a ne znam, imam raje tu i uvijek se mogu javiti nekome kada dodjem. Iako volim i sama sjesti, kao u Amiciju.
eto, moglo se organizovati kakvo forumsko druzenje, ima zainteresovanih.
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Biće, biće...
Dobar je Amicci... Pojeo sam tamo tonu piletine.Digla_da_kreci wrote: ↑27/08/2021 11:15![]()
a ne znam, imam raje tu i uvijek se mogu javiti nekome kada dodjem. Iako volim i sama sjesti, kao u Amiciju.
eto, moglo se organizovati kakvo forumsko druzenje, ima zainteresovanih.![]()
Ja_Ja wrote: ↑26/08/2021 20:56 Hajde evo jedna pozitivna. Posto nisam vidio da li je @Nivelacija postavljao nesto na tu temu. Na proslosedmicnoj akciji ciscenja grada prikupljeno je 3500 vreca smeca i ucestvovalo je oko 800 volontera.
Pozitivno je sto se ocistilo, pozitivno je sto se odradilo, a najpozitivnije je sto se odazvao veci broj ljudi nego sto je ocekivano. Slijedece godine se nadam da ce biti 5000 ljudi. Ovo su lijepe i pozitivne stvari koje mogu dovesti do promjene pa i toga da se za par godina ovi isti ljudi skupe na rostilju da ne moraju nista da rade jer ce svijest ako bog da, da proradi![]()
Pizza u Frateliju, a u Amicci piletina. Dragi Bata malo reda
I Fratelli se sunovratio sa pizzom poslije zatvaranja. Ne znam jesu li dosli sebi. A nekad sam zivio od njihove pizze.
Nisam znao, davno sam zadnji put bio. Šteta, vrh je bila pizza._BataZiv_0809 wrote: ↑27/08/2021 12:22I Fratelli se sunovratio sa pizzom poslije zatvaranja. Ne znam jesu li dosli sebi. A nekad sam zivio od njihove pizze.
A gdje ima bolja ili jednako dobra u Zenici? Osim Caballa i Mea Culpe koja je ustvari Caballo 2.
Ideš li na svadbu? Vrijeme nam je krenuti..._BataZiv_0809 wrote: ↑27/08/2021 12:49 Mozda su se sad popravili Fratelisti, probat cu kad ne budem puno gladan. U oktobru 2020. su bili ocajni. Diavolo ko da su ga pravili u siptarskoj pekari.
Corner mi je ok, nis spesl, znam gazdu pa odem radi reda.

Ovao je onaj grah komo
Nemam pojma prike, nisam neki gurman, sustinski ja jedem samo sto moram tj. da ne crknem od gladiSydnor wrote: ↑27/08/2021 13:18A gdje ima bolja ili jednako dobra u Zenici? Osim Caballa i Mea Culpe koja je ustvari Caballo 2.
Imao sam priliku dovest dvoje ljudi iz vana koji su malte ne odrasli u zemlji pizze i ostali su odusevljeni hranom u Corneru. A vole pojest i zive u 20 puta vecem gradu i nisu mogli vjerovat da ovdje ima tako ukusne klope.
Evo vjezbam u autu Heroinaaaa Sebijaaaaa!!! Bakire, Bakire, Bakire Bakire Bakire...