Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#3476 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

plain vanilla wrote: 24/04/2021 19:38 Jel komentator rece da je Ahmet na klupi?
Kao drugi pomoćni trener koliko sam shvatio
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3477 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Nevjerovatno sta ne svira, a onda svira :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#3478 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

plain vanilla wrote: 24/04/2021 19:38 Jel komentator rece da je Ahmet na klupi?
Kao pomocnik.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3479 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

dr_arsla wrote: 24/04/2021 19:38 Okreće se kolo sreće :izet:
:izet: da da....neka malo vide kako je nama od pocetka drugog dijela
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3480 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Penal ne penal bolji su i onda dodje do penala.

I ovo je Mlanovicevo maslo ko.mnogo sta ali nije on kriv sto ne zna a tu je.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70267
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3481 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Leopard_SA wrote: 24/04/2021 19:39
plain vanilla wrote: 24/04/2021 19:38 Jel komentator rece da je Ahmet na klupi?
Kao drugi pomoćni trener koliko sam shvatio
Ja kontam nek ga uvede, ovo tanko skroz
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3482 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

dr_arsla wrote: 24/04/2021 19:43 Još jedan iz metarskog ofsajda i da dan bude potpun. Uz crveni Oremušu ili Đokanoviću :izet:
hahahahha a ja sljedeca je derbi :lol: :lol: :lol:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#3483 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Sram te bilo jelicu razbojncice :nargila:
User avatar
armin071
Posts: 6548
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3484 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

jao auta :-)
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#3485 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ludzak »

Sudija kriv. A to što je Sarajevo imalo 10 poena prednosti, i sto ih nije znalo zadrzati to nista. Zar ste ocekivali nesto bolje suđenje kada se liga lomi? Ma dajte...
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3486 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

Ludzak wrote: 24/04/2021 19:45 Sudija kriv. A to što je Sarajevo imalo 10 poena prednosti, i sto ih nije znalo zadrzati to nista. Zar ste ocekivali nesto bolje suđenje kada se liga lomi? Ma dajte...
Ne postoji opravdanje za kriminalno sudjenje
User avatar
Logovan
Posts: 102787
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3487 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Sami smo krivi. Svaka nam cast.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3488 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Haj bar smo Europu osigurali za razliku od nekih :nargila:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3489 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 19:46
Ludzak wrote: 24/04/2021 19:45 Sudija kriv. A to što je Sarajevo imalo 10 poena prednosti, i sto ih nije znalo zadrzati to nista. Zar ste ocekivali nesto bolje suđenje kada se liga lomi? Ma dajte...
Ne postoji opravdanje za kriminalno sudjenje
Jesi li tako napisao i poslije zadnjeg derbija?
User avatar
armin071
Posts: 6548
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3490 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Znači stoji linijski 2 metra od igrača, igrač Zrinjskog glavom izbija loptu u aut i on svira aut za Zrinjski ovo je za SIPE....
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3491 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Koshpa »

Cirkus :lol:
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#3492 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by al-em »

Ludzak wrote: 24/04/2021 19:45 Sudija kriv. A to što je Sarajevo imalo 10 poena prednosti, i sto ih nije znalo zadrzati to nista. Zar ste ocekivali nesto bolje suđenje kada se liga lomi? Ma dajte...
Ovaj klosar ustaski je gori od mujica. Ali uprava sa trenerom je kriva sto smo propustili 15 bodova u odnosu na borac i velez.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#3493 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Ono kad ti kamenjar iz Širokog dijeli pravdu u sred zapadnog Mostara i ojadi te na ovaj nacin.

Al' dobro zaslužili smo ovo igrace sacekati i fizicki ih napasti.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#3494 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ako te pitaju »

Penal čist ko suza. Udarac u nogu..... Čisto
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3495 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Crvena Tifoza »

Ovo je gotovo. Borac će biti prvak.
User avatar
armin071
Posts: 6548
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3496 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

90minut wrote: 24/04/2021 19:50 Ono kad ti kamenjar iz Širokog dijeli pravdu u sred zapadnog Mostara i ojadi te na ovaj nacin.

Al' dobro zaslužili smo ovo igrace sacekati i fizicki ih napasti.
:-) Ponesi utoku i po koljenima samo...
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#3497 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ludzak »

Ultraviolent wrote: 24/04/2021 19:46
Ludzak wrote: 24/04/2021 19:45 Sudija kriv. A to što je Sarajevo imalo 10 poena prednosti, i sto ih nije znalo zadrzati to nista. Zar ste ocekivali nesto bolje suđenje kada se liga lomi? Ma dajte...
Ne postoji opravdanje za kriminalno sudjenje
Aa kakvo je opravdanje ispustiti 10+ bodova prednosti??
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3498 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ultraviolent »

hrasno38 wrote: 24/04/2021 19:47
Ultraviolent wrote: 24/04/2021 19:46
Ludzak wrote: 24/04/2021 19:45 Sudija kriv. A to što je Sarajevo imalo 10 poena prednosti, i sto ih nije znalo zadrzati to nista. Zar ste ocekivali nesto bolje suđenje kada se liga lomi? Ma dajte...
Ne postoji opravdanje za kriminalno sudjenje
Jesi li tako napisao i poslije zadnjeg derbija?
Ne mozes porediti jednu pogresku sudije gdje i dan danas ne znamo je li bio ofsajd ili ne zbog nedostatka kamera koje bi nam dale dovoljno dobar ugao kako bi to ustanovili sa danasnjim sudjenjem gdje jednu ekipu osteti sa nekoliko pogresnih odluka.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70267
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3499 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Crvena Tifoza wrote: 24/04/2021 19:51 Ovo je gotovo. Borac će biti prvak.
Pa moglo je Sarajevo malo i poigrati za titulu. Stativa ih je spasila, golman loptu samo pogledom ispratio.
Prije toga golmanu ispala lopta, i tu su srece imali.
Vile ih nosale do penala.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#3500 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by al-em »

Crvena Tifoza wrote: 24/04/2021 19:51 Ovo je gotovo. Borac će biti prvak.
Pitaju se tu i velez i zrinjski. Sarajevo uglavnom bez sanse za titulu.
Post Reply