Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3651 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 13:58 To sto nije dokazano na sudu ne znaci da se nije i desilo!
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#3652 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

ultima_palabra wrote: 25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.

Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
Doslo iz zicagu u vugla, al kasno. Kontali nece doci na naplatu sto se dusa djavolu prodala. Aha. :izet:

I da, mi smo losi, ali i kao takve lose su nas 5 kola uzastopno krali i nikom nista. I kad smo bili dobri i kad nam se otimalo ove postenjacine su se smijale, a sad zabrinuti za buducnost BH fudbala. Ma ajdee. Nama kolektivno u stvari i treba jedno 5 godina dominacije Borca, ali sto je ofirnije moguce, jer ove sitne pljackice su nista.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3653 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Juris!
Ali bez nas :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3654 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

Ultraviolent wrote: 25/04/2021 13:43 To su komentari pojedinaca i totalno su nebitni. Mada cisto sumnjam da se govorilo ista pozitivno za Vicu, mozda u kontekstu gradnje terena.
Za opste dobro je bitno da se klubovi ujedine i krenu u borbu protiv ovakvog saveza.
Samo ne bih želio da u derbiju bude neka šteta na vašoj strani, a moglo bi se desiti da zakuhaju među nama. Ostalo kako bude biće. Vidjet ćemo šta kažu ostali klubovi.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#3655 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Sada je kasno za ovaj sastanak ali on je neophodan.
Do kad će više klubovi sa kriminalnom prošlošću poput zeljeznicara direktno srozavati kvalitet lige? Do kad će sudije nazor gurati zeljeznicar u Evropu ili ove godine im osiguravati opstanak.
Ovdje ima klubova koji uredno plaćaju doprinose, i to ne kao neki na 400KM, koji ne moljakaju okolo po općinskim i kantonalnim budžetima dok prosječan čovjek sastavlja kraj sa krajem da bi oni mogli vraćati dug amaru, misimovicu i ostalim kamatarina. Ti klubovi se moraju zaštiti a ovi parazitski marš u stečaj!

Dosta vas je!
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3656 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Nema od toga nista. Ne treba se petljati, eto ih tamo nek se kolju, mi smo svakako 7. i imamo svojih problema :D
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#3657 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

Plunkett wrote: 25/04/2021 14:20 Sada je kasno za ovaj sastanak ali on je neophodan.
Do kad će više klubovi sa kriminalnom prošlošću poput zeljeznicara direktno srozavati kvalitet lige? Do kad će sudije nazor gurati zeljeznicar u Evropu ili ove godine im osiguravati opstanak.
Ovdje ima klubova koji uredno plaćaju doprinose, i to ne kao neki na 400KM, koji ne moljakaju okolo po općinskim i kantonalnim budžetima dok prosječan čovjek sastavlja kraj sa krajem da bi oni mogli vraćati dug amaru, misimovicu i ostalim kamatarina. Ti klubovi se moraju zaštiti a ovi parazitski marš u stečaj!

Dosta vas je!
Ambalaza rotira.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3658 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

avetinja wrote: 25/04/2021 14:18
Ultraviolent wrote: 25/04/2021 13:43 To su komentari pojedinaca i totalno su nebitni. Mada cisto sumnjam da se govorilo ista pozitivno za Vicu, mozda u kontekstu gradnje terena.
Za opste dobro je bitno da se klubovi ujedine i krenu u borbu protiv ovakvog saveza.
Samo ne bih želio da u derbiju bude neka šteta na vašoj strani, a moglo bi se desiti da zakuhaju među nama. Ostalo kako bude biće. Vidjet ćemo šta kažu ostali klubovi.
Ja vjerujem da ce se vecina klubova odazvati pozivu. Željo i Velež su se oglasila po ovom pitanju tako da su oni sigurni :D
A ko sudi derbi? Svasta je tu moguce :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3659 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Nego Pitari sto se niste bunili i trazili sastanak kada vam je sudija progledao kroz prste protiv Krupe i svirao da je lopta izasla sa terena i nije svirao penal za Krupu???

Image
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#3660 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Awakened »

Ove objave od strane FKS su stvarno bezveze. Zasto ne kaznjavas igrace kad dobijaju kartone za pricu? Zasto Djokanovic ulijece kao bik igracu u duel na liniji 16-erca (da se razumijemo, nije bio penal)? Zasto ne rasturis Borac na Kosevu poslije silne gungule o sudiji prije toga? Znas da ce sudije svirati protiv tebe i ti im pruzas mogucnosti da to urade. Rukovodstvo FKS se pogubilo.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3661 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Awakened wrote: 25/04/2021 14:33 Ove objave od strane FKS su stvarno bezveze. Zasto ne kaznjavas igrace kad dobijaju kartone za pricu? Zasto Djokanovic ulijece kao bik igracu u duel na liniji 16-erca (da se razumijemo, nije bio penal)? Zasto ne rasturis Borac na Kosevu poslije silne gungule o sudiji prije toga? Znas da ce sudije svirati protiv tebe i ti im pruzas mogucnosti da to urade. Rukovodstvo FKS se pogubilo.
I sto je najgore za Sarajevo i Bordo prijatelje Mujic je protiv Borca sudio bez greske!
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3662 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 13:58
Raigor Stonehoof wrote: 25/04/2021 13:53
hrasno38 wrote: 25/04/2021 13:48

PUNAC.....ajde razligu!
Hajde da jednom zasvagda rascistimo tog "punca"

Osim Azmirovog naprdjivanja, zbog kojeg je popusio na sudu, sta je sporno, nelegalno, Sarajevo uradilo u svemu tome?
Jest covjeko onako iz cista mira doslo da vam pred kamerama trazi pare a ima para vise nego FK Sarajevo sto ce imati ikada! To sto nije dokazano na sudu ne znaci da se nije i desilo!
Sve i da se dogodilo, postavljam opet pitanje, sta je sporno i nelegalno u tome?

Da re podsjetim da te pare nisu isle Slobodi da izgubi protiv nas, nego da pobijedi nekog drugog, mescini Vitez.
Last edited by Raigor Stonehoof on 25/04/2021 14:38, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3663 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Neće li vam više postati jasno da se svi bune kada je njihov klub oštećen, a niko ne diže glas na sudiju kada je protivnik oštećen. :skoljka: :lol:

I ovako svake sezone, jedna te isto pričamo. :mrgreen:

Neće se Zrinjski javiti i žaliti na sudiju ako neko bude oštećen npr. u derbiju, niti će Sarajevo/Željezničar/itd dizati glas na sudiju zato što je Borac oštećen.
Last edited by Logovan on 25/04/2021 14:41, edited 1 time in total.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3664 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Hoce li Husref i Azmir pogurati Bijeljince i pokloniti im 3 bobe?
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#3665 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Dead Man Walking »

Logovan wrote: 25/04/2021 14:38 Neće li vam više postati jasno da se svi bune kada je njihov klub oštećen, a niko ne diže glas na sudiju kada je protivnik oštećen. :skoljka: :lol:
Pa sta onda pozivate ostale? Dizite sami.

I ovo za ostecenje je smijesno, penal za vas nepostojeci, nula kontakta. Penal za Zrinjski 50-50.
User avatar
Logovan
Posts: 102815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3666 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Dead Man Walking wrote: 25/04/2021 14:41 Pa sta onda pozivate ostale? Dizite sami.

I ovo za ostecenje je smijesno, penal za vas nepostojeci, nula kontakta. Penal za Zrinjski 50-50.
Pa valjda je jasno, traži se dizanje glasa na sudije i od ostalih klubova kada najebeš. I vi ste pozivali, a i pozivat ćete opet.

Nisu tu samo sporni penali, tu je i gomila žutih kartona, tu je recimo ona situacija kada je igrač Zrinjskog glavom izbacio loptu, a dosuđen aut za Zrinjski. :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3667 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

Ultraviolent wrote: 25/04/2021 14:28
avetinja wrote: 25/04/2021 14:18
Ultraviolent wrote: 25/04/2021 13:43 To su komentari pojedinaca i totalno su nebitni. Mada cisto sumnjam da se govorilo ista pozitivno za Vicu, mozda u kontekstu gradnje terena.
Za opste dobro je bitno da se klubovi ujedine i krenu u borbu protiv ovakvog saveza.
Samo ne bih želio da u derbiju bude neka šteta na vašoj strani, a moglo bi se desiti da zakuhaju među nama. Ostalo kako bude biće. Vidjet ćemo šta kažu ostali klubovi.
Ja vjerujem da ce se vecina klubova odazvati pozivu. Željo i Velež su se oglasila po ovom pitanju tako da su oni sigurni :D
A ko sudi derbi? Svasta je tu moguce :-)
Mislim da nije objavljeno ko sudi derbi. Bit će zanimljivo vidjeti ko će se odazvati i šta će se desiti na sastanku.
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#3668 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

ZonFon wrote: 25/04/2021 14:04
hrasno38 wrote: 25/04/2021 13:58 To sto nije dokazano na sudu ne znaci da se nije i desilo!
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:


Objektivni, mudri, Hrasno! Niko, niko, kao on!

:lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3669 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

TheTraveler wrote: 25/04/2021 14:57
ZonFon wrote: 25/04/2021 14:04
hrasno38 wrote: 25/04/2021 13:58 To sto nije dokazano na sudu ne znaci da se nije i desilo!
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Objektivni, mudri, Hrasno! Niko, niko, kao on!

:lol:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/osu ... 79888.aspx

Ali da bi to shvatio mora jos mozak da ti se razvija.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3670 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Nego Pitari sto skrecete sa teme...pitao sam vas sto niste trazili sastanak kada je Krupa ostecena protiv vas prije par kola?
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#3671 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 15:00 Nego Pitari sto skrecete sa teme...pitao sam vas sto niste trazili sastanak kada je Krupa ostecena protiv vas prije par kola?
Zasto vi niste plakali kad ste citavu ligu ojadili a sad placete?
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#3672 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by TheTraveler »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 14:59
TheTraveler wrote: 25/04/2021 14:57
ZonFon wrote: 25/04/2021 14:04

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:

Objektivni, mudri, Hrasno! Niko, niko, kao on!

:lol:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/osu ... 79888.aspx

Ali da bi to shvatio mora jos mozak da ti se razvija.

Kakvo poredjenje sunce ti jebem, i ovo odrastao covjek pise.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3673 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Ahaa, ode i tuzla ispred :izet: :izet:

Imate vi pametnijih poslova. Grunt se trese ;-)
jagugu
Posts: 1226
Joined: 28/07/2018 16:02

#3674 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by jagugu »

Odlična lopta Brkića za 1-0. Realno Brkić je jedno od najboljih pojačanja ove sezone, pored ove statistike ima i 2 gola u kupu plus evo 2 asistencije u ligi.

User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3675 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

TheTraveler wrote: 25/04/2021 15:22
hrasno38 wrote: 25/04/2021 15:00 Nego Pitari sto skrecete sa teme...pitao sam vas sto niste trazili sastanak kada je Krupa ostecena protiv vas prije par kola?
Zasto vi niste plakali kad ste citavu ligu ojadili a sad placete?
Govorimo o ovoj sezoni nemoj da se vracamo recimo na onu kada vam je Husref poklonio pobjedu u zadnjem kolu na Kosevu za 75 godina!
Post Reply