Ne, takvi su ipak ostali u sdaPatton44 wrote: ↑31/03/2021 12:30Sad su to hrabri,casni i posteni, koje u nebesa dizete.joint union wrote: ↑31/03/2021 12:15Priznajem tu si na svom terenu, analno planinarenje su sdaovci ipak usavrsili, ne bih se sporio![]()
Narod i Pravda (Konakovic)
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12826 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12827 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Imajuci u vidu ovo:
Samo ti ne vidis "nidje veze" u ovome:
Samo ti ne vidis "nidje veze" u ovome:
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12828 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- BHDragons
- Posts: 424
- Joined: 18/08/2020 15:24
#12829 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Do kada će trajati ova idiotarija sa prozivanjima za M:Tel? Hajde botine, možete vi to bolje.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12831 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
slučajno me vratilo na prvu stranicu
mislim da znam ko je otvarač teme
mislim da znam ko je otvarač teme
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12835 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
mislim da mu je vrijeme da promijeni nick 
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12837 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.
Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
medjustranackog dogovora.
Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12838 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin maliPatton44 wrote: ↑01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.
Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#12839 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sreća za NiP da je SDA na najnižim granama od postanka, da svaki dan SDA-ovci sebi pucaju u nogu a njihovi zvaničnici daju sve gore,gadnije i gluplje izjave. Ili drukčije rečeno, ne mogu NiP-ovci biti toliko loši (a realno loši su i oni i njihova koalicija, koliko god ja navijao za njih),koliko može SDA biti gora. Takođe, može stranka NiP biti zahvalna Sebiji, Bakiru, Zahiragiću, Novaliću i ostalim teletabisima za svoj uspjeh (kakav god da je). Njima bi u suštini i trebalo da se zahvale kada prođu izbori za svaki osvojeni glas.
Tako će i prosječni glasač NiP-a razmišljati u oktobru 2022: do sada sam glasao za SDA, najgori su.Više ne mogu, nisam uhljebljen preko njih. SBB je prostitutka kojoj ne vjerujem, ne mogu ni njima dati glas.. A NiP? To su bagra, odgojena da razmišlja i radi na SDA način, ali jebaji ga, najmanje su loši.
Na žalost.
Tako će i prosječni glasač NiP-a razmišljati u oktobru 2022: do sada sam glasao za SDA, najgori su.Više ne mogu, nisam uhljebljen preko njih. SBB je prostitutka kojoj ne vjerujem, ne mogu ni njima dati glas.. A NiP? To su bagra, odgojena da razmišlja i radi na SDA način, ali jebaji ga, najmanje su loši.
Na žalost.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12840 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I tako Serif Konjevic postade pocasni gradjanin Ilidze.joint union wrote: ↑01/04/2021 14:44Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin maliPatton44 wrote: ↑01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.
Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.![]()
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12841 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Mozda je sta donir'o?Patton44 wrote: ↑01/04/2021 15:26I tako Serif Konjevic postade pocasni gradjanin Ilidze.joint union wrote: ↑01/04/2021 14:44Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin maliPatton44 wrote: ↑01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.
Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.![]()
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12842 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nacelniku Muzuru.joint union wrote: ↑01/04/2021 15:29Mozda je sta donir'o?Patton44 wrote: ↑01/04/2021 15:26I tako Serif Konjevic postade pocasni gradjanin Ilidze.joint union wrote: ↑01/04/2021 14:44
Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali![]()
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#12843 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa isto bi se moglo reći i za auta podrške Bogiću Bogićeviću.joint union wrote: ↑01/04/2021 14:44Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin maliPatton44 wrote: ↑01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.
Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.![]()
Respiratori, vakcine, divljanje cijena a nekoliko hiljada se diglo na noge zbog neke funkcije koja je bitna samo na papiru.
-
neko_sa_strane
- Posts: 2687
- Joined: 04/04/2013 12:06
#12844 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja lično NiP smatram SDA proxy strankom. Godinama si krao sa bratijom i odjednom doživio "prosvijetljenje" oformivši svoju stranku i puj pike od ranije ništa ne važi. Ako mi je nešto još gore to je naziv stranke ali i ostalih stranaka. U nazivu pominju narod do kojeg im je stalo koliko i do prošlogodišnjeg smoga u Sarajevu. Nazivi poput Narod i Pravda, Savez za Bolju Budućnost zvuče kao zajebancija. Stranke lijeve orijentacije u kantonu Sarajevo trebaju biti na oprezu sa NiP-om.
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12845 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa ja. Ili možda što je hrabro pjevao na korona dernecima? Muzuru i ov Ilidža minus za ovo. Smiješ li ti to reci za Fadila?
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12846 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nit je hiljada, nit se diglo na noge, sjedili u autima ljudi. Sta je tvoj prijedlog, vjerovatno protesti u doba pandemije pred vladom? Očekujem tebe i patrona da protestvujete protiv Maricke i Šerifa, kada ćete? Jesi vidio kako tvoji dižu pausal u Travniku, zajedno sa braćom iz hdz_a! Pohvalno jelde?Hank Paldum wrote: ↑01/04/2021 15:59Pa isto bi se moglo reći i za auta podrške Bogiću Bogićeviću.joint union wrote: ↑01/04/2021 14:44Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin maliPatton44 wrote: ↑01/04/2021 14:33 Amir Vrca savjetnik u privatnom kapacitetu,kako ga je predstavio Kemin mali.Demantuje da je savjetnik malog, jer je on prisustvovao kao gradjanin,posebno zabrinut za zakonitost i transparentnost,javni gradski vlasti,ali i
medjustranackog dogovora.
Jos da se oglasi i Zlocudovic,pa da saznamo u kom je svojstvu bila prisutna. Kao savjetnica il zabrinuta gradjanka.![]()
Respiratori, vakcine, divljanje cijena a nekoliko hiljada se diglo na noge zbog neke funkcije koja je bitna samo na papiru.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#12847 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
https://www.klix.ba/vijesti/bih/hiljade ... /210327032joint union wrote: ↑01/04/2021 16:12Nit je hiljada, nit se diglo na noge, sjedili u autima ljudi. Sta je tvoj prijedlog, vjerovatno protesti u doba pandemije pred vladom? Očekujem tebe i patrona da protestvujete protiv Maricke i Šerifa, kada ćete? Jesi vidio kako tvoji dižu pausal u Travniku, zajedno sa braćom iz hdz_a! Pohvalno jelde?Hank Paldum wrote: ↑01/04/2021 15:59Pa isto bi se moglo reći i za auta podrške Bogiću Bogićeviću.joint union wrote: ↑01/04/2021 14:44
Kakvi respiratori, kakve vakcine, kakvo divljanje cijena, jesi vidio sta radi Kemin mali![]()
Respiratori, vakcine, divljanje cijena a nekoliko hiljada se diglo na noge zbog neke funkcije koja je bitna samo na papiru.
Samo skreći sa teme, znamo i ja i ti da si shvatio poentu. U Njemačkoj 30 hiljada izašlo na anti-Corona proteste u nas narod šuti zbog Corone, divljanja cijena, poskupljenja goriva, 26 godina, osim 2 protesta (JMBG i oni "veliki" protesti gdje su polupali i zapalili šta četnik nije mogao i stigao koje je zvanično predvodio onaj debeli SBBovac koji je kasnije pobjegao) nije više ništa bilo a i to je godinama unazad.
Ovdje nevažma funkcija i hiljade na cesti.
Prije nekoliko godina Dubioza snimala video i zovu građane da glume u njihovom spotu da protestuju, kažu prijatno iznenađeni koliko je građana došlo, nisu znali da će biti toliki broj, gdje glume da protestuju
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12848 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Postovani g.Novalicu minus vam je za ovo.joint union wrote: ↑01/04/2021 16:08Pa ja. Ili možda što je hrabro pjevao na korona dernecima? Muzuru i ov Ilidža minus za ovo. Smiješ li ti to reci za Fadila?
Zadovoljan.
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12849 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jah, ti vidio iz Manhajma koliko ih je biloHank Paldum wrote: ↑01/04/2021 16:51https://www.klix.ba/vijesti/bih/hiljade ... /210327032joint union wrote: ↑01/04/2021 16:12Nit je hiljada, nit se diglo na noge, sjedili u autima ljudi. Sta je tvoj prijedlog, vjerovatno protesti u doba pandemije pred vladom? Očekujem tebe i patrona da protestvujete protiv Maricke i Šerifa, kada ćete? Jesi vidio kako tvoji dižu pausal u Travniku, zajedno sa braćom iz hdz_a! Pohvalno jelde?Hank Paldum wrote: ↑01/04/2021 15:59
Pa isto bi se moglo reći i za auta podrške Bogiću Bogićeviću.
Respiratori, vakcine, divljanje cijena a nekoliko hiljada se diglo na noge zbog neke funkcije koja je bitna samo na papiru.
Samo skreći sa teme, znamo i ja i ti da si shvatio poentu. U Njemačkoj 30 hiljada izašlo na anti-Corona proteste u nas narod šuti zbog Corone, divljanja cijena, poskupljenja goriva, 26 godina, osim 2 protesta (JMBG i oni "veliki" protesti gdje su polupali i zapalili šta četnik nije mogao i stigao koje je zvanično predvodio onaj debeli SBBovac koji je kasnije pobjegao) nije više ništa bilo a i to je godinama unazad.
Ovdje nevažma funkcija i hiljade na cesti.
Prije nekoliko godina Dubioza snimala video i zovu građane da glume u njihovom spotu da protestuju, kažu prijatno iznenađeni koliko je građana došlo, nisu znali da će biti toliki broj, gdje glume da protestujua niko na prave proteste.
Pa sto ne ostade da protestvujes kukavice, lako je tudjim gloginje mlatiti. Pravi sdaovac, drugi neka ginu, a ja cu zicagu u mackanje. Upravo su ti protesti iz '14 dokaz da kod nas protestima ne mozes promijeniti nista, ubace takve kao ti da pale i ruse, pa policija reaguje, sjebe i proteste i sve. Ko kad vam nista nije sveto, drzava ponajmanje. Ti si to i dokazao luftanjem kad je najteze
Samo glasacki listic, toga se najvise i bojite, da vam ne skinu familiju sa pozicija.
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12850 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A za respiratore i vakcine? Ne smijes, a? Gleda veliki bratPatton44 wrote: ↑01/04/2021 19:10Postovani g.Novalicu minus vam je za ovo.joint union wrote: ↑01/04/2021 16:08Pa ja. Ili možda što je hrabro pjevao na korona dernecima? Muzuru i ov Ilidža minus za ovo. Smiješ li ti to reci za Fadila?
Zadovoljan.

