Pa postoji opravdanje, nije li to vec svima jasno? Odlazak kljucnih igraca, ne dovodjenje adekvatnih pojacanja, lose pripreme i losa forma vecine igraca, mnoge povrede, nastavi.Ludzak wrote: ↑24/04/2021 19:53Aa kakvo je opravdanje ispustiti 10+ bodova prednosti??
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3501 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#3502 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sampion i ne treba ovako da igra, lopta samo u zraku.
Ako nije Djokanovic Adukor onda su Djokanovic Oremus na zadnjim veznim i tu se vidi jasna namjera trenera.
Nije mu lako zbog povreda ali sve vise izgleda da nije Vinko za Sarajeva. Pitanje je dana.
A titula, i cudnije stvari su se dogadjale, nije smak svijeta.
Ako nije Djokanovic Adukor onda su Djokanovic Oremus na zadnjim veznim i tu se vidi jasna namjera trenera.
Nije mu lako zbog povreda ali sve vise izgleda da nije Vinko za Sarajeva. Pitanje je dana.
A titula, i cudnije stvari su se dogadjale, nije smak svijeta.
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3503 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Isto tako je i sa ovim penalon za Sarajevo nema dovoljno kamera a sudija ga nije vidio. Upravo je to kod vas Pitara uvijek, dvostruki arsini ili kada vama sudije poklanjaju onda sutite i podjebavate a kad vas sudije zajebu svi su protiv vas. Pa niste imali postene sanse na utalmici osim one prve ako je to sansa sa strane Hebibovica. Mozda i jeste bio penal za Sarajevo a ofskajd nije sigirno a to je Jelic svirao. Penal za Zrinjski je cist ko suza samo ste vi navikli da se protiv vas ne sviraju cesto penali nego samo obratno.Ultraviolent wrote: ↑24/04/2021 19:54Ne mozes porediti jednu pogresku sudije gdje i dan danas ne znamo je li bio ofsajd ili ne zbog nedostatka kamera koje bi nam dale dovoljno dobar ugao kako bi to ustanovili sa danasnjim sudjenjem gdje jednu ekipu osteti sa nekoliko pogresnih odluka.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3504 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3505 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
@hrasno38 pa mogao je svrati penal za obje situacije, ili nikako da ne svira. A svirao je Zrinjskom hladno bez po muke, dodajmo jos par pogresnih odluka na stetu Sarajeva i sve ti je onda jasno. Covjek po zadatku, najvjerovatnije, se ne moze porediti sa jednom sudijskom greskom sa derbija.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3506 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo je dzaba igrati. Sudija je svoje odradio
Jedino sto lobotomiji to nista ne pomaze, njihovi jadi ostaju i nakon ove sezone
Jedino sto lobotomiji to nista ne pomaze, njihovi jadi ostaju i nakon ove sezone
- plain vanilla
- Posts: 70267
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3507 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nije svirao hladno, malo je razmislioUltraviolent wrote: ↑24/04/2021 20:06 @hrasno38 pa mogao je svrati penal za obje situacije, ili nikako da ne svira. A svirao je Zrinjskom hladno bez po muke, dodajmo jos par pogresnih odluka na stetu Sarajeva i sve ti je onda jasno. Covjek po zadatku, najvjerovatnije, se ne moze porediti sa jednom sudijskom greskom sa derbija.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3509 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
HAJDE SARAJEVO!!!
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#3510 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Eto rekao si svo opravdanje. Nisu u svakoj kiks utakmici sudija problem bio. Vec vise do ekipe.Ultraviolent wrote: ↑24/04/2021 19:56Pa postoji opravdanje, nije li to vec svima jasno? Odlazak kljucnih igraca, ne dovodjenje adekvatnih pojacanja, lose pripreme i losa forma vecine igraca, mnoge povrede, nastavi.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#3511 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
@plain vanilla pistaljka se odma oglasila, sto je ceko da pokaze ne znam. Vjerovatno je vago je li previse ofirno svirati to

- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#3512 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nisu nama sudije krive sto smo zabili glave u pijesak kao nojevi i gledali pa cak i podrzavali pljacku i unistavanje svega sto je iole vrijedilo u klubu.
Sada stisni zube i igraj i moli boga da gospodin Nam ne odustane od svega.
Sada stisni zube i igraj i moli boga da gospodin Nam ne odustane od svega.
- plain vanilla
- Posts: 70267
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3513 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Steta sto sad ne dadoste gol.dok je vatromet 
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3516 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa i ovaj penal za Zrinjski se mislio hoce li svirati....jedna sudijska greska je mozda kostala Zelju tri boda ali i mozda usoojesnog nastavka sezone. Kazem mozda ne tvrdimUltraviolent wrote: ↑24/04/2021 20:06 @hrasno38 pa mogao je svrati penal za obje situacije, ili nikako da ne svira. A svirao je Zrinjskom hladno bez po muke, dodajmo jos par pogresnih odluka na stetu Sarajeva i sve ti je onda jasno. Covjek po zadatku, najvjerovatnije, se ne moze porediti sa jednom sudijskom greskom sa derbija.
- plain vanilla
- Posts: 70267
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3517 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa kakav su nama penal protiv Sloge sviraliUltraviolent wrote: ↑24/04/2021 20:11 @plain vanilla pistaljka se odma oglasila, sto je ceko da pokaze ne znam. Vjerovatno je vago je li previse ofirno svirati to![]()
![]()
Ali sta je, tu je, sto bi neko rekao
Vase treba odvest stravu da saliju, ne kontam koji im je vise
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3518 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hahahahah koji debili su ovi navijaci Zrinjskog...klub im vodi a oni prekidaju utakmicu sa vatrometom! Sad ce im Pitari zavaliti gol.
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3519 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kolike su šanse da Zrinjski neće biti kažnjen za upotrebu pirotehnike?
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3520 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pisao vec Radovac zasluzen karton kad je glup,crveni nisam vidio..U petak je biti ili ne biti.Ili prodati utakmicu za dobre pare ili glavom na kopackuCrvena Tifoza wrote: ↑24/04/2021 20:02Pored onih kartona za Velež danas, mislim da će se Velež najmanje pitati. I budala vidi kako se navlači Borcu titula.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3521 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Odmah je svirao..u sta si ti hrasno gledao?!?!
Promjeni dioptriju ako ne vidis
Promjeni dioptriju ako ne vidis
- plain vanilla
- Posts: 70267
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3523 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tako su dali Zelji na Kosevu iz slobodnog udarca
- plain vanilla
- Posts: 70267
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3524 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3525 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ja do kraja sezone navijam za Velez da uzme titulu i pratim Zelju bez uzbudjenjaplain vanilla wrote: ↑24/04/2021 20:17Hocetel vi sutra pobijediti?

