti "migranti" dolaze iz pete najbogatije drzave na svijetu,ako nemas sra interesatno za pisat bolje nemoj
Tvoja poduka mi stvarno ne treba.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#28782 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Romanista 101% »

U ovom vecerasnjem "mahalskom prepucavanju" najzanimljiviji mi je bio odgovor Begovica Barbarezu. Ocigledno da tu postoje 3 struje. Samo je pitanje koja od njih zeli dobro BH fudbalu.
User avatar
Point.
Posts: 33479
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#28783 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. »

Sigurno ne ova koja je večeras poslala redare da se skine zastava sa ljiljanima na tribini. Eto vam Vico, kurvin sin iz Laktaša. :bih:
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#28784 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by thekupus »

enko 1964 wrote: 05/09/2021 00:43
Herr Flick wrote: 04/09/2021 22:59

Suvisan ti je komentar,ti "migranti" dolaze iz pete najbogatije drzave na svijetu,ako nemas sra interesatno za pisat bolje nemoj
Tvoja poduka mi stvarno ne treba.
nečija ti treba, jer ti je komentar stvarno bio nikakav
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#28785 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by thekupus »

Romanista 101% wrote: 05/09/2021 00:52 U ovom vecerasnjem "mahalskom prepucavanju" najzanimljiviji mi je bio odgovor Begovica Barbarezu. Ocigledno da tu postoje 3 struje. Samo je pitanje koja od njih zeli dobro BH fudbalu.
pogrešno si ti to shvatio, nije Begović obrusio Barbarezu, nego se složio s njim
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#28786 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

palermo wrote: 04/09/2021 23:02
drug_profi wrote: 04/09/2021 22:59 Bio u kafani, i gazda okrenu na utakmicu. Mal nije batine dobio.
gledao u istočnom Sarajevu ?
Da ti kažem ovako pravo , nabijem te na hašima... samo što si ppk.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#28787 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by LSD »

Grean wrote: 05/09/2021 00:04
seoBIH wrote: 05/09/2021 00:03

Hehe naivni bosnjo
Ma nije on Bosnjo, on je samo kontras :mrgreen: uvijek bio. Poznat po tom na fudbalskim temama.
Jok, nisam bosnjo, srbin sam :gunjastajl:
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#28788 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by the_stick »

Mozda je do mene, ali ja ovu Barbarezovu objavu skroz drugacije vidim… covjek na poluvremenu napisao da bi mogao obuci plavi dres… Kuvajcani su bili u plavom… u prvom poluvremenu osim precke skoro da nisu centar presli… meni vise zvuci kao da je htio reci da je Kuvajt toliko los da bi i on mogao igrati…??? covjek se nikad nije sprdao sa nasom repkom, zasto bi sada poceo?
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#28789 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by LSD »

Šta ima Barbarez da prica ? nek se prihvati trenerskog posla i za par godina aplicira za posao selektora...neka nas on i Begović poštede lošeg sarkazma.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#28790 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by preselio na ahiret »

Romanista 101% wrote: 05/09/2021 00:52 U ovom vecerasnjem "mahalskom prepucavanju" najzanimljiviji mi je bio odgovor Begovica Barbarezu. Ocigledno da tu postoje 3 struje. Samo je pitanje koja od njih zeli dobro BH fudbalu.
Sto je interesantno dok smo ranije gubili i islo nam sve nizbrdo ovaj smrad begovic se nije oglasavao,sad kad smo haman pobjedili francusku i idemo na bolje rezultate on pokusava da sjebe atmosferu svojim izjavama.
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#28791 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Gdje ba idemo na bolje?
:-)
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#28792 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by preselio na ahiret »

drug_profi wrote: 05/09/2021 01:29 Gdje ba idemo na bolje?
:-)
Tebi ako 1-1 sa francuzima nije pohod ka boljem onda gledaj balet mani se fudbala :lol:
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#28793 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Janjicar »

Kapa do poda Asmire :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#28794 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

preselio na ahiret wrote: 05/09/2021 01:30
drug_profi wrote: 05/09/2021 01:29 Gdje ba idemo na bolje?
:-)
Tebi ako 1-1 sa francuzima nije pohod ka boljem onda gledaj balet mani se fudbala :lol:

Idemo, idemo... :lol:
A za balet... ne volim muskarce u helankama
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#28795 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by preselio na ahiret »

Janjicar wrote: 05/09/2021 01:30 Kapa do poda Asmire :thumbup:
Jesi i ti ko asmir kad treba da pricas sutis ko mis kad vidis da si pao kurcu za usi lajes,cuj kapa do poda :lol:
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#28796 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Janjicar »

preselio na ahiret wrote: 05/09/2021 01:32
Janjicar wrote: 05/09/2021 01:30 Kapa do poda Asmire :thumbup:
Jesi i ti ko asmir kad treba da pricas sutis ko mis kad vidis da si pao kurcu za usi lajes,cuj kapa do poda :lol:
Isti takav.

A volim i kolače
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#28797 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by preselio na ahiret »

Nije ni cudo sto ga podrzavas :lol:
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#28798 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Janjicar »

preselio na ahiret wrote: 05/09/2021 01:41 Nije ni cudo sto ga podrzavas :lol:
Nikakvo brate moj zato ne znam čemu ibrećenje
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#28799 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Kad se leti, bitno je mislit na prizemljenje.
Mnogo smo jaki.
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#28800 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by preselio na ahiret »

Ma hajde,kad je branio i kad su ga pitali za situaciju u repki-savezu ko curica se ponaso a sad shatro digo rep :lol:
Post Reply