Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#12901 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Prpa.ba wrote: 05/04/2021 21:37 Majstorski izbjegnuta nagazna mina postavljena od SDA i SBB, NiP pokazao iznimnu politicku zrelost. :thumbup:
O cemu se radi?
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12902 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Image

supackog, satanistickog im pozdrava
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12903 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Prpa.ba wrote: 05/04/2021 21:37 Majstorski izbjegnuta nagazna mina postavljena od SDA i SBB, NiP pokazao iznimnu politicku zrelost. :thumbup:
dobro osmišljeno, priznajem. a svi su pomislili da će dino poletjeti i prvi prokomentirati, jer se voli često oglašavati na društvenim mrežama, kad ćorak. prevesla ih dino.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#12904 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

malakh wrote: 05/04/2021 23:31
Prpa.ba wrote: 05/04/2021 21:37 Majstorski izbjegnuta nagazna mina postavljena od SDA i SBB, NiP pokazao iznimnu politicku zrelost. :thumbup:
dobro osmišljeno, priznajem. a svi su pomislili da će dino poletjeti i prvi prokomentirati, jer se voli često oglašavati na društvenim mrežama, kad ćorak. prevesla ih dino.
I još danas izda saopštenje članstvu da se suzdrže teških riječi i slično. Uči Dino brzo. :thumbup:
Ne valja se zalijetati :mrgreen:
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#12905 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

malakh wrote: 05/04/2021 23:31
Prpa.ba wrote: 05/04/2021 21:37 Majstorski izbjegnuta nagazna mina postavljena od SDA i SBB, NiP pokazao iznimnu politicku zrelost. :thumbup:
dobro osmišljeno, priznajem. a svi su pomislili da će dino poletjeti i prvi prokomentirati, jer se voli često oglašavati na društvenim mrežama, kad ćorak. prevesla ih dino.
O cemu se radi nisam upratio?
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12906 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

MUNAFIK wrote: 05/04/2021 23:38
malakh wrote: 05/04/2021 23:31
Prpa.ba wrote: 05/04/2021 21:37 Majstorski izbjegnuta nagazna mina postavljena od SDA i SBB, NiP pokazao iznimnu politicku zrelost. :thumbup:
dobro osmišljeno, priznajem. a svi su pomislili da će dino poletjeti i prvi prokomentirati, jer se voli često oglašavati na društvenim mrežama, kad ćorak. prevesla ih dino.
O cemu se radi nisam upratio?
pročitaj tekst.

https://stav.ba/vijest/no-passaran-kona ... ucije/1628

a zatim dinino današnje saopćenje.



u kojem se izdvaja poruka članovima stranke:
Ne okupljajte se na većim okupljanjima, nosite maske i držite se podalje.
mislim da ćeš sada sve sam razumjeti.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#12907 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Ma misli na ovo što se Dino nije upecao na ova pisma za respiratore i KCUS. Vjerovatno su mislili da če ga uvući u blato, tj. da će komentarisati pisma. To bi jedva dočekali.
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#12908 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

malakh wrote: 05/04/2021 23:41
MUNAFIK wrote: 05/04/2021 23:38
malakh wrote: 05/04/2021 23:31

dobro osmišljeno, priznajem. a svi su pomislili da će dino poletjeti i prvi prokomentirati, jer se voli često oglašavati na društvenim mrežama, kad ćorak. prevesla ih dino.
O cemu se radi nisam upratio?
pročitaj tekst.

https://stav.ba/vijest/no-passaran-kona ... ucije/1628

a zatim dinino današnje saopćenje.



u kojem se izdvaja poruka članovima stranke:
Ne okupljajte se na većim okupljanjima, nosite maske i držite se podalje.
mislim da ćeš sada sve sam razumjeti.

Hvala :)

A ne trebaju Dini nikakva pisma doktora, ima on kontakte sa nekim doktorima gore sigurno, zna on manje vise kakvo je stanje.
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#12909 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Konaković i trojka sad treba da su manji od makova zrna, da šute, pišu saopštenja kao ono od juče, o zdravlju, poštivanju mjera i da ne komentarišu apsolutno ništa o aktuelnoj situaciji.

Ne trebaju pružiti ni najmanju šansu zelenoj hobotnici da nešto spinuju i okrenu priču u neki drugi smjer.

Mediji ne popuštaju, Klix se uključio i sad nema nazad.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12910 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Kumasin stranka
Hakiz
Posts: 48384
Joined: 30/07/2015 20:01

#12911 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

MUNAFIK wrote: 06/04/2021 02:38 A ne trebaju Dini nikakva pisma doktora, ima on kontakte sa nekim doktorima gore sigurno, zna on manje vise kakvo je stanje.
A zamisli da zna već odavno...
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12912 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Zasto Narod i Pravda ili Trojka zajedno ne podnesu apelaciju Ustavnom sudu obzirom da su dva ministarstva u Federalnoj vladi neustavna vec 10 godina?

Zasto SDA ne reaguje.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/presude ... /210319120
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12913 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

i ktomu jos nisu niti genetski predodredjeni
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12914 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Hakiz wrote: 07/04/2021 01:00
MUNAFIK wrote: 06/04/2021 02:38 A ne trebaju Dini nikakva pisma doktora, ima on kontakte sa nekim doktorima gore sigurno, zna on manje vise kakvo je stanje.
A zamisli da zna već odavno...
A zamisli da se zavukao u misju rupu..ponekad izmigolji i nazad u rupu....
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12915 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

ImageImage

Ja mandat ne dam, rek'o babo tako
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12916 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

noviclan wrote: 08/04/2021 11:25 ImageImage

Ja mandat ne dam, rek'o babo tako
A i zasto bi?
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12917 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

dje ba kifla? jel jos juri za starim kokama*
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12918 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

jefff wrote: 08/04/2021 11:46 dje ba kifla? jel jos juri za starim kokama*
Ma jok, ispraca Skaku :izet:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12919 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

a jel ona budala iz Stoca isto tako voli polovnjace? mozda ga to veze za kiflu.
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#12920 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ole69 »

Džefe kaĆemo da rusimo ovu neustavnu vladu?! :izet:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12921 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

ole69 wrote: 08/04/2021 11:55 Džefe kaĆemo da rusimo ovu neustavnu vladu?! :izet:
niko ne sme da vas bije
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12922 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12923 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru
Sreca pa mu stalni vijecnik Uk pomoze
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12924 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru


Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.

Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.

Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12925 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

emmir1 wrote: 08/04/2021 16:51
Patton44 wrote: 08/04/2021 14:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu na govornicu
Da se izjasni o svojom izboru


Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su i tvoji navodi vrlo upitni.

Daj momku šansu da vidimo kakav će biti, to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.

Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
Meni je samo drago sto ova SDA ergela ima iskustva sa javnim nastupima pa su kredibilni da svima drze slovo. Nije svako rodjen za javne nastupe, treba vremena i prakse. Svjestan si da te gleda ogroman broj ljudi. Trema je.
Post Reply