Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3501 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

Ludzak wrote: 24/04/2021 19:53
Ultraviolent wrote: 24/04/2021 19:46
Ludzak wrote: 24/04/2021 19:45 Sudija kriv. A to što je Sarajevo imalo 10 poena prednosti, i sto ih nije znalo zadrzati to nista. Zar ste ocekivali nesto bolje suđenje kada se liga lomi? Ma dajte...
Ne postoji opravdanje za kriminalno sudjenje
Aa kakvo je opravdanje ispustiti 10+ bodova prednosti??
Pa postoji opravdanje, nije li to vec svima jasno? Odlazak kljucnih igraca, ne dovodjenje adekvatnih pojacanja, lose pripreme i losa forma vecine igraca, mnoge povrede, nastavi.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3502 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Sampion i ne treba ovako da igra, lopta samo u zraku.

Ako nije Djokanovic Adukor onda su Djokanovic Oremus na zadnjim veznim i tu se vidi jasna namjera trenera.
Nije mu lako zbog povreda ali sve vise izgleda da nije Vinko za Sarajeva. Pitanje je dana.

A titula, i cudnije stvari su se dogadjale, nije smak svijeta.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3503 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 19:54
hrasno38 wrote: 24/04/2021 19:47
Ultraviolent wrote: 24/04/2021 19:46

Ne postoji opravdanje za kriminalno sudjenje
Jesi li tako napisao i poslije zadnjeg derbija?
Ne mozes porediti jednu pogresku sudije gdje i dan danas ne znamo je li bio ofsajd ili ne zbog nedostatka kamera koje bi nam dale dovoljno dobar ugao kako bi to ustanovili sa danasnjim sudjenjem gdje jednu ekipu osteti sa nekoliko pogresnih odluka.
Isto tako je i sa ovim penalon za Sarajevo nema dovoljno kamera a sudija ga nije vidio. Upravo je to kod vas Pitara uvijek, dvostruki arsini ili kada vama sudije poklanjaju onda sutite i podjebavate a kad vas sudije zajebu svi su protiv vas. Pa niste imali postene sanse na utalmici osim one prve ako je to sansa sa strane Hebibovica. Mozda i jeste bio penal za Sarajevo a ofskajd nije sigirno a to je Jelic svirao. Penal za Zrinjski je cist ko suza samo ste vi navikli da se protiv vas ne sviraju cesto penali nego samo obratno.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3504 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Crvena Tifoza »

al-em wrote: 24/04/2021 19:56
Crvena Tifoza wrote: 24/04/2021 19:51 Ovo je gotovo. Borac će biti prvak.
Pitaju se tu i velez i zrinjski. Sarajevo uglavnom bez sanse za titulu.
Pored onih kartona za Velež danas, mislim da će se Velež najmanje pitati. I budala vidi kako se navlači Borcu titula.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3505 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

@hrasno38 pa mogao je svrati penal za obje situacije, ili nikako da ne svira. A svirao je Zrinjskom hladno bez po muke, dodajmo jos par pogresnih odluka na stetu Sarajeva i sve ti je onda jasno. Covjek po zadatku, najvjerovatnije, se ne moze porediti sa jednom sudijskom greskom sa derbija.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3506 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Ovo je dzaba igrati. Sudija je svoje odradio

Jedino sto lobotomiji to nista ne pomaze, njihovi jadi ostaju i nakon ove sezone
User avatar
plain vanilla
Posts: 70257
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3507 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 20:06 @hrasno38 pa mogao je svrati penal za obje situacije, ili nikako da ne svira. A svirao je Zrinjskom hladno bez po muke, dodajmo jos par pogresnih odluka na stetu Sarajeva i sve ti je onda jasno. Covjek po zadatku, najvjerovatnije, se ne moze porediti sa jednom sudijskom greskom sa derbija.
Nije svirao hladno, malo je razmislio :mrgreen:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3508 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

dr_arsla wrote: 24/04/2021 20:02 Image
Žalite se Vodovodu :lol:
Je li lakse malo, nije jel de?! I dalje boli :izet: :izet:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#3509 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

HAJDE SARAJEVO!!!
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#3510 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ludzak »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 19:56
Ludzak wrote: 24/04/2021 19:53
Ultraviolent wrote: 24/04/2021 19:46

Ne postoji opravdanje za kriminalno sudjenje
Aa kakvo je opravdanje ispustiti 10+ bodova prednosti??
Pa postoji opravdanje, nije li to vec svima jasno? Odlazak kljucnih igraca, ne dovodjenje adekvatnih pojacanja, lose pripreme i losa forma vecine igraca, mnoge povrede, nastavi.
Eto rekao si svo opravdanje. Nisu u svakoj kiks utakmici sudija problem bio. Vec vise do ekipe.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3511 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

@plain vanilla pistaljka se odma oglasila, sto je ceko da pokaze ne znam. Vjerovatno je vago je li previse ofirno svirati to :D :D
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#3512 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Analiticarr »

Nisu nama sudije krive sto smo zabili glave u pijesak kao nojevi i gledali pa cak i podrzavali pljacku i unistavanje svega sto je iole vrijedilo u klubu.

Sada stisni zube i igraj i moli boga da gospodin Nam ne odustane od svega.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70257
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3513 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Steta sto sad ne dadoste gol.dok je vatromet :lol:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3514 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

omega369 wrote: 24/04/2021 20:07 njihovi jadi ostaju i nakon ove sezone
Jad bijeda i mizerija :D
Kokuzima se valja boriti za svaki fening
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#3515 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Ludzak wrote: 24/04/2021 20:10 Eto rekao si svo opravdanje. Nisu u svakoj kiks utakmici sudija problem bio. Vec vise do ekipe.
Znači to što Sarajevo igra daleko slabije nego prošlu polusezonu daje sudijama za pravo da direktno nanose štetu nama? Interesantno...
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3516 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 20:06 @hrasno38 pa mogao je svrati penal za obje situacije, ili nikako da ne svira. A svirao je Zrinjskom hladno bez po muke, dodajmo jos par pogresnih odluka na stetu Sarajeva i sve ti je onda jasno. Covjek po zadatku, najvjerovatnije, se ne moze porediti sa jednom sudijskom greskom sa derbija.
Pa i ovaj penal za Zrinjski se mislio hoce li svirati....jedna sudijska greska je mozda kostala Zelju tri boda ali i mozda usoojesnog nastavka sezone. Kazem mozda ne tvrdim
User avatar
plain vanilla
Posts: 70257
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3517 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 20:11 @plain vanilla pistaljka se odma oglasila, sto je ceko da pokaze ne znam. Vjerovatno je vago je li previse ofirno svirati to :D :D
Pa kakav su nama penal protiv Sloge svirali :-)
Ali sta je, tu je, sto bi neko rekao

Vase treba odvest stravu da saliju, ne kontam koji im je vise
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3518 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Hahahahah koji debili su ovi navijaci Zrinjskog...klub im vodi a oni prekidaju utakmicu sa vatrometom! Sad ce im Pitari zavaliti gol.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#3519 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Kolike su šanse da Zrinjski neće biti kažnjen za upotrebu pirotehnike?
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#3520 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote: 24/04/2021 20:02
al-em wrote: 24/04/2021 19:56
Crvena Tifoza wrote: 24/04/2021 19:51 Ovo je gotovo. Borac će biti prvak.
Pitaju se tu i velez i zrinjski. Sarajevo uglavnom bez sanse za titulu.
Pored onih kartona za Velež danas, mislim da će se Velež najmanje pitati. I budala vidi kako se navlači Borcu titula.
Pisao vec Radovac zasluzen karton kad je glup,crveni nisam vidio..U petak je biti ili ne biti.Ili prodati utakmicu za dobre pare ili glavom na kopacku
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3521 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Odmah je svirao..u sta si ti hrasno gledao?!?!

Promjeni dioptriju ako ne vidis
User avatar
plain vanilla
Posts: 70257
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3522 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

dr_arsla wrote: 24/04/2021 20:14 Vinko, na tebe je red.
Image
Koji je tebi djavo?
Cemu ovo?
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3523 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

plain vanilla wrote: 24/04/2021 20:11 Steta sto sad ne dadoste gol.dok je vatromet :lol:
Tako su dali Zelji na Kosevu iz slobodnog udarca :D dok se pola Koseva nije vidilo
User avatar
plain vanilla
Posts: 70257
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3524 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 20:16
plain vanilla wrote: 24/04/2021 20:11 Steta sto sad ne dadoste gol.dok je vatromet :lol:
Tako su dali Zelji na Kosevu iz slobodnog udarca :D dok se pola Koseva nije vidilo
Hocetel vi sutra pobijediti?
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3525 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

plain vanilla wrote: 24/04/2021 20:17
hrasno38 wrote: 24/04/2021 20:16
plain vanilla wrote: 24/04/2021 20:11 Steta sto sad ne dadoste gol.dok je vatromet :lol:
Tako su dali Zelji na Kosevu iz slobodnog udarca :D dok se pola Koseva nije vidilo
Hocetel vi sutra pobijediti?
Ja do kraja sezone navijam za Velez da uzme titulu i pratim Zelju bez uzbudjenja :lol: :lol: :lol:
Post Reply