pretezno, od 60tak kilometara dnevno, 40 km je autoputa.. ostalo grad.
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#34827 Re: Pitamo Mehanicare ?
Lijepi atmo benzin. 
- Optimist
- Posts: 15521
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#34828 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje si sipao gorivo u zadnje vrijeme?
Mozda je neka losa tura. Pokusaj promijeniti pumpu sljedeci put pa opet prati situaciju.
Mozda je neka losa tura. Pokusaj promijeniti pumpu sljedeci put pa opet prati situaciju.
-
Huse Fatkic
- Posts: 13
- Joined: 26/02/2013 19:47
#34829 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda, probam.. mada uvijek sipam na jednoj i samo jednoj pumpi, energopetrol na stupu, prema dobrinji.
Mada ovo se desava vec 3-4 hiljade kilometara.
Ali da, probat cu i to.
-
preludezalude
- Posts: 7009
- Joined: 07/03/2012 00:09
#34830 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nesto ti nizak napon. Jesi li provjeravao ispravnost punjenja?Evolution_IV wrote: ↑17/04/2021 22:57a to moras vidjet po internetu,meni se to upali otprilike svakih 500-1000km...za tvoj auto ne znam..Huse Fatkic wrote: ↑17/04/2021 22:51Ali zar nije precesto, ipak svako 100 km ovo da radi...?Evolution_IV wrote: ↑17/04/2021 22:49 nije mu nista,sve je to normalno,meni recimo na 140 sa 7 ode na 10
vidis da ti zatvori i EGR,isto i moje auto radi iako je drugi motor i DPF sistem![]()
![]()
evo skoro sve isto kao u tebe...
![]()
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#34831 Re: Pitamo Mehanicare ?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#34832 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jesam,pogresno pokazuje kineski elm,vrti se izmedju 13.8 i 14.1...preludezalude wrote: ↑18/04/2021 02:07
Nesto ti nizak napon. Jesi li provjeravao ispravnost punjenja?
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#34833 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vjerovatno postoji i prikladnija tema mozda, ali svejedno, gdje u Sa ofarbati zadnji i prednji branik (u pitanju je stariji manji Peugeot), nista specijalno aman ne treba, ako se neko sa foruma time bavi, moze se javiti. Hvalaa
-
mirza2811
- Posts: 125
- Joined: 07/11/2016 09:58
#34834 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozz, jel se moraju stelat ventili na AR 159 1.9 8v 2008 god. ?
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#34835 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo se umrijet' mora, a ventile bi trebao stelovati. To su oni sa plocicama tako da to nije bas odvrni-zavrni pos'o.
- malwarebyte
- Posts: 737
- Joined: 10/12/2012 17:33
#34836 Re: Pitamo Mehanicare ?
---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 01:07, edited 1 time in total.
-
STARx
- Posts: 2094
- Joined: 24/11/2020 19:21
#34837 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako je komplet farbanje oba branika to je nekih 400km. Vjerovatno moze kod nekoga jeftinije u garazi. Mada ja to ne volim.Mea_parvitas wrote: ↑18/04/2021 10:53 Vjerovatno postoji i prikladnija tema mozda, ali svejedno, gdje u Sa ofarbati zadnji i prednji branik (u pitanju je stariji manji Peugeot), nista specijalno aman ne treba, ako se neko sa foruma time bavi, moze se javiti. Hvalaa
061/876-853 moze viber.
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#34838 Re: Pitamo Mehanicare ?
ima li gdje servis za Saab vozila? sta je dole na Stupu onaj "sejf,ti car" jel samo Opele radi? hvala do neba 
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#34839 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koliko znam samo opel
- konektovan
- Posts: 51397
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#34840 Re: Pitamo Mehanicare ?
Najbliži servis je u Linčepingu... 
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#34841 Re: Pitamo Mehanicare ?
e cuj ti ganje
ako ima oriđiđi Thule Dobrinja pa kont'o ima i Saabonja
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#34842 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima blize, u Gorazdu, i ono je u sveCkoj. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- insaneinthebrain
- Posts: 25479
- Joined: 12/08/2013 12:51
#34844 Re: Pitamo Mehanicare ?
majstore, malo mi pusta ulje. sta bi mogao biti problem
-
vozackii
- Posts: 478
- Joined: 01/08/2014 20:37
#34845 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dupli-color boje u spreju gdje ima kupiti osim OBI?
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#34847 Re: Pitamo Mehanicare ?
BMW s65 je drama dobar motor, samo nije za svakoga... svako bi da vrti na 8000 u/min 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#34848 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma hebo to,samo S14 B23 iz grupe A priznajem 
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#34849 Re: Pitamo Mehanicare ?
https://www.olx.ba/artikal/40571841/set ... -kao-novo/
Svega u Bozijoj basti.
Set zupčastog remena OPEL Astra J, 2015god
ORIGINAL FABRIČKI
Zamjenjen set zupčastog remena, koji je star 5 god i prešao 78.000km, FANTASTIČNO STANJE KAO NOV
Set fabrički skinut sa auta, u FANTASTIČNOM STANJU, i ako nije bila preporuka servisa da se mijenja.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#34850 Re: Pitamo Mehanicare ?
E svasta vala....
Jos se sjecam da se remen ne smije ovako prelamati kako on slici pokazuje.
Jos se sjecam da se remen ne smije ovako prelamati kako on slici pokazuje.
