Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

immuno
Posts: 2040
Joined: 07/04/2010 11:05

#47076 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

hadzinicasa wrote: 24/06/2021 14:49
komsinica_s_drugog wrote: 24/06/2021 14:48 A vidi mirelam :lol:
I ja sve moram kontati jel mirelam ili mileram, zbog naseg mireta i meggleove mu kantice na avatatu :mrgreen:
mileram je. typo
:lol:

mileram mi je bolna tacka u tudjini....
sad kad dodjem ima da onog dukatovog zelenog od 30% kantu uzmem i sve kasikom pojedem.
i tako barem heftu da me zelja mine.
Hadzince uzmi cjediljku vecu u nju stavi komad od küchenrolle I istresi sauerrahm da se voda ocijedi... Meni bude dobro cesto to radim 👍
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47077 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

immuno wrote: 24/06/2021 16:44
hadzinicasa wrote: 24/06/2021 14:49
komsinica_s_drugog wrote: 24/06/2021 14:48 A vidi mirelam :lol:
I ja sve moram kontati jel mirelam ili mileram, zbog naseg mireta i meggleove mu kantice na avatatu :mrgreen:
mileram je. typo
:lol:

mileram mi je bolna tacka u tudjini....
sad kad dodjem ima da onog dukatovog zelenog od 30% kantu uzmem i sve kasikom pojedem.
i tako barem heftu da me zelja mine.
Hadzince uzmi cjediljku vecu u nju stavi komad od küchenrolle I istresi sauerrahm da se voda ocijedi... Meni bude dobro cesto to radim 👍
Nije mi ukus sauerrahma tako pun… fali postotaka masnoce. Creme Fraiche je najblize mileramu
immuno
Posts: 2040
Joined: 07/04/2010 11:05

#47078 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

hadzinicasa wrote: 24/06/2021 17:57
immuno wrote: 24/06/2021 16:44
hadzinicasa wrote: 24/06/2021 14:49

mileram je. typo
:lol:

mileram mi je bolna tacka u tudjini....
sad kad dodjem ima da onog dukatovog zelenog od 30% kantu uzmem i sve kasikom pojedem.
i tako barem heftu da me zelja mine.
Hadzince uzmi cjediljku vecu u nju stavi komad od küchenrolle I istresi sauerrahm da se voda ocijedi... Meni bude dobro cesto to radim 👍
Nije mi ukus sauerrahma tako pun… fali postotaka masnoce. Creme Fraiche je najblize mileramu
Ja uzmem ocijedjeni sauerahm ( preko noci u frizideru) I dodam Creme Fraiche, tu mjesavinu koristim za tzatziki, leban, sve kreme sa Mascarpone "razblazim" Tom mjesavinom, makar je bogdu manje masnoce.... Naravno nije bas mileram al eto 😊
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47079 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

@hadzinicasa
@vazi
Kore:
Ispeci 4 kore od po 3 jajeta, 3 kasike secera, 3 kasike mljevenih oraha i 2 kasike brasna
Mutiti bjelanca uz postepeno dodavanje secera, i dodati jedno po jedno zumance uz stalno mucenje
Pomijesati brasno i orahe i kasiku po kasiku dodavati u umucena jaja, ali ne mijesati vise mikserom, nego drvenom kasikom
Izliti smjesu u kalup preko masnog papira peci 17 min.na 180 c, na srednjoj resetki
Kore vaditi i gornjom stranom stavljati preko salvete na resetku
Kad su sve pecene sloziti ih jednu preko druge/zajedno sa salvetom

Fil:
Umutiti 4 zumanca sa 8 kasika secera na pari,
Kad pocnu izlaziti mjehurici, dodati posebno umucena 4 bjelanca i ujednaciti fil
Pjenasto umutiti i puter i sjediniti ga sa kremom od jaja

Umutiti 500 ml vrhnja za slag
Pomijesati lagano sa puterom i filom od jaja
Dodati 250 gr samljevenih oraha

Skuhati agdu od 100 ml vode i 3 kasike secera, u prohladjenu agdu, iscijediti sok od 1 limuna

Sa kora skinuti salvete
Fil podijeliti na 4 dijela
Svaku koru premazati cetkicom sa agdom, rasporediti fil
Kremom namazati tortu okolo i zatvoriti sve rubove, po vrhu koliko ostane kreme
Umutiti 2 slag pjene, namazati tortu, ostaviti "robusno"
Blago omeksati 100 gr cokolade za kuhanje, pa nastrugati "rezance" na sredinu torte
I to je to, opletite :)
immuno
Posts: 2040
Joined: 07/04/2010 11:05

#47080 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

Sanabija wrote: 24/06/2021 19:13 @hadzinicasa
@vazi
Kore:
Ispeci 4 kore od po 3 jajeta, 3 kasike secera, 3 kasike mljevenih oraha i 2 kasike brasna
Mutiti bjelanca uz postepeno dodavanje secera, i dodati jedno po jedno zumance uz stalno mucenje
Pomijesati brasno i orahe i kasiku po kasiku dodavati u umucena jaja, ali ne mijesati vise mikserom, nego drvenom kasikom
Izliti smjesu u kalup preko masnog papira peci 17 min.na 180 c, na srednjoj resetki
Kore vaditi i gornjom stranom stavljati preko salvete na resetku
Kad su sve pecene sloziti ih jednu preko druge/zajedno sa salvetom

Fil:
Umutiti 4 zumanca sa 8 kasika secera na pari,
Kad pocnu izlaziti mjehurici, dodati posebno umucena 4 bjelanca i ujednaciti fil
Pjenasto umutiti i puter i sjediniti ga sa kremom od jaja

Umutiti 500 ml vrhnja za slag
Pomijesati lagano sa puterom i filom od jaja
Dodati 250 gr samljevenih oraha

Skuhati agdu od 100 ml vode i 3 kasike secera, u prohladjenu agdu, iscijediti sok od 1 limuna

Sa kora skinuti salvete
Fil podijeliti na 4 dijela
Svaku koru premazati cetkicom sa agdom, rasporediti fil
Kremom namazati tortu okolo i zatvoriti sve rubove, po vrhu koliko ostane kreme
Umutiti 2 slag pjene, namazati tortu, ostaviti "robusno"
Blago omeksati 100 gr cokolade za kuhanje, pa nastrugati "rezance" na sredinu torte
I to je to, opletite :)
Evo i od mene daMke za recept :kiss: u julu imam nekoliko 🙈 rodjendana tako da ce 🎂biti
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47081 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

immuno wrote: 24/06/2021 20:03
Sanabija wrote: 24/06/2021 19:13 @hadzinicasa
@vazi
Kore:
Ispeci 4 kore od po 3 jajeta, 3 kasike secera, 3 kasike mljevenih oraha i 2 kasike brasna
Mutiti bjelanca uz postepeno dodavanje secera, i dodati jedno po jedno zumance uz stalno mucenje
Pomijesati brasno i orahe i kasiku po kasiku dodavati u umucena jaja, ali ne mijesati vise mikserom, nego drvenom kasikom
Izliti smjesu u kalup preko masnog papira peci 17 min.na 180 c, na srednjoj resetki
Kore vaditi i gornjom stranom stavljati preko salvete na resetku
Kad su sve pecene sloziti ih jednu preko druge/zajedno sa salvetom

Fil:
Umutiti 4 zumanca sa 8 kasika secera na pari,
Kad pocnu izlaziti mjehurici, dodati posebno umucena 4 bjelanca i ujednaciti fil
Pjenasto umutiti i puter i sjediniti ga sa kremom od jaja

Umutiti 500 ml vrhnja za slag
Pomijesati lagano sa puterom i filom od jaja
Dodati 250 gr samljevenih oraha

Skuhati agdu od 100 ml vode i 3 kasike secera, u prohladjenu agdu, iscijediti sok od 1 limuna

Sa kora skinuti salvete
Fil podijeliti na 4 dijela
Svaku koru premazati cetkicom sa agdom, rasporediti fil
Kremom namazati tortu okolo i zatvoriti sve rubove, po vrhu koliko ostane kreme
Umutiti 2 slag pjene, namazati tortu, ostaviti "robusno"
Blago omeksati 100 gr cokolade za kuhanje, pa nastrugati "rezance" na sredinu torte
I to je to, opletite :)
Evo i od mene daMke za recept :kiss: u julu imam nekoliko 🙈 rodjendana tako da ce 🎂biti
:kiss:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47082 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

Sanabija wrote: 24/06/2021 19:13 @hadzinicasa
@vazi
Kore:
Ispeci 4 kore od po 3 jajeta, 3 kasike secera, 3 kasike mljevenih oraha i 2 kasike brasna
Mutiti bjelanca uz postepeno dodavanje secera, i dodati jedno po jedno zumance uz stalno mucenje
Pomijesati brasno i orahe i kasiku po kasiku dodavati u umucena jaja, ali ne mijesati vise mikserom, nego drvenom kasikom
Izliti smjesu u kalup preko masnog papira peci 17 min.na 180 c, na srednjoj resetki
Kore vaditi i gornjom stranom stavljati preko salvete na resetku
Kad su sve pecene sloziti ih jednu preko druge/zajedno sa salvetom

Fil:
Umutiti 4 zumanca sa 8 kasika secera na pari,
Kad pocnu izlaziti mjehurici, dodati posebno umucena 4 bjelanca i ujednaciti fil
Pjenasto umutiti i puter i sjediniti ga sa kremom od jaja

Umutiti 500 ml vrhnja za slag
Pomijesati lagano sa puterom i filom od jaja
Dodati 250 gr samljevenih oraha

Skuhati agdu od 100 ml vode i 3 kasike secera, u prohladjenu agdu, iscijediti sok od 1 limuna

Sa kora skinuti salvete
Fil podijeliti na 4 dijela
Svaku koru premazati cetkicom sa agdom, rasporediti fil
Kremom namazati tortu okolo i zatvoriti sve rubove, po vrhu koliko ostane kreme
Umutiti 2 slag pjene, namazati tortu, ostaviti "robusno"
Blago omeksati 100 gr cokolade za kuhanje, pa nastrugati "rezance" na sredinu torte
I to je to, opletite :)
Haj‘ ti. Ti to bolje :lol:
Hvalaaaa <3
User avatar
vazi
Posts: 8853
Joined: 07/04/2010 15:31

#47083 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by vazi »

Sanabija wrote: 24/06/2021 19:13 @hadzinicasa
@vazi
Kore:
Ispeci 4 kore od po 3 jajeta, 3 kasike secera, 3 kasike mljevenih oraha i 2 kasike brasna
Mutiti bjelanca uz postepeno dodavanje secera, i dodati jedno po jedno zumance uz stalno mucenje
Pomijesati brasno i orahe i kasiku po kasiku dodavati u umucena jaja, ali ne mijesati vise mikserom, nego drvenom kasikom
Izliti smjesu u kalup preko masnog papira peci 17 min.na 180 c, na srednjoj resetki
Kore vaditi i gornjom stranom stavljati preko salvete na resetku
Kad su sve pecene sloziti ih jednu preko druge/zajedno sa salvetom

Fil:
Umutiti 4 zumanca sa 8 kasika secera na pari,
Kad pocnu izlaziti mjehurici, dodati posebno umucena 4 bjelanca i ujednaciti fil
Pjenasto umutiti i puter i sjediniti ga sa kremom od jaja

Umutiti 500 ml vrhnja za slag
Pomijesati lagano sa puterom i filom od jaja
Dodati 250 gr samljevenih oraha

Skuhati agdu od 100 ml vode i 3 kasike secera, u prohladjenu agdu, iscijediti sok od 1 limuna

Sa kora skinuti salvete
Fil podijeliti na 4 dijela
Svaku koru premazati cetkicom sa agdom, rasporediti fil
Kremom namazati tortu okolo i zatvoriti sve rubove, po vrhu koliko ostane kreme
Umutiti 2 slag pjene, namazati tortu, ostaviti "robusno"
Blago omeksati 100 gr cokolade za kuhanje, pa nastrugati "rezance" na sredinu torte
I to je to, opletite :)
Hvala :thumbup:

Ima tu posla, po ovoj vrućini a tek 16 jaja :-D

Ja mogu komotno samo pola mjere za nas dvoje a kremu jaja na pari pravim samo kad sam kući , u Bosni… kupujem ja organska jaja i ovdje al nešto mi nisu dobra za te kreme na pari, jaja moraju biti bas svježa i da se torta brzo pojede da ne stoji hevtu u frižideru.

Možda zamijenim kremu sa onom poslasticarskom kremom i dodam šlag od umucenog slatkog vrhnja , moglo bi to ličiti na ovu tvoju kremu.

U svakom slučaju, torta se čini fantastična, sačuvat ću recept :thumbup:
User avatar
vazi
Posts: 8853
Joined: 07/04/2010 15:31

#47084 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by vazi »

Sanabija wrote: 24/06/2021 19:13 @hadzinicasa
@vazi
Kore:
Ispeci 4 kore od po 3 jajeta, 3 kasike secera, 3 kasike mljevenih oraha i 2 kasike brasna
Mutiti bjelanca uz postepeno dodavanje secera, i dodati jedno po jedno zumance uz stalno mucenje
Pomijesati brasno i orahe i kasiku po kasiku dodavati u umucena jaja, ali ne mijesati vise mikserom, nego drvenom kasikom
Izliti smjesu u kalup preko masnog papira peci 17 min.na 180 c, na srednjoj resetki
Kore vaditi i gornjom stranom stavljati preko salvete na resetku
Kad su sve pecene sloziti ih jednu preko druge/zajedno sa salvetom

Fil:
Umutiti 4 zumanca sa 8 kasika secera na pari,
Kad pocnu izlaziti mjehurici, dodati posebno umucena 4 bjelanca i ujednaciti fil
Pjenasto umutiti i puter i sjediniti ga sa kremom od jaja

Umutiti 500 ml vrhnja za slag
Pomijesati lagano sa puterom i filom od jaja
Dodati 250 gr samljevenih oraha

Skuhati agdu od 100 ml vode i 3 kasike secera, u prohladjenu agdu, iscijediti sok od 1 limuna

Sa kora skinuti salvete
Fil podijeliti na 4 dijela
Svaku koru premazati cetkicom sa agdom, rasporediti fil
Kremom namazati tortu okolo i zatvoriti sve rubove, po vrhu koliko ostane kreme
Umutiti 2 slag pjene, namazati tortu, ostaviti "robusno"
Blago omeksati 100 gr cokolade za kuhanje, pa nastrugati "rezance" na sredinu torte
I to je to, opletite :)
Izvini, prepisujem recept, vidim nema prasak za pecivo ?
User avatar
BarbaDue
Posts: 65065
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#47085 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by BarbaDue »

snijeg_led wrote: 24/06/2021 05:05
BarbaDue wrote: 23/06/2021 17:36
vazi wrote: 23/06/2021 15:48
Šta kažu u banjaluKi, bolna bi je usta jela :)
Kod nas kažu "mrtva bi je usta jela" :mrgreen:

Malo na tanjiru...
Image
...i ovo je puno u ovim tropskim danima
Jadi moji :(
Štaeeeeeee!? :mrgreen:


vazi wrote: 23/06/2021 21:22
BarbaDue wrote: 23/06/2021 17:36
vazi wrote: 23/06/2021 15:48
Šta kažu u banjaluKi, bolna bi je usta jela :)
Kod nas kažu "mrtva bi je usta jela" :mrgreen:

Malo na tanjiru...
Image
...i ovo je puno u ovim tropskim danima
Još samo jedna kavada sa strane :thumbup:
Upravo je i bio jedan veći ta trane :mrgreen:
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47086 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

vazi wrote: 24/06/2021 23:46
Sanabija wrote: 24/06/2021 19:13 @hadzinicasa
@vazi
Kore:
Ispeci 4 kore od po 3 jajeta, 3 kasike secera, 3 kasike mljevenih oraha i 2 kasike brasna
Mutiti bjelanca uz postepeno dodavanje secera, i dodati jedno po jedno zumance uz stalno mucenje
Pomijesati brasno i orahe i kasiku po kasiku dodavati u umucena jaja, ali ne mijesati vise mikserom, nego drvenom kasikom
Izliti smjesu u kalup preko masnog papira peci 17 min.na 180 c, na srednjoj resetki
Kore vaditi i gornjom stranom stavljati preko salvete na resetku
Kad su sve pecene sloziti ih jednu preko druge/zajedno sa salvetom

Fil:
Umutiti 4 zumanca sa 8 kasika secera na pari,
Kad pocnu izlaziti mjehurici, dodati posebno umucena 4 bjelanca i ujednaciti fil
Pjenasto umutiti i puter i sjediniti ga sa kremom od jaja

Umutiti 500 ml vrhnja za slag
Pomijesati lagano sa puterom i filom od jaja
Dodati 250 gr samljevenih oraha

Skuhati agdu od 100 ml vode i 3 kasike secera, u prohladjenu agdu, iscijediti sok od 1 limuna

Sa kora skinuti salvete
Fil podijeliti na 4 dijela
Svaku koru premazati cetkicom sa agdom, rasporediti fil
Kremom namazati tortu okolo i zatvoriti sve rubove, po vrhu koliko ostane kreme
Umutiti 2 slag pjene, namazati tortu, ostaviti "robusno"
Blago omeksati 100 gr cokolade za kuhanje, pa nastrugati "rezance" na sredinu torte
I to je to, opletite :)
Izvini, prepisujem recept, vidim nema prasak za pecivo ?
Nema, tako kako piše
User avatar
vazi
Posts: 8853
Joined: 07/04/2010 15:31

#47087 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by vazi »

Sanabija wrote: 25/06/2021 10:15
vazi wrote: 24/06/2021 23:46
Sanabija wrote: 24/06/2021 19:13 @hadzinicasa
@vazi
Kore:
Ispeci 4 kore od po 3 jajeta, 3 kasike secera, 3 kasike mljevenih oraha i 2 kasike brasna
Mutiti bjelanca uz postepeno dodavanje secera, i dodati jedno po jedno zumance uz stalno mucenje
Pomijesati brasno i orahe i kasiku po kasiku dodavati u umucena jaja, ali ne mijesati vise mikserom, nego drvenom kasikom
Izliti smjesu u kalup preko masnog papira peci 17 min.na 180 c, na srednjoj resetki
Kore vaditi i gornjom stranom stavljati preko salvete na resetku
Kad su sve pecene sloziti ih jednu preko druge/zajedno sa salvetom

Fil:
Umutiti 4 zumanca sa 8 kasika secera na pari,
Kad pocnu izlaziti mjehurici, dodati posebno umucena 4 bjelanca i ujednaciti fil
Pjenasto umutiti i puter i sjediniti ga sa kremom od jaja

Umutiti 500 ml vrhnja za slag
Pomijesati lagano sa puterom i filom od jaja
Dodati 250 gr samljevenih oraha

Skuhati agdu od 100 ml vode i 3 kasike secera, u prohladjenu agdu, iscijediti sok od 1 limuna

Sa kora skinuti salvete
Fil podijeliti na 4 dijela
Svaku koru premazati cetkicom sa agdom, rasporediti fil
Kremom namazati tortu okolo i zatvoriti sve rubove, po vrhu koliko ostane kreme
Umutiti 2 slag pjene, namazati tortu, ostaviti "robusno"
Blago omeksati 100 gr cokolade za kuhanje, pa nastrugati "rezance" na sredinu torte
I to je to, opletite :)
Izvini, prepisujem recept, vidim nema prasak za pecivo ?
Nema, tako kako piše
Ok, hvala .
User avatar
vazi
Posts: 8853
Joined: 07/04/2010 15:31

#47088 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by vazi »

BarbaDue wrote: 25/06/2021 01:00
snijeg_led wrote: 24/06/2021 05:05
BarbaDue wrote: 23/06/2021 17:36

Kod nas kažu "mrtva bi je usta jela" :mrgreen:

Malo na tanjiru...

...i ovo je puno u ovim tropskim danima
Jadi moji :(
Štaeeeeeee!? :mrgreen:


vazi wrote: 23/06/2021 21:22
BarbaDue wrote: 23/06/2021 17:36

Kod nas kažu "mrtva bi je usta jela" :mrgreen:

Malo na tanjiru...

...i ovo je puno u ovim tropskim danima
Još samo jedna kavada sa strane :thumbup:
Upravo je i bio jedan veći ta trane :mrgreen:
😊👍
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47089 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

hajde cik! ko smije! :D
tacno zamisljam sve ove okuse kako su se sljubili i kako se prozimaju i kako to mora da je dobro :shock:

immuno
Posts: 2040
Joined: 07/04/2010 11:05

#47090 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

Super torta, prvi dan Ramazana pocnes praviti do Bajrama je gotova, zacas 👍😂😂😂😂 super izgleda stvarno al brate zahmetli pravooo🙄
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#47091 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sarah24 »

Oj ja odgledah cijeli video… :mrgreen:
Prvo, so satisfying to watch
Drugo, zelim biti njegov prijatelj :cry:

Trece: Evo mog prijedloga za danas:
Image

Ponedjeljak krene lagano, al zato oko petka cu se ubiti krofnama i maslenjakom … oh well, balance is everything :zoka:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47092 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

ali kako on to polako po istilahu ....
tacno zavidlook.
:nevjerujem:
immuno
Posts: 2040
Joined: 07/04/2010 11:05

#47093 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

hadzinicasa wrote: 28/06/2021 15:04 ali kako on to polako po istilahu ....
tacno zavidlook.
:nevjerujem:
Ni bogde srkleta 😲 ja dok sam gledala video 17 puta se nesta "vratila" na stolici od srkleta sto on nema srkleta 🙈
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#47094 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sarah24 »

Ja ne znam sta ste vi gledale, ali oni bicepsi, tricepsi, prsa i ledja tako to… :roll: nemadoh kad razmisljati o srkletu :zjev: :mrgreen:
immuno
Posts: 2040
Joined: 07/04/2010 11:05

#47095 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by immuno »

Sarah24 wrote: 28/06/2021 18:34 Ja ne znam sta ste vi gledale, ali oni bicepsi, tricepsi, prsa i ledja tako to… :roll: nemadoh kad razmisljati o srkletu :zjev: :mrgreen:
Draga Saro sve u svoj vakat 😂😂😂😂
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47096 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

Sarah24 wrote: 28/06/2021 14:33 Oj ja odgledah cijeli video… :mrgreen:
Prvo, so satisfying to watch
Drugo, zelim biti njegov prijatelj :cry:

Trece: Evo mog prijedloga za danas:
Image

Ponedjeljak krene lagano, al zato oko petka cu se ubiti krofnama i maslenjakom … oh well, balance is everything :zoka:
Super!
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#47098 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by hadzinicasa »

Sanabija wrote: 28/06/2021 21:07 Image
Image
nista ne skreci temu! jesi zapoceo onu 150satnu tortu!?
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#47099 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by Sanabija »

hadzinicasa wrote: 29/06/2021 08:17
Sanabija wrote: 28/06/2021 21:07 Image
Image
nista ne skreci temu! jesi zapoceo onu 150satnu tortu!?
Ma kakvi, posao pritisnuo. Tortu cu na godisnjem :-D
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#47100 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Post by smjesko071 »

:skoljka:
dalmatinka wrote: 24/06/2021 15:29
smjesko071 wrote: 24/06/2021 13:26

koja je ovo riba? inace, odlicna klopa, svaka cast
Vjeruj mi da ne znam sa sigurnošću. U trgovine ovakve mješavine ribe dolaze pod nazivom škrpunada, mislim da je ovo
bodečnjak i bugva.
Post Reply