Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#3652 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Doslo iz zicagu u vugla, al kasno. Kontali nece doci na naplatu sto se dusa djavolu prodala. Aha.ultima_palabra wrote: ↑25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.
Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
I da, mi smo losi, ali i kao takve lose su nas 5 kola uzastopno krali i nikom nista. I kad smo bili dobri i kad nam se otimalo ove postenjacine su se smijale, a sad zabrinuti za buducnost BH fudbala. Ma ajdee. Nama kolektivno u stvari i treba jedno 5 godina dominacije Borca, ali sto je ofirnije moguce, jer ove sitne pljackice su nista.
- sime_cipol
- Posts: 23413
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3653 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Juris!
Ali bez nas
Ali bez nas
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3654 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Samo ne bih želio da u derbiju bude neka šteta na vašoj strani, a moglo bi se desiti da zakuhaju među nama. Ostalo kako bude biće. Vidjet ćemo šta kažu ostali klubovi.Ultraviolent wrote: ↑25/04/2021 13:43 To su komentari pojedinaca i totalno su nebitni. Mada cisto sumnjam da se govorilo ista pozitivno za Vicu, mozda u kontekstu gradnje terena.
Za opste dobro je bitno da se klubovi ujedine i krenu u borbu protiv ovakvog saveza.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#3655 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sada je kasno za ovaj sastanak ali on je neophodan.
Do kad će više klubovi sa kriminalnom prošlošću poput zeljeznicara direktno srozavati kvalitet lige? Do kad će sudije nazor gurati zeljeznicar u Evropu ili ove godine im osiguravati opstanak.
Ovdje ima klubova koji uredno plaćaju doprinose, i to ne kao neki na 400KM, koji ne moljakaju okolo po općinskim i kantonalnim budžetima dok prosječan čovjek sastavlja kraj sa krajem da bi oni mogli vraćati dug amaru, misimovicu i ostalim kamatarina. Ti klubovi se moraju zaštiti a ovi parazitski marš u stečaj!
Dosta vas je!
Do kad će više klubovi sa kriminalnom prošlošću poput zeljeznicara direktno srozavati kvalitet lige? Do kad će sudije nazor gurati zeljeznicar u Evropu ili ove godine im osiguravati opstanak.
Ovdje ima klubova koji uredno plaćaju doprinose, i to ne kao neki na 400KM, koji ne moljakaju okolo po općinskim i kantonalnim budžetima dok prosječan čovjek sastavlja kraj sa krajem da bi oni mogli vraćati dug amaru, misimovicu i ostalim kamatarina. Ti klubovi se moraju zaštiti a ovi parazitski marš u stečaj!
Dosta vas je!
- sime_cipol
- Posts: 23413
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3656 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nema od toga nista. Ne treba se petljati, eto ih tamo nek se kolju, mi smo svakako 7. i imamo svojih problema 
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#3657 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ambalaza rotira.Plunkett wrote: ↑25/04/2021 14:20 Sada je kasno za ovaj sastanak ali on je neophodan.
Do kad će više klubovi sa kriminalnom prošlošću poput zeljeznicara direktno srozavati kvalitet lige? Do kad će sudije nazor gurati zeljeznicar u Evropu ili ove godine im osiguravati opstanak.
Ovdje ima klubova koji uredno plaćaju doprinose, i to ne kao neki na 400KM, koji ne moljakaju okolo po općinskim i kantonalnim budžetima dok prosječan čovjek sastavlja kraj sa krajem da bi oni mogli vraćati dug amaru, misimovicu i ostalim kamatarina. Ti klubovi se moraju zaštiti a ovi parazitski marš u stečaj!
Dosta vas je!
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3658 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja vjerujem da ce se vecina klubova odazvati pozivu. Željo i Velež su se oglasila po ovom pitanju tako da su oni sigurniavetinja wrote: ↑25/04/2021 14:18Samo ne bih želio da u derbiju bude neka šteta na vašoj strani, a moglo bi se desiti da zakuhaju među nama. Ostalo kako bude biće. Vidjet ćemo šta kažu ostali klubovi.Ultraviolent wrote: ↑25/04/2021 13:43 To su komentari pojedinaca i totalno su nebitni. Mada cisto sumnjam da se govorilo ista pozitivno za Vicu, mozda u kontekstu gradnje terena.
Za opste dobro je bitno da se klubovi ujedine i krenu u borbu protiv ovakvog saveza.
A ko sudi derbi? Svasta je tu moguce
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3659 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nego Pitari sto se niste bunili i trazili sastanak kada vam je sudija progledao kroz prste protiv Krupe i svirao da je lopta izasla sa terena i nije svirao penal za Krupu???


-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#3660 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ove objave od strane FKS su stvarno bezveze. Zasto ne kaznjavas igrace kad dobijaju kartone za pricu? Zasto Djokanovic ulijece kao bik igracu u duel na liniji 16-erca (da se razumijemo, nije bio penal)? Zasto ne rasturis Borac na Kosevu poslije silne gungule o sudiji prije toga? Znas da ce sudije svirati protiv tebe i ti im pruzas mogucnosti da to urade. Rukovodstvo FKS se pogubilo.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3661 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I sto je najgore za Sarajevo i Bordo prijatelje Mujic je protiv Borca sudio bez greske!Awakened wrote: ↑25/04/2021 14:33 Ove objave od strane FKS su stvarno bezveze. Zasto ne kaznjavas igrace kad dobijaju kartone za pricu? Zasto Djokanovic ulijece kao bik igracu u duel na liniji 16-erca (da se razumijemo, nije bio penal)? Zasto ne rasturis Borac na Kosevu poslije silne gungule o sudiji prije toga? Znas da ce sudije svirati protiv tebe i ti im pruzas mogucnosti da to urade. Rukovodstvo FKS se pogubilo.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3662 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sve i da se dogodilo, postavljam opet pitanje, sta je sporno i nelegalno u tome?hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 13:58Jest covjeko onako iz cista mira doslo da vam pred kamerama trazi pare a ima para vise nego FK Sarajevo sto ce imati ikada! To sto nije dokazano na sudu ne znaci da se nije i desilo!Raigor Stonehoof wrote: ↑25/04/2021 13:53Hajde da jednom zasvagda rascistimo tog "punca"
Osim Azmirovog naprdjivanja, zbog kojeg je popusio na sudu, sta je sporno, nelegalno, Sarajevo uradilo u svemu tome?
Da re podsjetim da te pare nisu isle Slobodi da izgubi protiv nas, nego da pobijedi nekog drugog, mescini Vitez.
Last edited by Raigor Stonehoof on 25/04/2021 14:38, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3663 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Neće li vam više postati jasno da se svi bune kada je njihov klub oštećen, a niko ne diže glas na sudiju kada je protivnik oštećen.

I ovako svake sezone, jedna te isto pričamo.
Neće se Zrinjski javiti i žaliti na sudiju ako neko bude oštećen npr. u derbiju, niti će Sarajevo/Željezničar/itd dizati glas na sudiju zato što je Borac oštećen.
I ovako svake sezone, jedna te isto pričamo.
Neće se Zrinjski javiti i žaliti na sudiju ako neko bude oštećen npr. u derbiju, niti će Sarajevo/Željezničar/itd dizati glas na sudiju zato što je Borac oštećen.
Last edited by Logovan on 25/04/2021 14:41, edited 1 time in total.
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3664 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hoce li Husref i Azmir pogurati Bijeljince i pokloniti im 3 bobe?
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#3665 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa sta onda pozivate ostale? Dizite sami.
I ovo za ostecenje je smijesno, penal za vas nepostojeci, nula kontakta. Penal za Zrinjski 50-50.
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3666 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa valjda je jasno, traži se dizanje glasa na sudije i od ostalih klubova kada najebeš. I vi ste pozivali, a i pozivat ćete opet.Dead Man Walking wrote: ↑25/04/2021 14:41 Pa sta onda pozivate ostale? Dizite sami.
I ovo za ostecenje je smijesno, penal za vas nepostojeci, nula kontakta. Penal za Zrinjski 50-50.
Nisu tu samo sporni penali, tu je i gomila žutih kartona, tu je recimo ona situacija kada je igrač Zrinjskog glavom izbacio loptu, a dosuđen aut za Zrinjski.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3667 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mislim da nije objavljeno ko sudi derbi. Bit će zanimljivo vidjeti ko će se odazvati i šta će se desiti na sastanku.Ultraviolent wrote: ↑25/04/2021 14:28Ja vjerujem da ce se vecina klubova odazvati pozivu. Željo i Velež su se oglasila po ovom pitanju tako da su oni sigurniavetinja wrote: ↑25/04/2021 14:18Samo ne bih želio da u derbiju bude neka šteta na vašoj strani, a moglo bi se desiti da zakuhaju među nama. Ostalo kako bude biće. Vidjet ćemo šta kažu ostali klubovi.Ultraviolent wrote: ↑25/04/2021 13:43 To su komentari pojedinaca i totalno su nebitni. Mada cisto sumnjam da se govorilo ista pozitivno za Vicu, mozda u kontekstu gradnje terena.
Za opste dobro je bitno da se klubovi ujedine i krenu u borbu protiv ovakvog saveza.![]()
A ko sudi derbi? Svasta je tu moguce![]()
-
TheTraveler
- Posts: 680
- Joined: 23/02/2020 22:21
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3669 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://www.index.hr/vijesti/clanak/osu ... 79888.aspx
Ali da bi to shvatio mora jos mozak da ti se razvija.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3670 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nego Pitari sto skrecete sa teme...pitao sam vas sto niste trazili sastanak kada je Krupa ostecena protiv vas prije par kola?
-
TheTraveler
- Posts: 680
- Joined: 23/02/2020 22:21
-
TheTraveler
- Posts: 680
- Joined: 23/02/2020 22:21
#3672 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
hrasno38 wrote: ↑25/04/2021 14:59https://www.index.hr/vijesti/clanak/osu ... 79888.aspx
Ali da bi to shvatio mora jos mozak da ti se razvija.
Kakvo poredjenje sunce ti jebem, i ovo odrastao covjek pise.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3673 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ahaa, ode i tuzla ispred
Imate vi pametnijih poslova. Grunt se trese
Imate vi pametnijih poslova. Grunt se trese
-
jagugu
- Posts: 1226
- Joined: 28/07/2018 16:02
#3674 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Odlična lopta Brkića za 1-0. Realno Brkić je jedno od najboljih pojačanja ove sezone, pored ove statistike ima i 2 gola u kupu plus evo 2 asistencije u ligi.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3675 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Govorimo o ovoj sezoni nemoj da se vracamo recimo na onu kada vam je Husref poklonio pobjedu u zadnjem kolu na Kosevu za 75 godina!TheTraveler wrote: ↑25/04/2021 15:22Zasto vi niste plakali kad ste citavu ligu ojadili a sad placete?
