Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3626 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ljudi zive u strahu, njima postar kad dolazi ili nosi racun ili tuzbu pa zato nas mole da ih ne prepadamo 
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
#3627 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jel ovo pitari pozivaju na bosnjacko jedinstvo
Jos jedno saopstenje nakon kojeg nista nece biti isto

Jos jedno saopstenje nakon kojeg nista nece biti isto
- sime_cipol
- Posts: 23412
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#3629 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sve mogu shvatiti ali mrznju nikako. Uvijek je bilo bez obzira na rezultat uzivanje prepucavati se sa konama ali nikad prije nije bilo mrznje kao sada. Bilo je pojedinaca ali sada kad citas ove komentare nije ti jasno da su kone dotle zaglavile. No sta je tu je sto bi rekao nas nekadasnji mag. Za moje drage kone koje vise vole da Borac bude sampion saljem pozdrave i ovu dosjetku:
Drage kone sretna vam 100-ca kluba a mi bili ili ne bili sampioni igrat cemo Evropu a vi? Zivjeli.
Dakle zaustavili na ulici tv reportei Muju i pitaju ga za koga navija? Kaze Mujo za Zelju. Reporter ce nakon toga A od evropskih klubova? Pa za Sarajevo.
Drage kone sretna vam 100-ca kluba a mi bili ili ne bili sampioni igrat cemo Evropu a vi? Zivjeli.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#3630 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I drugi put.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3631 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Danas je takve viceve zamijenilo ovo:svi u napad wrote: ↑25/04/2021 11:20 Sve mogu shvatiti ali mrznju nikako. Uvijek je bilo bez obzira na rezultat uzivanje prepucavati se sa konama ali nikad prije nije bilo mrznje kao sada. Bilo je pojedinaca ali sada kad citas ove komentare nije ti jasno da su kone dotle zaglavile. No sta je tu je sto bi rekao nas nekadasnji mag. Za moje drage kone koje vise vole da Borac bude sampion saljem pozdrave i ovu dosjetku:Dakle zaustavili na ulici tv reportei Muju i pitaju ga za koga navija? Kaze Mujo za Zelju. Reporter ce nakon toga A od evropskih klubova? Pa za Sarajevo.
Drage kone sretna vam 100-ca kluba a mi bili ili ne bili sampioni igrat cemo Evropu a vi? Zivjeli.
"Ne znam ima li gdje kakvo mjesto a da se oni bjednici sa kobilje glave tu skupljaju i tu poslati ove naše koronaše da im se dobro iskašlju,nakihaju i isprde i poslije obavljenog zadatka nek razgule."
I onda kaze sto ih mrzis.
- hilmija frlj
- Posts: 1511
- Joined: 09/12/2019 16:33
- Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3633 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da se nakon dugo vremena slozim sa tobom 100%ultima_palabra wrote: ↑25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.
Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3634 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Oni nekome nesto pricaju o postenju i traze sastanke...dvolicnjaci i klasicne ulizice.....
"Jelić, koji je sada "razapet" od strane javnosti i navijača Sarajeva, svojevremeno se "proslavio" tako što je igračma Čelika pokazao jedan crveni karton uz šest žutih kartona na Koševu protiv Sarajeva, kada je bordo tim slavio s 2:0.
Tada je NK Čelik otišao toliko daleko da je arbitra iz Širokog Brijega nazvao ubojicom. Bilo je to prije otprlike dvije godine.
https://scsport.ba/kolak-smatra-da-je-k ... s-je-vise/
https://www.hercegovina.info/vijesti/sp ... va-172242/
https://vijesti.ba/clanak/448526/banjac ... e-postojao
https://tuzlainfo.ba/index.php/novosti/ ... tiv-tuzle/
https://www.faktor.ba/vijest/trener-vel ... nece/59976
A da ne pricam o ovom "sportskom" potezu FK Sarajeva....
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 24766.html
U nijednom od ovih slucajeva nisu trazili sastanak kluba jer im to nije odgovaralo a ovo je samo djelic toga......da ne bi bilo zabune siljilo se i za Zelju i za razliku od Pitarskih sminkercica ja sam o tome pisao ovdje i to je sramota aali kad mi pocnu izigravati ostecene a isti taj Vice im pokloni titulu za koju naravno nisu rekli da je nece jer su navikli da dobijaju sve na guzove........
Zeljo ne treba ici na taj sastanak jer ako nije organizovan radi onoga sta se desavalo Zeelji ne treba ni sada.
"Jelić, koji je sada "razapet" od strane javnosti i navijača Sarajeva, svojevremeno se "proslavio" tako što je igračma Čelika pokazao jedan crveni karton uz šest žutih kartona na Koševu protiv Sarajeva, kada je bordo tim slavio s 2:0.
Tada je NK Čelik otišao toliko daleko da je arbitra iz Širokog Brijega nazvao ubojicom. Bilo je to prije otprlike dvije godine.
https://scsport.ba/kolak-smatra-da-je-k ... s-je-vise/
https://www.hercegovina.info/vijesti/sp ... va-172242/
https://vijesti.ba/clanak/448526/banjac ... e-postojao
https://tuzlainfo.ba/index.php/novosti/ ... tiv-tuzle/
https://www.faktor.ba/vijest/trener-vel ... nece/59976
A da ne pricam o ovom "sportskom" potezu FK Sarajeva....
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 24766.html
U nijednom od ovih slucajeva nisu trazili sastanak kluba jer im to nije odgovaralo a ovo je samo djelic toga......da ne bi bilo zabune siljilo se i za Zelju i za razliku od Pitarskih sminkercica ja sam o tome pisao ovdje i to je sramota aali kad mi pocnu izigravati ostecene a isti taj Vice im pokloni titulu za koju naravno nisu rekli da je nece jer su navikli da dobijaju sve na guzove........
Zeljo ne treba ici na taj sastanak jer ako nije organizovan radi onoga sta se desavalo Zeelji ne treba ni sada.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#3635 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma sigurno, bolje razmisljati kako prezivjeti bez europe..
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#3636 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
https://scsport.ba/ceric-naravno-da-zel ... -sarajeva/sime_cipol wrote: ↑25/04/2021 11:07 https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... ima/397512Ako moze molim vas da Zvornicku 27 preskocite.FK Sarajevo će početkom naredne sedmice uputiti zvanični poziv za sastanak predstavnicima svih premijerligaša u cilju pronalaska rješenja neregularnosti sa kojima se susrećemo u svakom kolu, a koje direktno narušavaju integritet takmičenja", saopšteno je iz FK Sarajevo.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#3637 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne znam šta je gore...
Nemoć: 9 bodova prednosti pa gledaš kako ti titula nepovratno klizi, jer ne možeš sastavit 2 pasa u 90 min...
Ili
Rezigniranost: bili tu negdje a onda raspad, nema titule, a jedina prilika za Evropu upravo protiv nemoćnih...
Gotovi ste u derbiju.
Nemoć: 9 bodova prednosti pa gledaš kako ti titula nepovratno klizi, jer ne možeš sastavit 2 pasa u 90 min...
Ili
Rezigniranost: bili tu negdje a onda raspad, nema titule, a jedina prilika za Evropu upravo protiv nemoćnih...
Gotovi ste u derbiju.
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3639 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A meni bilo zao cipelariti mrtvaca
Zajeb, nista, valja nastavit
Ukazala se zelji pobjeda u Medjugorju
Zajeb, nista, valja nastavit
Ukazala se zelji pobjeda u Medjugorju
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
#3640 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Covjeka nije bilo par mjeseci (zanimljivo, ukaza se kad je banovan dr.Arsla
) i javi mu se tracak nade da mozda i nije sve izgubljeno i da komsije nece osvojiti titulu, trecu za redom. Nista sto njegov klub tavori na sredini tabele za 100 godisnjicu kluba, nista sto nisu pobijedili 10 utakmica, nista sto para nema nigdje na vidiku,... Ovo je radost - mrske komsije nece uzeti titulu, i to ce spasiti ovu usranu sezonu, ojeeeeee 
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3641 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Rado bih bio za to da se podrži ova inicijativa sastanka premijerligaša i da se zaprijeti tužbom UEFI, ali kada se sjetim svih komentara za čiste krađe na našu štetu i kako se do prije mjesec govorilo da Vico nije tako loš, onda bih ipak podržao da Sarajevo samo krene u borbu.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3642 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Fazon je sto ste vi zadnji koji bi trebali govoriti o sudijama, nakon sto su brkovic i osim godinama dominirali sudijskom organizacijom.
Vakasovic, Jakupovic, Topalovic, Mujic...
Ne hvala, vas niko ni ne zove
Vakasovic, Jakupovic, Topalovic, Mujic...
Ne hvala, vas niko ni ne zove
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3643 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
To su komentari pojedinaca i totalno su nebitni. Mada cisto sumnjam da se govorilo ista pozitivno za Vicu, mozda u kontekstu gradnje terena.avetinja wrote: ↑25/04/2021 13:35 Rado bih bio za to da se podrži ova inicijativa sastanka premijerligaša i da se zaprijeti tužbom UEFI, ali kada se sjetim svih komentara za čiste krađe na našu štetu i kako se do prije mjesec govorilo da Vico nije tako loš, onda bih ipak podržao da Sarajevo samo krene u borbu.
Za opste dobro je bitno da se klubovi ujedine i krenu u borbu protiv ovakvog saveza.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3644 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Svako sebe gleda, vazda bilo i ostalo. Svako se javi sa pričom oko sudija kada je njegov klub oštećen, a kada je drugi klub u pitanju prešuti se.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3646 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Isto se može reći i za vas. Kad se sjetim svih komentara na našu štetu, bla, bla...avetinja wrote: ↑25/04/2021 13:35 Rado bih bio za to da se podrži ova inicijativa sastanka premijerligaša i da se zaprijeti tužbom UEFI, ali kada se sjetim svih komentara za čiste krađe na našu štetu i kako se do prije mjesec govorilo da Vico nije tako loš, onda bih ipak podržao da Sarajevo samo krene u borbu.
To oko Vice, ko je govorio da nije tako loš, a da nije bio sarkazam ili neka zajebancija? Ne sjećam se da su trojica forumaša ovo napisala.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3647 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3648 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Naso si pogresnog covjeka za rascicavanje.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3649 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovaj put bi se slozio sa tobomLogovan wrote: ↑25/04/2021 13:49Isto se može reći i za vas. Kad se sjetim svih komentara na našu štetu, bla, bla...avetinja wrote: ↑25/04/2021 13:35 Rado bih bio za to da se podrži ova inicijativa sastanka premijerligaša i da se zaprijeti tužbom UEFI, ali kada se sjetim svih komentara za čiste krađe na našu štetu i kako se do prije mjesec govorilo da Vico nije tako loš, onda bih ipak podržao da Sarajevo samo krene u borbu.Kako rekoh, svako sebe gleda jebi ga.
To oko Vice, ko je govorio da nije tako loš, a da nije bio sarkazam ili neka zajebancija? Ne sjećam se da su trojica forumaša ovo napisala.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3650 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jest covjeko onako iz cista mira doslo da vam pred kamerama trazi pare a ima para vise nego FK Sarajevo sto ce imati ikada! To sto nije dokazano na sudu ne znaci da se nije i desilo!Raigor Stonehoof wrote: ↑25/04/2021 13:53Hajde da jednom zasvagda rascistimo tog "punca"
Osim Azmirovog naprdjivanja, zbog kojeg je popusio na sudu, sta je sporno, nelegalno, Sarajevo uradilo u svemu tome?

