nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#21451 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ejs sad, aldin radio spuru, malo je sportiva izgubila performansi al 140 konjica radi posao, jede zemlju ubija 
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#21452 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ako je aldin radio povlacin napisano za optiku. Ne moze sportiva iznijet te ponije na ispasu. Zato ti bacas bokove s prednjim pogonom.JavierBosnia wrote: ↑28/08/2021 19:29 Ejs sad, aldin radio spuru, malo je sportiva izgubila performansi al 140 konjica radi posao, jede zemlju ubija![]()
- black_adrian
- Posts: 4564
- Joined: 15/02/2021 13:32
- Location: Medeno Polje
- Vozim: vjetar
#21453 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
JavierBosnia wrote: ↑28/08/2021 19:29 Ejs sad, aldin radio spuru, malo je sportiva izgubila performansi al 140 konjica radi posao, jede zemlju ubija![]()
digni ga na 180 za bolji učinak
-
izvrsni direktor
- Posts: 14756
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#21454 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Vozio majmun ili insan, nemas sta radit u lijevoj traci. Nije tvoj zadatak da regulises brzinu voznje drugih, niti te se tice koliko ko vozi. Mozes samo nazvati policiju nakon sto sidjes sa autoputa i obavijestit da si vidio majmuna.Raigor Stonehoof wrote: ↑28/08/2021 15:19 U njemackoj nema ogranicenja, a kod nas je ogranicenje 120. Treba se on sklonit u desnu kad vidi majmuna da juri 200, ali zbog sebe a ne zbog njega.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#21455 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Isto tako nije tvoj zadatak da regulises nacin voznje drugih, niti te se tice ko u kojoj traci vozi.izvrsni direktor wrote: ↑28/08/2021 22:35Vozio majmun ili insan, nemas sta radit u lijevoj traci. Nije tvoj zadatak da regulises brzinu voznje drugih, niti te se tice koliko ko vozi. Mozes samo nazvati policiju nakon sto sidjes sa autoputa i obavijestit da si vidio majmuna.Raigor Stonehoof wrote: ↑28/08/2021 15:19 U njemackoj nema ogranicenja, a kod nas je ogranicenje 120. Treba se on sklonit u desnu kad vidi majmuna da juri 200, ali zbog sebe a ne zbog njega.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#21456 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zapravo ga se i tice ako vozi iza tih..
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#21457 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ma na kraju krajeva boli te kutac sto on juri jbg juri na aerodrom poradja mu se zena peto deveto, ako ga u lijevoj traci zateknes, jer su desne karine od kamiona unisteme, i uocis u retrovizoru eventualno da si ga vidio da ti blica idi desno u pm i onda se ponovno vrati i "guslaj" po ogranicenju ali nije u redu da ga blokiras i tjeras ga da te obilazi desnom sto u najgorem slucaju moze biti fatalno prvo mu ne das i onda obojica u desnu i belajRaigor Stonehoof wrote: ↑29/08/2021 00:53Isto tako nije tvoj zadatak da regulises nacin voznje drugih, niti te se tice ko u kojoj traci vozi.izvrsni direktor wrote: ↑28/08/2021 22:35
Vozio majmun ili insan, nemas sta radit u lijevoj traci. Nije tvoj zadatak da regulises brzinu voznje drugih, niti te se tice koliko ko vozi. Mozes samo nazvati policiju nakon sto sidjes sa autoputa i obavijestit da si vidio majmuna.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#21458 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Negdje u bespucima tik-tok mi izleti nasa "swatkica" sa slupanim svojim bijelim motorom cini mi se R1 dok ona onako u out-u lezi na trotoaru. Akrapovic zguljen sav i izlupan.
Zna li iko ista. Da joj pisemo na zidu >>izdrzi<<, >>sama protiv svih<<, >>samo se Allaha treba bojati<<
Da li je to neki stari snimak ili ......
Zna li iko ista. Da joj pisemo na zidu >>izdrzi<<, >>sama protiv svih<<, >>samo se Allaha treba bojati<<
Da li je to neki stari snimak ili ......
- insaneinthebrain
- Posts: 25551
- Joined: 12/08/2013 12:51
#21459 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jel onaj iz Titove ili je neka druga lokacija
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#21460 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nije stavila ma instagram da se srokala, mozda je to stari karambol.
Inace cuvajte se đubradi ovih korpa, ceger i slicno,ima lik na motociklu onaj kao naked verzija, boja trule visnje, sakrivena tablica mislim da je 588 zadnja tri broja,nsm sigurna ucadila je, provlacio se izmedju auta danas na Stupu, bila guzva, vinta onom guvernalom ko debil i poce lupat nekom vozacu agresivno na prozor....nabijem ih na,,, divljaju sa biciklima,romobilima pravo pod tockove ljudima idu
Inace cuvajte se đubradi ovih korpa, ceger i slicno,ima lik na motociklu onaj kao naked verzija, boja trule visnje, sakrivena tablica mislim da je 588 zadnja tri broja,nsm sigurna ucadila je, provlacio se izmedju auta danas na Stupu, bila guzva, vinta onom guvernalom ko debil i poce lupat nekom vozacu agresivno na prozor....nabijem ih na,,, divljaju sa biciklima,romobilima pravo pod tockove ljudima idu
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#21461 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nije to. Ovo mi je dosta ruralno djelovalo.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#21463 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kako ce pobjeci? Jedino rampu da slomi
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#21465 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
On ce mu je platiti
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#21466 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kamera k'o u priči.
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#21467 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#21468 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Vidjeh 2 komada danas u gradu....nesta se ko trkaju .......ko je sta je odakle jekonektovan wrote: ↑31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??![]()
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#21469 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nemam pojma vjerujkonektovan wrote: ↑31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??![]()
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#21470 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Vidio sam i ja u Titovoj danas jednog. Cini mi se 458 Italia da je bio.
-
sahbazzz
- Posts: 1095
- Joined: 19/07/2020 12:27
#21471 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...konektovan wrote: ↑31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??![]()
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#21472 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Tita mi ja konto lupit da nisu jala i bubasahbazzz wrote: ↑31/08/2021 20:46Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...konektovan wrote: ↑31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??![]()
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#21473 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Evo dobih info da je šmrk sa sinom....dva komada nabavio hebote beiha.....sahbazzz wrote: ↑31/08/2021 20:46Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...konektovan wrote: ↑31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??![]()
- Romeo 80
- Posts: 4629
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#21474 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
sahbazzz wrote: ↑31/08/2021 20:46Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...konektovan wrote: ↑31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih??![]()
Mozda je to isti rokalj?!
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#21475 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
A ti hodaj po kiama i hjundaima i peugeoutima trazi....konektovan wrote: ↑31/08/2021 20:49Evo dobih info da je šmrk sa sinom....dva komada nabavio hebote beiha.....
