nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#21451 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by JavierBosnia »

Ejs sad, aldin radio spuru, malo je sportiva izgubila performansi al 140 konjica radi posao, jede zemlju ubija :lol:
STARx
Posts: 2094
Joined: 24/11/2020 19:21

#21452 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by STARx »

JavierBosnia wrote: 28/08/2021 19:29 Ejs sad, aldin radio spuru, malo je sportiva izgubila performansi al 140 konjica radi posao, jede zemlju ubija :lol:
Ako je aldin radio povlacin napisano za optiku. Ne moze sportiva iznijet te ponije na ispasu. Zato ti bacas bokove s prednjim pogonom. :D
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#21453 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by black_adrian »

JavierBosnia wrote: 28/08/2021 19:29 Ejs sad, aldin radio spuru, malo je sportiva izgubila performansi al 140 konjica radi posao, jede zemlju ubija :lol:


digni ga na 180 za bolji učinak :D
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#21454 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by izvrsni direktor »

Raigor Stonehoof wrote: 28/08/2021 15:19 U njemackoj nema ogranicenja, a kod nas je ogranicenje 120. Treba se on sklonit u desnu kad vidi majmuna da juri 200, ali zbog sebe a ne zbog njega.
Vozio majmun ili insan, nemas sta radit u lijevoj traci. Nije tvoj zadatak da regulises brzinu voznje drugih, niti te se tice koliko ko vozi. Mozes samo nazvati policiju nakon sto sidjes sa autoputa i obavijestit da si vidio majmuna.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#21455 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Raigor Stonehoof »

izvrsni direktor wrote: 28/08/2021 22:35
Raigor Stonehoof wrote: 28/08/2021 15:19 U njemackoj nema ogranicenja, a kod nas je ogranicenje 120. Treba se on sklonit u desnu kad vidi majmuna da juri 200, ali zbog sebe a ne zbog njega.
Vozio majmun ili insan, nemas sta radit u lijevoj traci. Nije tvoj zadatak da regulises brzinu voznje drugih, niti te se tice koliko ko vozi. Mozes samo nazvati policiju nakon sto sidjes sa autoputa i obavijestit da si vidio majmuna.
Isto tako nije tvoj zadatak da regulises nacin voznje drugih, niti te se tice ko u kojoj traci vozi.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#21456 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Karikaturist »

Zapravo ga se i tice ako vozi iza tih..
noviclan
Posts: 15031
Joined: 31/10/2013 06:48

#21457 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

Raigor Stonehoof wrote: 29/08/2021 00:53
izvrsni direktor wrote: 28/08/2021 22:35

Vozio majmun ili insan, nemas sta radit u lijevoj traci. Nije tvoj zadatak da regulises brzinu voznje drugih, niti te se tice koliko ko vozi. Mozes samo nazvati policiju nakon sto sidjes sa autoputa i obavijestit da si vidio majmuna.
Isto tako nije tvoj zadatak da regulises nacin voznje drugih, niti te se tice ko u kojoj traci vozi.
Ma na kraju krajeva boli te kutac sto on juri jbg juri na aerodrom poradja mu se zena peto deveto, ako ga u lijevoj traci zateknes, jer su desne karine od kamiona unisteme, i uocis u retrovizoru eventualno da si ga vidio da ti blica idi desno u pm i onda se ponovno vrati i "guslaj" po ogranicenju ali nije u redu da ga blokiras i tjeras ga da te obilazi desnom sto u najgorem slucaju moze biti fatalno prvo mu ne das i onda obojica u desnu i belaj
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#21458 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

Negdje u bespucima tik-tok mi izleti nasa "swatkica" sa slupanim svojim bijelim motorom cini mi se R1 dok ona onako u out-u lezi na trotoaru. Akrapovic zguljen sav i izlupan.
Zna li iko ista. Da joj pisemo na zidu >>izdrzi<<, >>sama protiv svih<<, >>samo se Allaha treba bojati<<


Da li je to neki stari snimak ili ......
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25552
Joined: 12/08/2013 12:51

#21459 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insaneinthebrain »

Jel onaj iz Titove ili je neka druga lokacija
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#21460 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

Nije stavila ma instagram da se srokala, mozda je to stari karambol.

Inace cuvajte se đubradi ovih korpa, ceger i slicno,ima lik na motociklu onaj kao naked verzija, boja trule visnje, sakrivena tablica mislim da je 588 zadnja tri broja,nsm sigurna ucadila je, provlacio se izmedju auta danas na Stupu, bila guzva, vinta onom guvernalom ko debil i poce lupat nekom vozacu agresivno na prozor....nabijem ih na,,, divljaju sa biciklima,romobilima pravo pod tockove ljudima idu
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#21461 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by zdruzdjo »

insaneinthebrain wrote: 31/08/2021 16:21 Jel onaj iz Titove ili je neka druga lokacija

Nije to. Ovo mi je dosta ruralno djelovalo.
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#21463 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

Kako ce pobjeci? Jedino rampu da slomi
User avatar
konektovan
Posts: 51461
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#21464 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

mk ultra wrote: 31/08/2021 19:19 Kako ce pobjeci? Jedino rampu da slomi
Otvorio mu radnik, prepo se ćojk.. :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#21465 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

On ce mu je platiti
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#21466 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by NediM17 »

Kamera k'o u priči.
User avatar
konektovan
Posts: 51461
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#21467 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih?? :mrgreen:
mali_balon
Posts: 14566
Joined: 12/09/2012 09:57

#21468 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_balon »

konektovan wrote: 31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih?? :mrgreen:
Vidjeh 2 komada danas u gradu....nesta se ko trkaju .......ko je sta je odakle je
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#21469 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vjeshalica »

konektovan wrote: 31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih?? :mrgreen:
Nemam pojma vjeruj
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#21470 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Vidio sam i ja u Titovoj danas jednog. Cini mi se 458 Italia da je bio.
sahbazzz
Posts: 1095
Joined: 19/07/2020 12:27

#21471 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sahbazzz »

konektovan wrote: 31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih?? :mrgreen:
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...
mali_balon
Posts: 14566
Joined: 12/09/2012 09:57

#21472 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_balon »

sahbazzz wrote: 31/08/2021 20:46
konektovan wrote: 31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih?? :mrgreen:
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...
Tita mi ja konto lupit da nisu jala i buba :lol: :lol: :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51461
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#21473 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by konektovan »

sahbazzz wrote: 31/08/2021 20:46
konektovan wrote: 31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih?? :mrgreen:
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...
Evo dobih info da je šmrk sa sinom....dva komada nabavio hebote beiha.....
User avatar
Romeo 80
Posts: 4629
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#21474 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Romeo 80 »

sahbazzz wrote: 31/08/2021 20:46
konektovan wrote: 31/08/2021 20:19 Ko ono sinoć pali gume s ferarijem ma stupu...?!
@vjeshalica
ima li kakvih insajderskih?? :mrgreen:
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...


Mozda je to isti rokalj?! :?
mali_balon
Posts: 14566
Joined: 12/09/2012 09:57

#21475 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_balon »

konektovan wrote: 31/08/2021 20:49
sahbazzz wrote: 31/08/2021 20:46
Jala i njegova ekipa snimaju spot mislim, bilo je i motora, Q8-ica i cega sve ne...
Evo dobih info da je šmrk sa sinom....dva komada nabavio hebote beiha.....
A ti hodaj po kiama i hjundaima i peugeoutima trazi....
Post Reply