O cemu se radi?
Narod i Pravda (Konakovic)
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#12902 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

supackog, satanistickog im pozdrava
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12903 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
dobro osmišljeno, priznajem. a svi su pomislili da će dino poletjeti i prvi prokomentirati, jer se voli često oglašavati na društvenim mrežama, kad ćorak. prevesla ih dino.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#12904 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I još danas izda saopštenje članstvu da se suzdrže teških riječi i slično. Uči Dino brzo.
Ne valja se zalijetati
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12905 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12906 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
pročitaj tekst.
https://stav.ba/vijest/no-passaran-kona ... ucije/1628
a zatim dinino današnje saopćenje.
u kojem se izdvaja poruka članovima stranke:
mislim da ćeš sada sve sam razumjeti.Ne okupljajte se na većim okupljanjima, nosite maske i držite se podalje.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#12907 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma misli na ovo što se Dino nije upecao na ova pisma za respiratore i KCUS. Vjerovatno su mislili da če ga uvući u blato, tj. da će komentarisati pisma. To bi jedva dočekali.
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12908 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
malakh wrote: ↑05/04/2021 23:41pročitaj tekst.
https://stav.ba/vijest/no-passaran-kona ... ucije/1628
a zatim dinino današnje saopćenje.
u kojem se izdvaja poruka članovima stranke:
mislim da ćeš sada sve sam razumjeti.Ne okupljajte se na većim okupljanjima, nosite maske i držite se podalje.
Hvala
A ne trebaju Dini nikakva pisma doktora, ima on kontakte sa nekim doktorima gore sigurno, zna on manje vise kakvo je stanje.
- RunnerX
- Posts: 3392
- Joined: 13/03/2014 17:38
- Contact:
#12909 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Konaković i trojka sad treba da su manji od makova zrna, da šute, pišu saopštenja kao ono od juče, o zdravlju, poštivanju mjera i da ne komentarišu apsolutno ništa o aktuelnoj situaciji.
Ne trebaju pružiti ni najmanju šansu zelenoj hobotnici da nešto spinuju i okrenu priču u neki drugi smjer.
Mediji ne popuštaju, Klix se uključio i sad nema nazad.
Ne trebaju pružiti ni najmanju šansu zelenoj hobotnici da nešto spinuju i okrenu priču u neki drugi smjer.
Mediji ne popuštaju, Klix se uključio i sad nema nazad.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#12910 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kumasin stranka
-
Hakiz
- Posts: 48385
- Joined: 30/07/2015 20:01
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12912 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zasto Narod i Pravda ili Trojka zajedno ne podnesu apelaciju Ustavnom sudu obzirom da su dva ministarstva u Federalnoj vladi neustavna vec 10 godina?
Zasto SDA ne reaguje.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/presude ... /210319120
Zasto SDA ne reaguje.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/presude ... /210319120
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#12913 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
i ktomu jos nisu niti genetski predodredjeni
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#12915 Re: Narod i Pravda (Konakovic)


Ja mandat ne dam, rek'o babo tako
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#12917 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
dje ba kifla? jel jos juri za starim kokama*
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#12919 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
a jel ona budala iz Stoca isto tako voli polovnjace? mozda ga to veze za kiflu.
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#12920 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Džefe kaĆemo da rusimo ovu neustavnu vladu?! 
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12922 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutitiPatton44 wrote: ↑30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar
Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#12923 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sreca pa mu stalni vijecnik Uk pomozePatton44 wrote: ↑08/04/2021 14:01Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutitiPatton44 wrote: ↑30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar
Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
-
emmir1
- Posts: 4937
- Joined: 07/06/2013 15:28
#12924 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Patton44 wrote: ↑08/04/2021 14:01Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutitiPatton44 wrote: ↑30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar
Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.
Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.
Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12925 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Meni je samo drago sto ova SDA ergela ima iskustva sa javnim nastupima pa su kredibilni da svima drze slovo. Nije svako rodjen za javne nastupe, treba vremena i prakse. Svjestan si da te gleda ogroman broj ljudi. Trema je.emmir1 wrote: ↑08/04/2021 16:51Patton44 wrote: ↑08/04/2021 14:01Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutitiPatton44 wrote: ↑30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar
Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.
Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.
Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
