Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12826 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Patton44 wrote: 31/03/2021 12:30
joint union wrote: 31/03/2021 12:15
Patton44 wrote: 31/03/2021 12:08 Zna.
Kad se nekom u dupe uvlacis,ne postoji ozbiljna veza.
I nije on vragolan,nego dupe uvlakac.
:vozdra:
Priznajem tu si na svom terenu, analno planinarenje su sdaovci ipak usavrsili, ne bih se sporio :vozdra:
Sad su to hrabri,casni i posteni, koje u nebesa dizete.
Ne, takvi su ipak ostali u sda ;-)
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12827 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Imajuci u vidu ovo:
Patton44 wrote: 31/03/2021 12:39
Styling wrote: 31/03/2021 12:25
Patton44 wrote: 31/03/2021 12:22 Pa NIP je osnovan od nasi,tako da to, kako ti kazes pravilo u potpunosti stoji.
Sto li onda odose od vas?
Sta ima to veze, nasi su taman da su od govana.

Samo ti ne vidis "nidje veze" u ovome:
Patton44 wrote: 31/03/2021 13:00
drndalo wrote: 31/03/2021 12:02
Patton44 wrote: 31/03/2021 11:55
Postovani suvlasnice Mtel-a, nit me prenosi,nit pisem ono sto nisam htio.
Oh, hvala na prepoznavanju, samo htjedoh naglasiti da kada SDA zamjera drugima: "naš je taman da je od govana" sistem, to liči na narodnu:"Ko o čemu, kurva o poštenju..."
Nidje veze. :vozdra:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12828 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

drndalo wrote: 31/03/2021 13:07 Imajuci u vidu ovo:
Patton44 wrote: 31/03/2021 12:39
Styling wrote: 31/03/2021 12:25

Sto li onda odose od vas?
Sta ima to veze, nasi su taman da su od govana.

Samo ti ne vidis "nidje veze" u ovome:
Patton44 wrote: 31/03/2021 13:00
drndalo wrote: 31/03/2021 12:02

Oh, hvala na prepoznavanju, samo htjedoh naglasiti da kada SDA zamjera drugima: "naš je taman da je od govana" sistem, to liči na narodnu:"Ko o čemu, kurva o poštenju..."
Nidje veze. :vozdra:
Mtele
Znas li u kojim situacijama se upotrebljava,koja izreka.
Taman da je od govana.
Ko o cemu kurva o postenju.
User avatar
BHDragons
Posts: 424
Joined: 18/08/2020 15:24

#12829 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by BHDragons »

Do kada će trajati ova idiotarija sa prozivanjima za M:Tel? Hajde botine, možete vi to bolje.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12830 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

BHDragons wrote: 01/04/2021 00:25 Do kada će trajati ova idiotarija sa prozivanjima za M:Tel? Hajde botine, možete vi to bolje.
Zavist, moj ti...
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#12831 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

slučajno me vratilo na prvu stranicu

mislim da znam ko je otvarač teme :lol:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12832 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

breuer wrote: 01/04/2021 09:37 slučajno me vratilo na prvu stranicu

mislim da znam ko je otvarač teme :lol:
Znamo svi, nisi jedini. Ti tek sada otkrio.
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#12833 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

Styling wrote: 01/04/2021 09:57
breuer wrote: 01/04/2021 09:37 slučajno me vratilo na prvu stranicu

mislim da znam ko je otvarač teme :lol:
Znamo svi, nisi jedini. Ti tek sada otkrio.
halali, nismo svi NiPovi botići
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12834 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

breuer wrote: 01/04/2021 09:37 slučajno me vratilo na prvu stranicu

mislim da znam ko je otvarač teme :lol:
Image
breuer
Posts: 7879
Joined: 06/07/2009 15:44

#12835 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

mislim da mu je vrijeme da promijeni nick :D
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12836 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

breuer wrote: 01/04/2021 10:39
Styling wrote: 01/04/2021 09:57
breuer wrote: 01/04/2021 09:37 slučajno me vratilo na prvu stranicu

mislim da znam ko je otvarač teme :lol:
Znamo svi, nisi jedini. Ti tek sada otkrio.
halali, nismo svi NiPovi botići
Hvala Bogu. Takvi nam ne trebaju.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12837 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.

Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12838 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Patton44 wrote: 01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.

Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali :shock:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#12839 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Seyfo »

Sreća za NiP da je SDA na najnižim granama od postanka, da svaki dan SDA-ovci sebi pucaju u nogu a njihovi zvaničnici daju sve gore,gadnije i gluplje izjave. Ili drukčije rečeno, ne mogu NiP-ovci biti toliko loši (a realno loši su i oni i njihova koalicija, koliko god ja navijao za njih),koliko može SDA biti gora. Takođe, može stranka NiP biti zahvalna Sebiji, Bakiru, Zahiragiću, Novaliću i ostalim teletabisima za svoj uspjeh (kakav god da je). Njima bi u suštini i trebalo da se zahvale kada prođu izbori za svaki osvojeni glas.

Tako će i prosječni glasač NiP-a razmišljati u oktobru 2022: do sada sam glasao za SDA, najgori su.Više ne mogu, nisam uhljebljen preko njih. SBB je prostitutka kojoj ne vjerujem, ne mogu ni njima dati glas.. A NiP? To su bagra, odgojena da razmišlja i radi na SDA način, ali jebaji ga, najmanje su loši.

Na žalost.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12840 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

joint union wrote: 01/04/2021 14:44
Patton44 wrote: 01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.

Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali :shock:
I tako Serif Konjevic postade pocasni gradjanin Ilidze.
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12841 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Patton44 wrote: 01/04/2021 15:26
joint union wrote: 01/04/2021 14:44
Patton44 wrote: 01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.

Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali :shock:
I tako Serif Konjevic postade pocasni gradjanin Ilidze.
Mozda je sta donir'o?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12842 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

joint union wrote: 01/04/2021 15:29
Patton44 wrote: 01/04/2021 15:26
joint union wrote: 01/04/2021 14:44

Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali :shock:
I tako Serif Konjevic postade pocasni gradjanin Ilidze.
Mozda je sta donir'o?
Nacelniku Muzuru.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12843 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

joint union wrote: 01/04/2021 14:44
Patton44 wrote: 01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.

Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali :shock:
Pa isto bi se moglo reći i za auta podrške Bogiću Bogićeviću.
Respiratori, vakcine, divljanje cijena a nekoliko hiljada se diglo na noge zbog neke funkcije koja je bitna samo na papiru.
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#12844 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by neko_sa_strane »

Ja lično NiP smatram SDA proxy strankom. Godinama si krao sa bratijom i odjednom doživio "prosvijetljenje" oformivši svoju stranku i puj pike od ranije ništa ne važi. Ako mi je nešto još gore to je naziv stranke ali i ostalih stranaka. U nazivu pominju narod do kojeg im je stalo koliko i do prošlogodišnjeg smoga u Sarajevu. Nazivi poput Narod i Pravda, Savez za Bolju Budućnost zvuče kao zajebancija. Stranke lijeve orijentacije u kantonu Sarajevo trebaju biti na oprezu sa NiP-om.
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12845 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Patton44 wrote: 01/04/2021 15:34
joint union wrote: 01/04/2021 15:29
Patton44 wrote: 01/04/2021 15:26 I tako Serif Konjevic postade pocasni gradjanin Ilidze.
Mozda je sta donir'o?
Nacelniku Muzuru.
Pa ja. Ili možda što je hrabro pjevao na korona dernecima? Muzuru i ov Ilidža minus za ovo. Smiješ li ti to reci za Fadila?
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12846 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Hank Paldum wrote: 01/04/2021 15:59
joint union wrote: 01/04/2021 14:44
Patton44 wrote: 01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.

Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali :shock:
Pa isto bi se moglo reći i za auta podrške Bogiću Bogićeviću.
Respiratori, vakcine, divljanje cijena a nekoliko hiljada se diglo na noge zbog neke funkcije koja je bitna samo na papiru.
Nit je hiljada, nit se diglo na noge, sjedili u autima ljudi. Sta je tvoj prijedlog, vjerovatno protesti u doba pandemije pred vladom? Očekujem tebe i patrona da protestvujete protiv Maricke i Šerifa, kada ćete? Jesi vidio kako tvoji dižu pausal u Travniku, zajedno sa braćom iz hdz_a! Pohvalno jelde?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#12847 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

joint union wrote: 01/04/2021 16:12
Hank Paldum wrote: 01/04/2021 15:59
joint union wrote: 01/04/2021 14:44

Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali :shock:
Pa isto bi se moglo reći i za auta podrške Bogiću Bogićeviću.
Respiratori, vakcine, divljanje cijena a nekoliko hiljada se diglo na noge zbog neke funkcije koja je bitna samo na papiru.
Nit je hiljada, nit se diglo na noge, sjedili u autima ljudi. Sta je tvoj prijedlog, vjerovatno protesti u doba pandemije pred vladom? Očekujem tebe i patrona da protestvujete protiv Maricke i Šerifa, kada ćete? Jesi vidio kako tvoji dižu pausal u Travniku, zajedno sa braćom iz hdz_a! Pohvalno jelde?
https://www.klix.ba/vijesti/bih/hiljade ... /210327032
Samo skreći sa teme, znamo i ja i ti da si shvatio poentu. U Njemačkoj 30 hiljada izašlo na anti-Corona proteste u nas narod šuti zbog Corone, divljanja cijena, poskupljenja goriva, 26 godina, osim 2 protesta (JMBG i oni "veliki" protesti gdje su polupali i zapalili šta četnik nije mogao i stigao koje je zvanično predvodio onaj debeli SBBovac koji je kasnije pobjegao) nije više ništa bilo a i to je godinama unazad.
Ovdje nevažma funkcija i hiljade na cesti.
Prije nekoliko godina Dubioza snimala video i zovu građane da glume u njihovom spotu da protestuju, kažu prijatno iznenađeni koliko je građana došlo, nisu znali da će biti toliki broj, gdje glume da protestuju :lol: a niko na prave proteste.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12848 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

joint union wrote: 01/04/2021 16:08
Patton44 wrote: 01/04/2021 15:34
joint union wrote: 01/04/2021 15:29

Mozda je sta donir'o?
Nacelniku Muzuru.
Pa ja. Ili možda što je hrabro pjevao na korona dernecima? Muzuru i ov Ilidža minus za ovo. Smiješ li ti to reci za Fadila?
Postovani g.Novalicu minus vam je za ovo.
Zadovoljan.
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12849 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Hank Paldum wrote: 01/04/2021 16:51
joint union wrote: 01/04/2021 16:12
Hank Paldum wrote: 01/04/2021 15:59
Pa isto bi se moglo reći i za auta podrške Bogiću Bogićeviću.
Respiratori, vakcine, divljanje cijena a nekoliko hiljada se diglo na noge zbog neke funkcije koja je bitna samo na papiru.
Nit je hiljada, nit se diglo na noge, sjedili u autima ljudi. Sta je tvoj prijedlog, vjerovatno protesti u doba pandemije pred vladom? Očekujem tebe i patrona da protestvujete protiv Maricke i Šerifa, kada ćete? Jesi vidio kako tvoji dižu pausal u Travniku, zajedno sa braćom iz hdz_a! Pohvalno jelde?
https://www.klix.ba/vijesti/bih/hiljade ... /210327032
Samo skreći sa teme, znamo i ja i ti da si shvatio poentu. U Njemačkoj 30 hiljada izašlo na anti-Corona proteste u nas narod šuti zbog Corone, divljanja cijena, poskupljenja goriva, 26 godina, osim 2 protesta (JMBG i oni "veliki" protesti gdje su polupali i zapalili šta četnik nije mogao i stigao koje je zvanično predvodio onaj debeli SBBovac koji je kasnije pobjegao) nije više ništa bilo a i to je godinama unazad.
Ovdje nevažma funkcija i hiljade na cesti.
Prije nekoliko godina Dubioza snimala video i zovu građane da glume u njihovom spotu da protestuju, kažu prijatno iznenađeni koliko je građana došlo, nisu znali da će biti toliki broj, gdje glume da protestuju :lol: a niko na prave proteste.
Jah, ti vidio iz Manhajma koliko ih je bilo :) dalekovidno, nema sta.
Pa sto ne ostade da protestvujes kukavice, lako je tudjim gloginje mlatiti. Pravi sdaovac, drugi neka ginu, a ja cu zicagu u mackanje. Upravo su ti protesti iz '14 dokaz da kod nas protestima ne mozes promijeniti nista, ubace takve kao ti da pale i ruse, pa policija reaguje, sjebe i proteste i sve. Ko kad vam nista nije sveto, drzava ponajmanje. Ti si to i dokazao luftanjem kad je najteze :)
Samo glasacki listic, toga se najvise i bojite, da vam ne skinu familiju sa pozicija.
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12850 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Patton44 wrote: 01/04/2021 19:10
joint union wrote: 01/04/2021 16:08
Patton44 wrote: 01/04/2021 15:34
Nacelniku Muzuru.
Pa ja. Ili možda što je hrabro pjevao na korona dernecima? Muzuru i ov Ilidža minus za ovo. Smiješ li ti to reci za Fadila?
Postovani g.Novalicu minus vam je za ovo.
Zadovoljan.
A za respiratore i vakcine? Ne smijes, a? Gleda veliki brat :-D
Post Reply