Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3626 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

Ljudi zive u strahu, njima postar kad dolazi ili nosi racun ili tuzbu pa zato nas mole da ih ne prepadamo :mrgreen:
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#3627 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hilmija frlj »

Jel ovo pitari pozivaju na bosnjacko jedinstvo :?
Jos jedno saopstenje nakon kojeg nista nece biti isto :?
:(
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3628 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Karikaturist wrote: 25/04/2021 11:09 Hocemo, vama nista ne moze pomoci.
Hvala
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#3629 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by svi u napad »

Sve mogu shvatiti ali mrznju nikako. Uvijek je bilo bez obzira na rezultat uzivanje prepucavati se sa konama ali nikad prije nije bilo mrznje kao sada. Bilo je pojedinaca ali sada kad citas ove komentare nije ti jasno da su kone dotle zaglavile. No sta je tu je sto bi rekao nas nekadasnji mag. Za moje drage kone koje vise vole da Borac bude sampion saljem pozdrave i ovu dosjetku:
Dakle zaustavili na ulici tv reportei Muju i pitaju ga za koga navija? Kaze Mujo za Zelju. Reporter ce nakon toga A od evropskih klubova? Pa za Sarajevo.

Drage kone sretna vam 100-ca kluba a mi bili ili ne bili sampioni igrat cemo Evropu a vi? Zivjeli.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3630 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

sime_cipol wrote: 25/04/2021 11:20
Karikaturist wrote: 25/04/2021 11:09 Hocemo, vama nista ne moze pomoci.
Hvala
I drugi put.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3631 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

svi u napad wrote: 25/04/2021 11:20 Sve mogu shvatiti ali mrznju nikako. Uvijek je bilo bez obzira na rezultat uzivanje prepucavati se sa konama ali nikad prije nije bilo mrznje kao sada. Bilo je pojedinaca ali sada kad citas ove komentare nije ti jasno da su kone dotle zaglavile. No sta je tu je sto bi rekao nas nekadasnji mag. Za moje drage kone koje vise vole da Borac bude sampion saljem pozdrave i ovu dosjetku:
Dakle zaustavili na ulici tv reportei Muju i pitaju ga za koga navija? Kaze Mujo za Zelju. Reporter ce nakon toga A od evropskih klubova? Pa za Sarajevo.

Drage kone sretna vam 100-ca kluba a mi bili ili ne bili sampioni igrat cemo Evropu a vi? Zivjeli.
Danas je takve viceve zamijenilo ovo:

"Ne znam ima li gdje kakvo mjesto a da se oni bjednici sa kobilje glave tu skupljaju i tu poslati ove naše koronaše da im se dobro iskašlju,nakihaju i isprde i poslije obavljenog zadatka nek razgule."

I onda kaze sto ih mrzis.
User avatar
hilmija frlj
Posts: 1511
Joined: 09/12/2019 16:33
Location: Iz boja u boj, do konačne pobjede, do slobodne Bosne i Hercegovine

#3632 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hilmija frlj »

Image
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3633 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ultima_palabra wrote: 25/04/2021 01:13 Mi navijamo da vas Vico naguzi, jer vam nije bio problem saditi tikve sa njim kad vam je odgovaralo.

Naredni vikend zapeti ko da je zadnja, a poslije toga uigravati ekipu za narednu sezonu.
Da se nakon dugo vremena slozim sa tobom 100% :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3634 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Oni nekome nesto pricaju o postenju i traze sastanke...dvolicnjaci i klasicne ulizice.....
"Jelić, koji je sada "razapet" od strane javnosti i navijača Sarajeva, svojevremeno se "proslavio" tako što je igračma Čelika pokazao jedan crveni karton uz šest žutih kartona na Koševu protiv Sarajeva, kada je bordo tim slavio s 2:0.

Tada je NK Čelik otišao toliko daleko da je arbitra iz Širokog Brijega nazvao ubojicom. Bilo je to prije otprlike dvije godine.


https://scsport.ba/kolak-smatra-da-je-k ... s-je-vise/
https://www.hercegovina.info/vijesti/sp ... va-172242/
https://vijesti.ba/clanak/448526/banjac ... e-postojao
https://tuzlainfo.ba/index.php/novosti/ ... tiv-tuzle/
https://www.faktor.ba/vijest/trener-vel ... nece/59976

A da ne pricam o ovom "sportskom" potezu FK Sarajeva....
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 24766.html

U nijednom od ovih slucajeva nisu trazili sastanak kluba jer im to nije odgovaralo a ovo je samo djelic toga......da ne bi bilo zabune siljilo se i za Zelju i za razliku od Pitarskih sminkercica ja sam o tome pisao ovdje i to je sramota aali kad mi pocnu izigravati ostecene a isti taj Vice im pokloni titulu za koju naravno nisu rekli da je nece jer su navikli da dobijaju sve na guzove........
Zeljo ne treba ici na taj sastanak jer ako nije organizovan radi onoga sta se desavalo Zeelji ne treba ni sada.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3635 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Ma sigurno, bolje razmisljati kako prezivjeti bez europe..
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3636 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

sime_cipol wrote: 25/04/2021 11:07 https://sportsport.ba/fudbal/fk-sarajev ... ima/397512
FK Sarajevo će početkom naredne sedmice uputiti zvanični poziv za sastanak predstavnicima svih premijerligaša u cilju pronalaska rješenja neregularnosti sa kojima se susrećemo u svakom kolu, a koje direktno narušavaju integritet takmičenja", saopšteno je iz FK Sarajevo.
Ako moze molim vas da Zvornicku 27 preskocite.
https://scsport.ba/ceric-naravno-da-zel ... -sarajeva/
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#3637 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

Ne znam šta je gore...

Nemoć: 9 bodova prednosti pa gledaš kako ti titula nepovratno klizi, jer ne možeš sastavit 2 pasa u 90 min...

Ili

Rezigniranost: bili tu negdje a onda raspad, nema titule, a jedina prilika za Evropu upravo protiv nemoćnih...


Gotovi ste u derbiju. ;)
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3638 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

ZonFon wrote: 25/04/2021 11:11 Ljudi zive u strahu, njima postar kad dolazi ili nosi racun ili tuzbu pa zato nas mole da ih ne prepadamo :mrgreen:
Plava koverta = infarkt
Kako su samo nisko pali
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3639 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

A meni bilo zao cipelariti mrtvaca

Zajeb, nista, valja nastavit

Ukazala se zelji pobjeda u Medjugorju :D
1Namcor
Posts: 292
Joined: 29/05/2020 17:52

#3640 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 1Namcor »

Covjeka nije bilo par mjeseci (zanimljivo, ukaza se kad je banovan dr.Arsla :? ) i javi mu se tracak nade da mozda i nije sve izgubljeno i da komsije nece osvojiti titulu, trecu za redom. Nista sto njegov klub tavori na sredini tabele za 100 godisnjicu kluba, nista sto nisu pobijedili 10 utakmica, nista sto para nema nigdje na vidiku,... Ovo je radost - mrske komsije nece uzeti titulu, i to ce spasiti ovu usranu sezonu, ojeeeeee :lol:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3641 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by avetinja »

Rado bih bio za to da se podrži ova inicijativa sastanka premijerligaša i da se zaprijeti tužbom UEFI, ali kada se sjetim svih komentara za čiste krađe na našu štetu i kako se do prije mjesec govorilo da Vico nije tako loš, onda bih ipak podržao da Sarajevo samo krene u borbu.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3642 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Fazon je sto ste vi zadnji koji bi trebali govoriti o sudijama, nakon sto su brkovic i osim godinama dominirali sudijskom organizacijom.

Vakasovic, Jakupovic, Topalovic, Mujic...

Ne hvala, vas niko ni ne zove
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3643 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

avetinja wrote: 25/04/2021 13:35 Rado bih bio za to da se podrži ova inicijativa sastanka premijerligaša i da se zaprijeti tužbom UEFI, ali kada se sjetim svih komentara za čiste krađe na našu štetu i kako se do prije mjesec govorilo da Vico nije tako loš, onda bih ipak podržao da Sarajevo samo krene u borbu.
To su komentari pojedinaca i totalno su nebitni. Mada cisto sumnjam da se govorilo ista pozitivno za Vicu, mozda u kontekstu gradnje terena.
Za opste dobro je bitno da se klubovi ujedine i krenu u borbu protiv ovakvog saveza.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3644 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Svako sebe gleda, vazda bilo i ostalo. Svako se javi sa pričom oko sudija kada je njegov klub oštećen, a kada je drugi klub u pitanju prešuti se.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3645 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

omega369 wrote: 25/04/2021 13:39 Fazon je sto ste vi zadnji koji bi trebali govoriti o sudijama, nakon sto su brkovic i osim godinama dominirali sudijskom organizacijom.

Vakasovic, Jakupovic, Topalovic, Mujic...

Ne hvala, vas niko ni ne zove
PUNAC.....ajde razligu!
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3646 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

avetinja wrote: 25/04/2021 13:35 Rado bih bio za to da se podrži ova inicijativa sastanka premijerligaša i da se zaprijeti tužbom UEFI, ali kada se sjetim svih komentara za čiste krađe na našu štetu i kako se do prije mjesec govorilo da Vico nije tako loš, onda bih ipak podržao da Sarajevo samo krene u borbu.
Isto se može reći i za vas. Kad se sjetim svih komentara na našu štetu, bla, bla... :D Kako rekoh, svako sebe gleda jebi ga.

To oko Vice, ko je govorio da nije tako loš, a da nije bio sarkazam ili neka zajebancija? Ne sjećam se da su trojica forumaša ovo napisala.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3647 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 13:48
omega369 wrote: 25/04/2021 13:39 Fazon je sto ste vi zadnji koji bi trebali govoriti o sudijama, nakon sto su brkovic i osim godinama dominirali sudijskom organizacijom.

Vakasovic, Jakupovic, Topalovic, Mujic...

Ne hvala, vas niko ni ne zove
PUNAC.....ajde razligu!
Hajde da jednom zasvagda rascistimo tog "punca"

Osim Azmirovog naprdjivanja, zbog kojeg je popusio na sudu, sta je sporno, nelegalno, Sarajevo uradilo u svemu tome?
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3648 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

Naso si pogresnog covjeka za rascicavanje.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3649 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Logovan wrote: 25/04/2021 13:49
avetinja wrote: 25/04/2021 13:35 Rado bih bio za to da se podrži ova inicijativa sastanka premijerligaša i da se zaprijeti tužbom UEFI, ali kada se sjetim svih komentara za čiste krađe na našu štetu i kako se do prije mjesec govorilo da Vico nije tako loš, onda bih ipak podržao da Sarajevo samo krene u borbu.
Isto se može reći i za vas. Kad se sjetim svih komentara na našu štetu, bla, bla... :D Kako rekoh, svako sebe gleda jebi ga.

To oko Vice, ko je govorio da nije tako loš, a da nije bio sarkazam ili neka zajebancija? Ne sjećam se da su trojica forumaša ovo napisala.
Ovaj put bi se slozio sa tobom :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3650 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Raigor Stonehoof wrote: 25/04/2021 13:53
hrasno38 wrote: 25/04/2021 13:48
omega369 wrote: 25/04/2021 13:39 Fazon je sto ste vi zadnji koji bi trebali govoriti o sudijama, nakon sto su brkovic i osim godinama dominirali sudijskom organizacijom.

Vakasovic, Jakupovic, Topalovic, Mujic...

Ne hvala, vas niko ni ne zove
PUNAC.....ajde razligu!
Hajde da jednom zasvagda rascistimo tog "punca"

Osim Azmirovog naprdjivanja, zbog kojeg je popusio na sudu, sta je sporno, nelegalno, Sarajevo uradilo u svemu tome?
Jest covjeko onako iz cista mira doslo da vam pred kamerama trazi pare a ima para vise nego FK Sarajevo sto ce imati ikada! To sto nije dokazano na sudu ne znaci da se nije i desilo!
Post Reply